320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
    okei rääkige mulle mis asi on Lõuna-Korea kultuuripäevad, ning kuidas nad sinna nii faking palju inimesi meelitasid? Ja kes on "kõmuline pastor" Jaerock Lee?
    Pilte kah http://www.postimees.ee/?id=334516
    kas sealtsamast piltide alt "artiklid samal teemal" avada käib üle jõu või mõistuse või mõlemat?
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      kas sealtsamast piltide alt "artiklid samal teemal" avada käib üle jõu või mõistuse või mõlemat?
      päris hea, ma leidsin kõikidele enda küsimustele sealt vastuse! Rocks

      Kommentaar


        Isade käest saab isegi rumalate küsimuste teemas noomida. Jee

        Kommentaar


          Olen ma ainuke kellel nii atdhe.net kui ka myp2p maas täna on ?

          Kommentaar


            Algselt postitas noname Vaata postitust
            Olen ma ainuke kellel nii atdhe.net kui ka myp2p maas täna on ?
            Ei sa ei ole ainuke.
            Sama siin.

            Kommentaar


              myp2p mul küll töötab.
              Newton Heath 1878

              Kommentaar


                Pekki, mul ka Atdhe maas
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  Kas kuskil on üleval register liiklusõnnetuste kohta? Et vaadata mis kuskil mingil päeval juhtus. Kaks kurba küünalde kogu Pärnu-Tallinn maanteel.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    Kas kuskil on üleval register liiklusõnnetuste kohta? Et vaadata mis kuskil mingil päeval juhtus. Kaks kurba küünalde kogu Pärnu-Tallinn maanteel.
                    Liiklusõnnestuste register peaks olema vaid politsei enda infosüsteemis, aga arvata on, et tavakodanikul sellele juurdepääsu loomulikult pole.
                    Hukkunutega õnnetusi tavaliselt kajastatakse ka ajakirjanduses, seega üks neist küünalde kogudest võib olla seotud Mati mälestamisega, kes Raplamaal oma Cherokeega teadmata põhjustel vastassuunavööndisse kaldus, seal veoautoga kokku põrkas ja üsna silmapilkselt surma sai.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Siit midagi vb leiab. uudiste all on ka päevade kaupa infot sündmuste kohta liikluses.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Nii inglise keel oskajad, pange mul see lause eesti keelde palun:

                        Debt figures must be consolidated within subsectors, but not between subsectors.
                        Aitäh.

                        edit: samuti kuidas panna eesti keelde sõnapaar: intra-sector

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Nii inglise keel oskajad, pange mul see lause eesti keelde palun:

                          Debt figures must be consolidated within subsectors, but not between subsectors.
                          Aitäh.
                          Minu siirad komplimendid (valitsussektori?) võla vastu huvi tundjatele!

                          Aga ühesõnaga siis konsolideerimine alamsektorite sees ja mitte alamsektorite vahel on see, kui alamsektori (ütleme näiteks kohalik omavalitsus) sees keegi on kellelegi võlgu (näiteks kohaliku omavalitsuse mõni asutus on võlgu omavalitsusele), siis seda omavalitsuse võlana ei näidata. Kui aga mõni teine valitsustasand (ütleme keskvalitsus) annab omavalitsusele laenu, siis seda näidatakse koondpildis (antud juhul omavalitsuse) võlana.

                          Kommentaar


                            Nii, sooviks teada kas utorrentist oleks võimalik tõmmata fifa või pes-i täisversiooni , või on enamasti need uploaditud failid jamad?
                            Koondise põhimängija

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                              Nii, sooviks teada kas utorrentist oleks võimalik tõmmata fifa või pes-i täisversiooni , või on enamasti need uploaditud failid jamad?
                              ei ole kursis ei pes-i ega fifaga, kuid mitmeid mänge läbi utorrenti tõmmanud, ning pole probleem olnud
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                                Minu siirad komplimendid (valitsussektori?) võla vastu huvi tundjatele!
                                Suured tänud, olid suureks abiks. Valitsussektori võlg see on. Kas just huvi, aga kursusetöö küll.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X