320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mahajäetud kohad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
    Krt mind on alati see teema huvitanud,ühesõnaga need teed on hetkel veel täiesti kasutatavad?
    Minu teada keegi neid pidi sõita ei keela, aga selleks pidi vist mingit spetsiaalselt selleks tarbeks tehtud kaarti vaja olema.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      #47
      Londonis, Thamesi kaldal paiknev Battersea Power Station




      ...ja sama koht, Pink Floydi Animals nimelise kauamängiva kaanel eksisteeriva, legendaarse "Lendava Põrsaga" maistestatult.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
        Minu teada keegi neid pidi sõita ei keela, aga selleks pidi vist mingit spetsiaalselt selleks tarbeks tehtud kaarti vaja olema.
        Miks Route 66 üldse maha jäetud on?
        Oli vanasti nii tore teeke

        Siia teemasse võisk Detroit`i pildi panna tegelt. Ikka suht maha jäänd. Kes ükskord Pealtnägijat vaatas, see teab.





        Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

        Parim laul

        Kommentaar


          #49
          Mulle noorele elukogemusteta inimesele keegi viitsib rääkida mis asi oli/on Route 66? Okei, saan aru et mingi tee aga miks ta nii kuulus on ja kui igav on võiks keegi rääkida.

          Kommentaar


            #50
            Tegelikult on Detroitiga selline asi et neegrid läksid kesklinna elama, kus elasid valged. Valgetel olid seal suured pilvelõhkujad ja jne aga kui neegrid sinna elama tulid ei tahtnud/kõlvanud valgetel seal elada ja nad kolisid ära äärelinnadesse. Ja neegrid tulid kõik kesklinna ja neil polnud raha ega midagi niiet paljud hooned jäid laokile. Mulle on vähemalt sellist lugu räägitud. Ja see Eminemi värk 8 miles on ka vist nii et 8 miili on kesklinn ja siis hakkavad valgete rajoonid.
            ma ei mõista nalja

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas erxu Vaata postitust
              Mulle noorele elukogemusteta inimesele keegi viitsib rääkida mis asi oli/on Route 66? Okei, saan aru et mingi tee aga miks ta nii kuulus on ja kui igav on võiks keegi rääkida.
              kunagine maantee chicagost los angelesse. suurelt jaolt hüljatud pärast laiade kiirmagistralide rajamist. vt näiteks animafilmi cars.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                Mulle noorele elukogemusteta inimesele keegi viitsib rääkida mis asi oli/on Route 66? Okei, saan aru et mingi tee aga miks ta nii kuulus on ja kui igav on võiks keegi rääkida.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  #53
                  minu süda

                  Kommentaar


                    #54
                    vist on kõik olnud, a pohh - http://www.oddee.com/item_96462.aspx
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      vist on kõik olnud, a pohh - http://www.oddee.com/item_96462.aspx
                      Hea kokkuvõte koos tekstiga

                      Kommentaar


                        #56
                        Aitäh teile Route 66 kohta..

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          Aitäh teile Route 66 kohta..
                          "Cars"i vaatasid?
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            #58
                            Mkm! Just täna vaatasin vastuse ja siis öeldi ka, et vaadata "Cars" kuigi Cars oli ju eile täitsa telekast.

                            Kommentaar


                              #59
                              Pollepeli saarel, Hudsoni jõe embuses, paiknev Bannermani loss on päris ahvatlev koht.





                              Ärimees Francis Bannerman VI (1851 - 1918) ostis omal ajal kogu armee relvaarsenali ülejäägi, kuid kuna ei võinud tollal kogu seda massiivset lasti arusaadavatel põhjustel New Yorki kesklinna ladudesse paigutada, siis lasi selleks otstarbeks, 80 km NYCist põhja poole, uhke lossi ehitada. Paraku 1969 toimunud tulekahjus enamus selle hiilgusest kadus.

                              Kommentaar


                                #60
                                Keegi pole pikka aega enam kõssanud siia teemasse. Igaljuhul leidsin ühe üsna põneva lehe, mida eespool ei tohiks olla mainitud : http://www.abandoned-places.com/
                                Head vaatamist !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X