320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kogemused automaatsete õhuvärskendajatega toas kellegil? Pikemat aega näen selveris pakkumist, oli vist circa 8 eurtsi ja paned stepslisse ja peaks tuba lõhnama nagu lilleaed, ei?

    Kommentaar


      Oleks vaja hankida uued talverehvid mõistlikuma hinnaga, max 400 võiks välja käia antud hetkel, bikiinimõõdud 215/55/R17. Soovitusi kust saaks midagi normaalset selle eest ja mis see midagi normaalset olla võiks?

      Kommentaar


        Tipptasemel, väga turvalised ja vaiksed põhjamaised lamellrehvid Goodyearilt! Lamellrehv Goodyear UltraGrip Ice2 on kolme aasta ineseneri töö tulemus. GoodYear kasutas selle rehvi arendamisel kogemusi, mis on rehvifirmal tekkinud 100 aasta tegevuse jooksul. Suurt
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Katk Vaata postitust
          Oleks vaja hankida uued talverehvid mõistlikuma hinnaga, max 400 võiks välja käia antud hetkel, bikiinimõõdud 215/55/R17. Soovitusi kust saaks midagi normaalset selle eest ja mis see midagi normaalset olla võiks?
          Talverehvid ei ole küll asi mille pealt kokku hoida. Suve omade pealt saan veel aru.
          Endal olnud viimased 3 jooksu Hakkapeliittad ja olen väga rahul.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Talverehvid ei ole küll asi mille pealt kokku hoida. Suve omade pealt saan veel aru.
            Endal olnud viimased 3 jooksu Hakkapeliittad ja olen väga rahul.
            This. On asjad, kus kvaliteet on ülitähtis.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              This. On asjad, kus kvaliteet on ülitähtis.
              Ma ei tea, kas sellise tehnoloogia puhul on ka võimalik kuidagi kvaliteetselt ja mittekvaliteetselt teha, aga mul on aegade jooksul mitu raksu protitud talvekaid olnud, millega pole kordagi ühtki muret olnud (20 aastat roolis, null talveavariid). Korra aga olen mööda pükse saanud Nokian rehvidega, millel kadusid naastud poolteise kuuga ("Sel aastal tuli kuidagi sitt partii," tõdes müügimees, kui kurtma läksin, ja tegi järgmiseks hooajaks suvekatest 30% alet) ja korra olen mingi teise brändi talvekate puhul mõelnud (äkki olid Yokohama), et huvitav, kas need on tühjadest kokakoolapudelitest tehtud või...
              Tänagi all teist hooaega alustavad protirehvid ja no ei ole probleeme olnud, noh.
              Selle kõigega ma ei taha öelda, et ostke protti, prott on parim. Küllap ikka kvaliteetne brändikas on kallis asja eest. Üldjuhul.

              Kommentaar


                Mul olid ka eelmisel autol miski nr Hakkapeliittad, raipetel kadusid ühe talvega naastud ca 50% ulatuses minema (ja ma sõitsin rahulikult nendega terve talve, mitte ei uhanud ja driftinud ringi). Sellepärast üldse tulingi uurima, et mis oleks normaalsed variandid kuna Nokianid on minu jaoks hetkel selle kogemuse pärast kindlasti välistatud.
                Muidu loogikast saan muidugi aru et sealt ei tasu kokku hoida, aga kuna hetkel on ka kapitaalremont kodus pooleli mis on juba ca 10k raha söönud ning sööb veel edasi siis seetõttu ei kannata rohkem ka hetkel välja väga käia.

                Kommentaar


                  Kas haiglas uuringutel viibimine mitme päeva jooksul, kui ma olen haiglasse sisse kirjutatud, läheb haiguslehe alla?

                  Kommentaar


                    Keegi tallinnas mingeid väga odavaid koolitusruume oskab välja pakkuda koos hindadega, võiks olla projektor olemas ja ruumi näiteks 10-20 inimesele?

                    Kommentaar


                      Hea koht Tallinnas, kus sõpradega (no ütleme 8-10 inimesega) aastavahetust vastu võtta ning nautida ümbritsevat melu?
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas baller Vaata postitust
                        Keegi tallinnas mingeid väga odavaid koolitusruume oskab välja pakkuda koos hindadega, võiks olla projektor olemas ja ruumi näiteks 10-20 inimesele?
                        Koolidest tavaliselt saab peale tunde, tuleb vaid helistada ja küsida

                        Kommentaar


                          Algselt postitas baller Vaata postitust
                          Keegi tallinnas mingeid väga odavaid koolitusruume oskab välja pakkuda koos hindadega, võiks olla projektor olemas ja ruumi näiteks 10-20 inimesele?
                          Kui ma TKTK õppisin, siis seal oli küll ruumi kasutamine 1-2h suhteliselt kommiraha eest. Kooli kodulehelt leiad sekretäri numbri ja helistad ja juhendab edasi.

                          Kommentaar




                            Kes võiks sellise 3D looma pea valmis teha? Oleks vaja hirvepead teha, äkki teha mingist kipsist vms? Hetkel on pakutud hinnaks 3000eur ja tehakse selline asi ära, ebareaalne..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas erxu Vaata postitust


                              Kes võiks sellise 3D looma pea valmis teha? Oleks vaja hirvepead teha, äkki teha mingist kipsist vms? Hetkel on pakutud hinnaks 3000eur ja tehakse selline asi ära, ebareaalne..
                              Hirvepea peaksid saama kuskilt netist mõistliku hinnaga või soovid sa konkreetselt sellist low poly stiilis?
                              Ei tundu tehniliselt keeruline olevat, ilmselt suurim kulu on modelleerimisega seotud.
                              Tee ise https://www.behance.net/gallery/13449905/Paper-heads
                              Netis peaks õpetusi ja jooniseid leiduma.
                              Nende samade joonistega saad minna ka meistri juurde, juhul kui paber ei sobi ja säästad ropult raha.
                              https://www.etsy.com/ca/listing/1743...?ref=related-5

                              Kommentaar


                                Mõtlesin ka ise sellisele variandli, et nii tundub kõige loogilisem mingi kuju välja modelleerida. Ainult paber/papp jääb kahjuks nõrgaks, seega peaks natukene tugevam materjal olema.

                                Oskab keegi soovitada töökodasid / meistreid, kes tegelevad sellise modelleerimisega?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X