320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    igakord kui arvuti lahti teen, viskab sellise akna ette. Mingid viimased nädal aega. Misasja ta tahab saada?

    E: imageshack ei taha vist täna hästi pilti näidata
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Algselt postitas fitti Vaata postitust

      igakord kui arvuti lahti teen, viskab sellise akna ette. Mingid viimased nädal aega. Misasja ta tahab saada?

      E: imageshack ei taha vist täna hästi pilti näidata

      googel-moogel on sellistel puhkudel abiks.

      Kommentaar


        Algselt postitas jaamu
        Kes võitis innsbrucki olümpial jäätantsu?

        Tüüp helistas sõbrale ja see küsis et kas 64 või 76 olümpia . Kes kurat neid küsimusi teeb et siuke viga läbi lastakse.

        EDIT: wikipediast uurides selgus et 64 olümpial jäätantsu ei olnud.
        Võib-olla tüüp, kes sellise küsimuse koostas, lootis, et kõik teavad seda fakti?

        Kommentaar


          Algselt postitas fitti Vaata postitust


          igakord kui arvuti lahti teen, viskab sellise akna ette. Mingid viimased nädal aega. Misasja ta tahab saada?

          E: imageshack ei taha vist täna hästi pilti näidata
          mul sama jama
          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

          Kommentaar


            Kes aitaks mul selle saksakeelse blanketi ära täita? Õlled ja lõunasöök garanteeritud!

            Kommentaar


              Läheks tarvis mõnda linki, kus on täpselt kirjas, millised tähed ja tähtkujud eesti taevas näha on eri aastaaegadel ja kellaaegades. Kui keegi oskab pakkuda, siis oleks väga tänulik.
              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

              RocknRolla (2008)

              Kommentaar


                midagi sellist?

                Kommentaar


                  Aitäh!

                  ....
                  "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                  RocknRolla (2008)

                  Kommentaar


                    Seletage rumalale, miks ei näita MSN minu poolt hetkel kuulatavaid laule? Väikse vihje sain, et proovi iTunesiga. No proovisin ja isegi toimis aga mulle meeldib näiteks Media Playeriga arvutist kuulata. iTunes tundus selline imelik.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                      Seletage rumalale, miks ei näita MSN minu poolt hetkel kuulatavaid laule? Väikse vihje sain, et proovi iTunesiga. No proovisin ja isegi toimis aga mulle meeldib näiteks Media Playeriga arvutist kuulata. iTunes tundus selline imelik.
                      Tee Media Player lahti ja klikka now playing -> plug-ins -> other -> windows messenger music plugin. Kontrolli, et selle viimase ees oleks linnuke. Minul aitas vähemalt.

                      Kommentaar


                        Jee, nüüd saavad kõik vaadata eriti halva muusika austaja valikuid.
                        Järgmine kord kui kohtume tuleta meelde, et ma sulle musi annaks.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Öelge head juuksurit Kadriorus, täna võiks lahti olla ja hind ka soodne.
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lennat Vaata postitust
                            Kas keegi teab, kust saab telefoniraamatuid? Minul kõik kaheksa olemasolevat juba puruks rebitud.
                            infopluss

                            muidugi, kui rmt-t ennast on vaja, et trikimehe trikki proovida, siis see ei aita
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Evu Vaata postitust
                              Öelge head juuksurit Kadriorus, täna võiks lahti olla ja hind ka soodne.
                              Pronksi tänava juuksuris tuleb käia.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Kas keegi suudaks sellest asjast mp3-e võluda? Ise ma sellega hakkama kahjuks ei saanud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X