320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teie "kiiksud"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
    Mulle meeldib, kui kärbes mu peal kõnnib. Hommikuti voodis lesides on eriti mõnus.
    Parim kiiks terves teemas.

    Kommentaar


      Kas ma olen imelik?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
        Kas ma olen imelik?
        Värdjas oled.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Miks kohe nii halvasti?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
            Miks kohe nii halvasti?
            Just kidding
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Just kidding
              Oh, hea, et ütlesid, mul oli juba nöör kaelas.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                Oh, hea, et ütlesid, mul oli juba nöör kaelas.
                Mine tea, need kärbesmehed on ebastabiilsed.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Mulle ei meeldi täis ja avamata alkoholipudelid
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    Seivin FM-is alati mängupäeval. Raske südamega, kui eelmine mäng on kaotatud.
                    Sama siin. Kui olen paika pannud, et mängin näiteks kella kaheksani õhtul, siis kell võib juba 20:20 olla, aga kui mängupäev kätte pole jõudnud, siis enne ei seivi kah.

                    Kommentaar


                      Toit tuleb kohe ära süüa, ei mingit uimerdamist, ehk siis ma suht kugistan. Joogiga on samamoodi.
                      Praegu söön krõpsu. Võtsin aega, kui kaua suudan kahe ampsu vahel vahet hoida: 4 minutit ja 9 sekundit. Muidu on nii, et kohe, kui suu tühjaks saab, tuleb uus amps võtta.

                      Kommentaar


                        Vahepeal tuli 2 asja meelde:

                        * Magama jään mina alati kõhuli näoga ukse poole.
                        * FMis koondist juhtides pean igale mängijale saama kena arvu kohtumis, ehk siis kas 0 või 5'ga lõppeva arvuga.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          jooma käigus panen konisid teiste hetkeks järelvalveta jäetud õllepurkidesse
                          Jack of all trades, Master of nuns

                          Kommentaar


                            Buss nr1.

                            Tulin töölt ja astusin bussist maha, et kodupoole sammuda. Kõndisin siis rahulikkult mõttes ja põrnitsesin, kuidas asfalt praguneb... Ja järsku minu ees kõndiv naine ütles: No T´RA, MINE SIIS MÖÖDA!!!
                            Mis siis ikka teha selle peale.. Muidugi hakkasin naerma.. AGA läksingi mööda.. Kõnnin siis edasi ning mõtlen, et mis küll sai valesti tehtud.
                            Oma 30 meetrit kõnnitud, ei jäänud hing rahu ja keerasin ringi.. Küsisin: Vabandus, ega teil mingit vaimuhaigust ei ole? (andeks otsekohesuse pärast.. aga küsisin seda täiesti rahulikult)
                            Vastus: Jah, on küll. Ma oleks skisofreenik, see on raske haigus ja mul on praegu raske. Ja nii mõnus oli koju edasi kõndida..





                            Igale asjale on maailmas lahendus.
                            Ka ufodele ja jõuluvanadele. Tuleb nende käest lihtsalt vastust küsida..
                            Last edited by plekkpurk; 28.04.09, 16:33. Põhjus: Kiiks on see, et kui ma midagi tahan öelda, siis ma ei vali, kus ja kellele ma seda ütlen. ainult täna :kodu eri.

                            Kommentaar


                              Kui ma avan uue suitsupaki, siis alati esimese sigareti mis v2lja v6tan keeran tagurpidi ja panen pakki tagasi. Selle j2tan siis alati viimaseks suitsuks selles pakis nn. 6nnesuits. Seda ei tohi ka kellegile teisele anda, vaid peab ise 2ra t6mbama.

                              Veel ma l2hen jubedalt n2rvi, kui keegi mu l2heduses s88b midagi kr6mpsuvat (porgand, 6un, marineeritud kurk jne)

                              Paar kuud tagasi avastasin, et sojakastet ei suuda ma syya. Kui seda on v2he, siis on OK, aga kui on rohkem, siis on oksendamine garanteeritud.

                              Edit: mulle ei meeldi numbrid mis l6ppevad 4ga.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Mu kiiks on see, et ma arvan, et inimesed, kes arvavad, et neil on "kiiksud," arvavad, et nad on teistest paremad ja targemad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X