320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teie "kiiksud"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas Diana Vaata postitust
    * Converse-kiiks. Kui näen meestel jalas klassikalisi Chuck Taylori ketse, olen nagu sulavõi.
    jou püss, mis su nr on?

    Algselt postitas SixtySix
    Pesemast tulles kuivatan esimesena jalad ära, kuigi tean et need saavad niikuinii uuesti märjaks.
    siis on hea pärast nägu kuivatada sama rätikuga eks

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas cannuman Vaata postitust

      siis on hea pärast nägu kuivatada sama rätikuga eks
      dušialt tulles on jalad samapuhtad kui nägu.

      Kommentaar


        #78
        Hommikusöögi lauas peab olema värske ajaleht, mida söömise ajal saan lugeda. Pühapäeva hommikuti loen tavaliselt Postimehe Arterit või telekava, mille jätan nimme laupäeval lugemata. Joomatuuridel nagu puudust pole tundnud...
        Ja mingi probleem on taksojuhtidega. Alati, toonitan ALATI, on mul nendega mingi jama. Küll on arve liiga suur, siis ta raibe on oma kuubiku täis suitsetanud ja klient istub nagu tuhatoosis, siis ei ole neil tagasi anda või kui annan täpselt neile ja viimane lõpp sentides-müntides läheb mölaks, või siis tahab taksojuht mind oma totaalse ibaga surnuks rääkida jne. Lihtsalt ei suuda nendega lävida. Aga sõita nendega on vaja, sest öösiti mööda linna ringi konnata ka ei viitsi
        Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas Diana Vaata postitust
          * Sokid peavad olema pahkluuni ja valged. Alati. Thank god for H&M, kust täpselt neid õigeid sokke osta saab.
          Mul sama, igat muud värvi sokid on koledad. Pikemad sokid on koledad. Villased sokid on koledad JA ebamugavad.

          EDIT: Üks tuli veel meelde. Mul on vaja alati kahte rätikut kui ma pesemas käin. Või ujumas. Muidu on halvasti, sest mulle koheüldse ei meeldi keha sama rätikuga kuivatada, millega ma juukseid olen kuivatanud ja vastupidi.
          My daddy was a bankrobber

          Kommentaar


            #80
            Mõttetud ja ebanaljakad kiiksud on teil.

            Mul on aga lugupeetud sõber, kes taksot tellides alati korteri numbrit valetab. Ta on veendunud, et kui ta enda oma ütleks, siis teised taksojuhid saavad teada, et teda pole kodus, ja röövivad ta paljaks.

            Olen ka hakanud kasutama.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #81
              Mul ütleb isa alati, et netipeded on poolearulised. Kiiksuga. jee

              Kommentaar


                #82
                Ma ütlen ka alati mingi suvalise korteri numbri. Kui tellin takso kuskilt linnast ja ütlen maja numbri, siis küsivad korteri numbrit ja ma ütlen. Ma isegi ei tea kas selles majas üldse kortereid on.
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  #83
                  Milleks on vaja taksojuhile korteri numbrit?
                  My daddy was a bankrobber

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas Diana Vaata postitust
                    * Suurte algustähtedega on ka mingi jama. Kord kirjutan püüdlikult ka mitteametlikesse tekstidesse suured algustähed sisse, kord jälle keevitan pika teksti valmis, ilma caps locki klahvi piinamiseta.
                    miks seda capslocki vaja piinata suurtähe saamiseks? peaksid selle ka kiiksu alla panema, sest ühekordsa suurtähe jaoks on shift klahv.

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas Mmmerka Vaata postitust
                      Milleks on vaja taksojuhile korteri numbrit?
                      Taksojuht ju ei tea, millise trepikoja ette tuleb sõita. Mõnel pool on hiiglaslikke kortermaju.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #86
                        Juust. Parmesanist atleedini ja briest merevaiguni, kusjuures kõige rohkem meeldib mulle süüa mitut erinevat juustu korraga ja ilma millegita, äärmisel juhul kõrvale mõni viinamari või paar ampsu õuna. Juustuvõileib on juustu raiskamine.

                        Ma jälestan päikeseprille, mistõttu olen suvel sageli näost hiinlane.
                        Ja Diana Tartu-kiiks on ka kuidagi tuttav..
                        Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Taksojuht ju ei tea, millise trepikoja ette tuleb sõita. Mõnel pool on hiiglaslikke kortermaju.
                          Selge, sain ka targemaks
                          My daddy was a bankrobber

                          Kommentaar


                            #88
                            jaaaa mul ka see paarisarvu värk , vahepeal oli suht hull

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas Diana Vaata postitust
                              Mul on komme poetšekid äraviskamise asemel tagasi rahakotti toppida. Jaaasiis nad kogunevad ja kogunevad, kuni mingi hetk avastan, et rahakott on kuradima paksuks läinud jälle. Hiljuti leidsin nende vahelt ühe sajakroonise, mille olemasolust ma teadlikki enam polnud. Kuu lõpp oli ka, nii et oh seda õnne!
                              Pükste vasakusse tagataskusse. Sajakroonist pole muidugi iial sealt avastanud.

                              raha kohta kehtib veel muidu sama asi, mis nii mõnelgi eelkõnelejal, et peavad olema rahakoti vahel järjekorras, väiksemad pealpool, pilt ülespoole. ja automaadist võetakse ainult 250 krooni kaupa, suuremad/väiksemad summad makstakse kaardiga.

                              kõik muu võib elamises laiali vedeleda, aga jalanõud peavad esikus olema paralleelselt.

                              teatud määral samasse rubriiki - muusikafail peab olema arvutis korrektselt pealkirjastatud (kujul "esitaja-sidekriips-loo nimi"), täpselt niisamuti ka folder, kui on tegu plaadiga. samas see, mis folderi sees, on ükskõik.
                              ja filmifailid käivad suurtähtedega.

                              singi- ja juustuvõileiva peale käib alati majonees ja mingi kurk, tomat, hapukurk vms. kui juhtumisi kapis ei ole, siis jääb söömata.

                              pluss ma ei tea, kas see läheb kiiksu alla - ma võin vabalt ja käigu pealt meelde jätta kontonumbreid, isikukoode, misiganes lühikesi ja pikki nii arvulisi kui ka sõnalisi jadasid... aga ärge küsige mult mitte ühtegi ajaloolist aastaarvu.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                pluss ma ei tea, kas see läheb kiiksu alla - ma võin vabalt ja käigu pealt meelde jätta kontonumbreid, isikukoode, misiganes lühikesi ja pikki nii arvulisi kui ka sõnalisi jadasid... aga ärge küsige mult mitte ühtegi ajaloolist aastaarvu.
                                mina talendijahti. Parem ikka kui igasugu võimlejad ja uisutajad

                                Kommentaar

                                Working...
                                X