320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    Vaata, noh, intress koguneb onju põhiosa pealt. Ehk mida kiiremalt väheneb põhiosa, seda pisem intress igakuiselt juurde tiksub. Minu teada aga intressilt intressi ei kogune ja seega peaks teoorias niimoodi lõpptulemus kliendile kasulikum olema. Vist.

    Kurat, mul tõmbas nüüd endal ka juhtme kokku. Võin üleüldse viivisega praegu intressi sassi ajada.
    Intress koguneb põhiosa pealt jah. Viivisega on see teema, et viivist ei ole lubatud nõuda intressi tasumisega viivitamise korral. Seega võiks nii mõelda, et pangale on kasulikum, kui sa enne intressi ära maksad, sest hiljem intressiga viivitama jäädes ei saa nad enam viivist nõuda, põhiosa pealt aga küll.

    Kommentaar


      mida kujutab endast variaator käigukast?

      Kommentaar


        Algselt postitas 17 Vaata postitust
        mida kujutab endast variaator käigukast?
        variaatorkastil puuduvad fikseeritud ülekanded, st kast valib sujuvalt alati parima võimaliku ülekande. ingliskeelne viki seletab pikalt-laialt erinevaid tüüpe.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          ehk siis idee poolest peaks ta ikka oluliselt mõistlikum olema kui poolautomaat? (palun vabandust, ma ei jaga seda asja eriti üldse )

          Kommentaar


            no peaasi, et ta kestaks. remondi mõttes võib samas kindlasti variaator kallimaks minna, aga uuemad peaksid juba olema piisavalt tasemel ka töökindluselt. ega tegelikult pole väga vahet, kõige tähtsam, et oleks korralikult hooldatud. konkreetse tootja kastide kohta on alati abiks guugeldada ka, saab enamasti kohe aimu, kas esineb palju vigu või ei.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              Kasabian - Fire?
              Paraku pole see.

              Kommentaar


                Kes orienteerub hästi 60date või 70date muusikas? Ma tahaks vägaväga leida üles ühte laulu. Tean vaid seda, et lüürikas on väga paljuütlev "nananana" ja see laul kõlab filmis "the Damned United" umbes 41. minutil. (Subtiitrid juba otsisin ka läbi ja ei leidnud seda laulu). Lugu ise on sellise rõõmsa tooniga ja... olen väga tänulik igasuguse abi eest.
                EDIT: leidsin... lõpuks laulsin isale ja tal mõne aja möödudes meenus. Deep Purple - "Hush" oli see laul muidu.

                Kommentaar


                  paremat kohta ei leidnud, seega proovib siin..

                  Ülesanne siis selline, et on vaja leida mingi artikkel/jutt/tõlkelugu, mis oleks kehvalt eestikeelde tõlgitud (inglise keelest) ning kus leiaks nii umbes 10+ viga. Olgu siis kas tõlgitud konteksti arvestamata või lauseehitus kuidagi naljakas jne. Kui kellelgi on midagi silma jäänud ja oskab aidata, siis andke teada siin või PM.
                  thanks!

                  Kommentaar


                    kopeeri mingi ingl.k leht translate.google.com'i ja läheb
                    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kapitan Vaata postitust
                      paremat kohta ei leidnud, seega proovib siin..

                      Ülesanne siis selline, et on vaja leida mingi artikkel/jutt/tõlkelugu, mis oleks kehvalt eestikeelde tõlgitud (inglise keelest) ning kus leiaks nii umbes 10+ viga. Olgu siis kas tõlgitud konteksti arvestamata või lauseehitus kuidagi naljakas jne. Kui kellelgi on midagi silma jäänud ja oskab aidata, siis andke teada siin või PM.
                      thanks!
                      Kellel see Pakistani rallivõistluse linki on?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Küsimus kindlustusekspertidele:

                        Mulle sõideti täna jalakäijate ülekäiguraja ees tagant otsa. Avariist teatasin koheselt politseisse. Seal registreeriti õnnetus ära, küsiti mõlema auto reg. numbrit, asi korras. Süüdlane kirjutas seletuskirja, pani sinna kõik isikuandmed, autoandmed, selgituse, joonise õnnetust jms mis vaja. Ainus probla, et süüdlase kindlustuspoliis on kaotanud kehtivuse kuu aega tagasi.

                        Mis pull saama hakkab? Minu peamine mure on see, et kas minu Ergo kindlustus, mis kehtib kenasti, maksab mulle õnnetuse välja ja saan autot kenasti remontima hakata, või tuleb mingi pask kohtukeiss.
                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Sinu kindlustus ei maksa midagi. Maksma peab süüdlase kindlustus ju. Kui seda pole, siis ma ei tea, nõutakse temalt endalt sisse?
                        Mul oli paar aastat tagasi pmst täpselt sama case. Jep, sinu kindlustus maksab sulle auto remondi kinni ja siis pärast pommib õnnetuse süüdlaselt raha kõikide kulude katteks. Sa ei pea mitte millegi pärast pablama.

                        Minu case'i puhul oli nii, et sel kutil, kes tagant mulle otsa sõitis, sellel oli see mingi kolmandaks hiljutiseks karistuseks ja siis load olid temalt juba varem ära võetud. Mu autoparandus läks mingi 40k maksma + mentide poolt trahvid kutile (lubasid polnud, kindlustust polnud). Mingi noor venku oli, 3 juua täis kutti oli ka peal, auto oli neil ka konkreetne küna. Kokkuvõttes üpriski kulukas tiksumine.

                        Kommentaar


                          Keegi oskaks mingit linki visata siia, mille kaudu oleks võimalik väikest raha teenida ?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pingu Vaata postitust
                            Keegi oskaks mingit linki visata siia, mille kaudu oleks võimalik väikest raha teenida ?
                            Tasuta raha ei ole olemas. Mark my words!!

                            Kommentaar


                              Milline Clarksoni raamat kõige asisem on? Näärid tulekul,vaja midagi kingikotti toppida
                              Invest In Africa

                              Kommentaar


                                kuidas nimetatakse sugulast, kellega sul on ühine vanavanem ehk, kes on vanaema õe tütre tütar? ja milline võiks olla selleingliskeelne vaste?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X