320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teie "kiiksud"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui ma pikad püksid kokku neljaks panen, siis pükste pooleks voltimiseks kasutan pea abi(löön peaga pooleks ).
    Suht äss värk
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      mulle meeldib, kui head klubid saavad ilgelt peksa.
      mõnus vaadata

      peaaegu alati, olen nõrgema poolt.

      Kommentaar


        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
        mul ka võimalikult paks tekk, ja mitte mingil juhul sinine või kollane!
        Eelistan punast kõige rohkem!

        Mulle meeldib peeretada võimalikult kõva soundiga!!
        Mul just vastupidine kiiks......ma ei saa teki all magama jääda.....vahet pole kui soe või külm toas on,mul ikka meeletult palav.Ei teagi mis sellega on,aga nii kui tõmban teki kasvõi nurgaga jalgade peale,hakkab see seal kuumenema ning kuumus kandub üle kogu keha,ning sitaks palav hakkab kohe.
        Öö jooksul ikka tõmban teki peale,aga uinuda tekiga ma ei suuda,ning see külma padja värk on mul kah,padi peab külm olema.
        Vasak käsi ripub mul võimalusel alati üle voodiääre.
        Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

        Kommentaar


          söömise ajal peab olema midagi, mida lugeda
          lemmikraamat, ajakiri, ajaleht
          ristiisa olen söögilauas vist 10 korda läbi lugenud
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Suvel panete padja külmikusse enne magama minekut?
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Magan alati kõhuli ja padi on peapeal.Pellerisse minnes on alati värske leht või raamat kaasas
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                nn "rikatel" aegadel ei kasuta ma kunagi kahekrooniseid. Need rändavad kohe pükste tagatasku, kust neid hea õllejoomiseste viimaste õllede ostmiseks välja otsida. tavaliselt leiab sealt nii umbes 30-40 kr. Ja pesupäevadel rändab see raha kõik ühte koti, kuhu on kogunenud ilge hunnik neid. rahabossi tunne tekib . Sente on kogunenud ka väga hirmuäratav hulk. Niipalju, et mul on häbi neid panka viia(ei viitsiks oodata, kuni neid loetakse).
                Winampis peab playlist alati lõppema paarisarvuga. Halvematel päevadel olen otsinud-valinud pool tundi laulu, mida kustutada, et lõpp oleks paarisarv.

                Kommentaar


                  ja mul oli kunagi imelik värk moblaga ka et alati ööseks panin ültse kinni..

                  Kommentaar


                    Kui temperatuur on alla 10-15°C, kasutan ma igal võimalusel kindaid. Ülivastik on olla külmade ja täiesti tuimade kätega.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                      ja mul oli kunagi imelik värk moblaga ka et alati ööseks panin ültse kinni..
                      Andke mulle andeks, et ma teemast mööda panen, aga mind väga häirib, et Sa kasutad pidevalt sõna 'üldse' nii vääriti. Sa ajad üldiselt päris loetavat juttu. Pole ju väga raske see üks sõna ära õppida ja õigesti kirjutada? Lihtsalt iga kord, kui ma näen seda sõna valesti kirjutatuna, tekib mul tahtmine kurikaga lüüa Sind. Kui Sa käid veel koolis, siis palun, mine oma eesti keele õpetaja juurde ning palu, et Ta sulle õpetaks selle sõna lõplikult selgeks. Kui Sa jääd seda sõna valesti kirjutama, siis usu mind, mitte keegi ei pea Sind kunagi vanemaks kui 15 aastat. Lihtsalt kurb ja nukker pealt vaadata, kuidas eesti keelt mõnitatakse. Aitäh!
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Andke mulle andeks, et ma teemast mööda panen, aga mind väga häirib, et Sa kasutad pidevalt sõna 'üldse' nii vääriti. Sa ajad üldiselt päris loetavat juttu. Pole ju väga raske see üks sõna ära õppida ja õigesti kirjutada? Lihtsalt iga kord, kui ma näen seda sõna valesti kirjutatuna, tekib mul tahtmine kurikaga lüüa Sind. Kui Sa käid veel koolis, siis palun, mine oma eesti keele õpetaja juurde ning palu, et Ta sulle õpetaks selle sõna lõplikult selgeks. Kui Sa jääd seda sõna valesti kirjutama, siis usu mind, mitte keegi ei pea Sind kunagi vanemaks kui 15 aastat. Lihtsalt kurb ja nukker pealt vaadata, kuidas eesti keelt mõnitatakse. Aitäh!

                        okey !

                        Üks kiiks tuli juurde .

                        Kommentaar


                          Magada ei ole võimalik toas, kus on tiksuv kell. Absoluutselt mitte. Ka külas mitte.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                            Magada ei ole võimalik toas, kus on tiksuv kell. Absoluutselt mitte. Ka külas mitte.
                            .. mul sama asi tilkuva kraaniga/dušiga (kasvõi üks tilk 5 minuti jooksul ajab hulluks).

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vessarman Vaata postitust
                              mul selline vene keele kiiks, et ma ei suuda korraga üle kahe vene keelse sõna meelde jätta Ingliskeel oskan ma üli hästi
                              Loodetavasti vähemalt sama hästi kui eesti keelt.


                              sry, pidin lihtsalt. kah mingi kiiks vist.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                haa, üks asi veel, mis vist küll enamikele suitsetajatele omane -- kui siseruumides suitsu läita, siis kerkib teine käsi refleksist ikka "tuulevarjuks".

                                ja keegi täheldas kord, et kahekesi suitsunurgas olles istun ma alati vastaspingile, mitte kunagi kõrvale, ja pidas seda hullupööra naljakaks. (mo arust küll täiesti loogiline)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X