320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Kangetest õlledest veel niipalju, et mingil ajal eksisteeris ka selline toode nagu Frederik Tosin, mida tema kanguse (12 volli) juures tuli noorjoodikutel koos pealekaga juua.
    kas seda tökatit enam ei toodeta?
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Kas tallinnas mingit kohta on, kus oleks võimalik skännerit kasutada ? Kuskil raamatukogus vms .. Moneybookers tahab mu Aadressi ja ID kaardi koopiad.

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        kas seda tökatit enam ei toodeta?
        Kangete õllede edetabel:

        Viru Õlle Frederik Tosin (12%)
        Saku Õlletehase Presidendi 10 (10%)
        A. Le Coqi Saaremaa X (10%)
        Pärnu Õlle Viiking (9%)
        Pärnu Õlle Tulipühvel (8,5%)
        Saku Õlletehase Sorts (8%)
        A. Le Coqi Double Bock (8%)


        10+ protsendiga õlled võeti omavahelisel kokkuleppel tootmisest maha juba mõni aasta pärast turule tulemist ning sellest aastast leppisid siis suured kokku, et 7% ülempiiriks ja asi klaar.
        Pidi olema samm euroopalikkuse poole
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Kunagi oli ka selline legendaarne õlu nagu aastakäik.


          Pigem tõesti "Kurat" oli esimene nn. parmuõlle Eestis, sest kuulsat Bear Beer'i hakati 1997 Eestis müüma.

          http://www.last.fm/user/kurat_

          Kommentaar


            Algselt postitas Kurat Vaata postitust
            Kunagi oli ka selline legendaarne õlu nagu aastakäik.


            Pigem tõesti "Kurat" oli esimene nn. parmuõlle Eestis, sest kuulsat Bear Beer'i hakati 1997 Eestis müüma.


            just tahtsin kirjutada kuhu aastakäik jäi? Aastal 98, 99 ja oli ka vist 97 tegi see noorele ja rikkumata organismile ikka mõned korrad ära
            Jalgpallihaigla juhatuse liige

            Kommentaar


              Algselt postitas Kurat Vaata postitust
              Pigem tõesti "Kurat" oli esimene nn. parmuõlle Eestis, sest kuulsat Bear Beer'i hakati 1997 Eestis müüma.
              Algne 6,5% võibolla natuke lahja tõelise parmuõlle mõttes

              Nende enda väitel oli 7,5 Eesti esimene eriti kange hele õlu (oktoober 1996)
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                10+ protsendiga õlled võeti omavahelisel kokkuleppel tootmisest maha juba mõni aasta pärast turule tulemist ning sellest aastast leppisid siis suured kokku, et 7% ülempiiriks ja asi klaar.
                Pidi olema samm euroopalikkuse poole
                Kange õlu=parmuõlu vist küll ainult Eestis. Kes ennast eurooplasena ei tunne, siis igatahes Drinkis saab hetkel tuntud Aafrika riigi Belgia õllede kuu raames maitsta kaunikõlalisi parmuõlusid Delirium Tremens ja Delirium Nocturnum (8,5% ja 9%).
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Algselt postitas BloddyTear Vaata postitust
                  Kas tallinnas mingit kohta on, kus oleks võimalik skännerit kasutada ? Kuskil raamatukogus vms .. Moneybookers tahab mu Aadressi ja ID kaardi koopiad.
                  Mul tahtis Pokerstars juhiloa koopiat, tegin läpakaga lihtsalt pilti sellest. Andis sama välja. Moneybookers aga ei ole mult siiani küll mingit dok-i koopiat tahtnud.

                  Kommentaar


                    Ma olen ka passikoopiat fotokaga teinud. Seejuures mäletamist mööda isegi mobiilis oleva fotokaga. No problemo.

                    Kommentaar


                      well .. olen saatnud neile vist digikaga tehtud koopia , aga seda nad omaks ei võtnud , liiga kehv kvaliteet oli , aga kuna ma pean nagunii ka pangavälja võte vms asja saatma kus mu aadress on kirjas ning allkiri all, siis oleks mõtekam kaks asja korraga teha.

                      Kommentaar


                        sky+ lasi laupäeval klubipiletite loosimise ajal laulu , kus oli selgesti ära tuntav a-teami teemalaulu sample.Keegi oskab öelda mis lauluga oli tegu täpsemalt ?
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Kas 3D kinos saab prillidega (mis on nägemise parandamiseks noh..) kah vaadata, kui need 3D prillid on ees? Võib peab tavalised prillid ära võtma?

                          Kommentaar


                            Kas keegi ei tea, kus oleks võimalik Pakri poolsaarel saalis jalkat mängida?
                            Nimelt teenin aega Paldiskis ja meil ei suudeta orgunnida saali aega mitte kuskil, et saaks vutti mängida.

                            Kommentaar


                              Tekst on netis kribu, mis selle lahendus nüüd oligi?

                              Kommentaar


                                ctrl ja hiirerulliga zoom in.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X