320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teie "kiiksud"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
    Geisha+Nestea, igapäev.
    Ka esmaspäeviti?

    Kommentaar


      Uskuge mind, see ei ole enam kiiks, see on haigus.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Mmm,muidugii. Mu silmanärvid ja -lihased on ülitundlikud vms ja seepärast saan ma silmi väristada. Umbes nagu see tont.

        Kommentaar


          mitte kunagi ei istu lennukis akna all ja teiseks lennukiga seoses on mul alati tunne, kuidas just minu alt läheb lennuki põrand katki ja ma kukkun alla...

          Kommentaar


            Algselt postitas dreyd Vaata postitust
            mitte kunagi ei istu lennukis akna all ja teiseks lennukiga seoses on mul alati tunne, kuidas just minu alt läheb lennuki põrand katki ja ma kukkun alla...
            Selle asja nimi on hirm.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas präänik Vaata postitust
              Mmm,muidugii. Mu silmanärvid ja -lihased on ülitundlikud vms ja seepärast saan ma silmi väristada. Umbes nagu see tont.
              Ma suudan ka seda

              Algselt postitas dreyd Vaata postitust
              mitte kunagi ei istu lennukis akna all ja teiseks lennukiga seoses on mul alati tunne, kuidas just minu alt läheb lennuki põrand katki ja ma kukkun alla...
              Mul vastupidi, istun alati akna alla ning ootan mõnuga, kui lennuk kiirendab. Ja seni olen vist kõik korrad, kui lennukiga sõitnud, maganud.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Gairi
                kui kassi võtsin, siis ta väikesena üritas oma käpaga üle mu jalatalla tõmmata. Mängis vist.)
                Päris kindlasti kohe.

                Kommentaar


                  Miks ma loen koguaeg, et "Teie Kiisud"
                  Parem georg otsas kui Paul keres.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
                    Miks ma loen koguaeg, et "Teie Kiisud"
                    Natuke liiga palju õllet???

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
                      Miks ma loen koguaeg, et "Teie Kiisud"
                      duubel
                      Päris kaine peaksin olema

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
                        Miks ma loen koguaeg, et "Teie Kiisud"
                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        duubel
                        Päris kaine peaksin olema
                        Kvadrupeldan. Ega ma kohe esimesel korral sellepärast klikkisingi teema nimele, sest lootsin midagi ägedat näha.... Aga kui ma nüüd meelde tuletan, siis kas ma mitte kuskilt ei lugenud, et kui sõna esimene ja viimane täht ning teatud protsent on sõnast õige, loeb inimene selle sõna välja ja kuna siin aint tähevahe, siis ilmselt loeme seda, mis esimesena pähe tuleb.

                        E: Leidsin enda jutule ka mingisuguse selgituse:
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          See pilt on kõige hullem hunnik sitta, mida ma elus näinud olen.

                          Kommentaar


                            see on just üks parimaid mis ma viimasel ajal näinud olen

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                              See pilt on kõige hullem hunnik sitta, mida ma elus näinud olen.
                              Aitäh, Jürvi, see on lausa mesi mu kõrvadele!
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                                Aitäh, Jürvi, see on lausa mesi mu kõrvadele!
                                Ma küll ei tahaks oma kõrvu meega kokku määrida.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X