320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
    kui ma õieti aru sain, siis sa töötad itivennana? et miks su sõbard siis sinu juurde oma arvuteid ei too, vaid viivad teiste patsiga sellide juurde?
    Ei tööta itivennana (mitte otseselt). Kuna oskan nendega tegeleda, siis head sõbrad toovad mulle ja teen neile pudeli eest vahest korda. Kõigile aga ei tee ka.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mehhakas Vaata postitust
      Ha ha ha...selle Acer'i jutuga panid sa nuud kull vaga puusse, hullemat tootjat annab otsida, kunagised k-saluuni kokku klopsitud junnid vast ehk teevad Acer'le silmad ette. Lisaks on Acer'i jarelteenindus uks valusamaid kolgata teid, seega mina hoiaks Acer'st kaugel kaugele. Pigem vaataks Fuji ariseeriat, Lenovo odava otsa masinad on ka parajad kakid (Thinkpad seria on ule prahi) ja Dell on viisakas.

      PS Mac aga siiski teeb kogu PC maailmale silmad ette!!!
      Nu olen kuulnud ka igasugu jutte, nii acerite poolt ja vastu ning olen veendunud, et seal on olnud kunagi igasugu jamasid nendega, aga praegu on asjad muutumas. Lugesin kõik review-d läbi oma nüüd tulevase arvuti kohta ja see on vägavähe negatiivset tagasisidet saanud. Ütlemenii, et enne usaldaks hea seeria Acerit kui odavamat seeriat delli või lenovot.

      Lenovo kohta sul õigus. Mac-i kohta kindlasti ka, aga sellest hobusest hoian niikaugele eemale kui võimalik. Ei hakka sellesse teemasse laskuma.

      Tegelikult oma eelmiste Dellidega liiga rahul olnud. Ainuke asi, et kui 15K maksnud läpakast nüüd ilma jäin, siis ei raatsi tõesti enam niipalju uue alla panna. Samas Aceri 10K läpakas on parema prose, ketta ja videokaardiga. Ja ikka 13 tolli - nagu ma harjund olen.

      Kommentaar


        Algselt postitas Undi Vaata postitust
        Pakkumises peab olema kirjas, kas arvutil on OS juba installitud/kaasas või mitte. Võib muidugi küsida, kas saaks ka ilma OS-ita odavamalt, aga üldiselt on arvutiga kohe kaasa müüdav Windows (OEM versioon) palju odavam nö. karbitootest, mida eraldi poest ostaksid. Nii et mingit kasu sa sellest ei saaks. Linux on muidugi teine teema.

        Thnx. Arvasingi midagi sarnast.

        Kommentaar


          Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
          1) Vaevalt, et ta oskab igat probleemi parandada.

          2) Grantii ajal läppari lahtivõtmine ja isetegevus tähendab üldjuhul automaatselt garantii kehtivuse kaotamist.
          1. Oskan identifitseerida enamus probleemidest - eiti google abiga.
          2. Läpakat ei hakkakski lahti tegema. Oskaks ainult enne lahti tegemist öelda mis tal arvatavasti viga on ja saata ta siis parandusse tolle jutuga.

          Kui teada mis viga on, siis parandused aitavad sind 10x kiiremini. Olen saanud vigaseid juppe vahetatud paar korda ~15minutiga sest teadsin ette ära mis viga on.

          Kommentaar




            mis lugu mängib taustaks, kui näitab pingviinide riietusruumis mängijaid? keelel on, aga meelde ei tule.
            edit: 3:00 min. paiku hakkab.
            How does Freddy Kruger wipe his butt?

            Kommentaar


              Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
              http://www.hbo.com/sports/24-7-pengu...kqJyMjAG2-Fzg=

              mis lugu mängib taustaks, kui näitab pingviinide riietusruumis mängijaid? keelel on, aga meelde ei tule.
              edit: 3:00 min. paiku hakkab.
              Mul on iPodil selline album nagu The XX vms. sealt võid sa selle leida küll..

              THE XX - INTRO (HD AUDIO)

              kui oli see õige, siis häid jõule!
              Kui mitte, siis ma ei tea.
              Last edited by plekkpurk; 24.12.10, 11:43. Põhjus: Kontrollisin üle. On küll õige. Häid jõule!

              Kommentaar


                Telefoni display katki, menüüd ei näe, ainult erinevates toonides värvilaik on ees. Kus oleks võimalik parandada? Tegemist Nokia tootega.

                Kommentaar


                  Garantii on läbi, siis viska telefon prügikasti ja osta uus.
                  Garantii kehtib, siis mine sinna kus ostsid oma nokia toote.
                  “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                  Kommentaar


                    Tahan ipod touchi regristreerida, üks lahter vajab täitmist.. Mis asi on area code, mida ma sinna pean kirjutama?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                      Tahan ipod touchi regristreerida, üks lahter vajab täitmist.. Mis asi on area code, mida ma sinna pean kirjutama?
                      +372 äkki?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        +372 äkki?
                        mm, negative vist. Siis tuleb kiri : The phone number area code must be a 3-digit number.Mida see veel tähendab?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                          mm, negative vist. Siis tuleb kiri : The phone number area code must be a 3-digit number.Mida see veel tähendab?
                          Võta "+" märk eest maha.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                            Mul on iPodil selline album nagu The XX vms. sealt võid sa selle leida küll..

                            THE XX - INTRO (HD AUDIO)

                            kui oli see õige, siis häid jõule!
                            Kui mitte, siis ma ei tea.
                            tänud, sullegi!
                            How does Freddy Kruger wipe his butt?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                              Võta "+" märk eest maha.
                              Tänud !

                              Kommentaar


                                Mis on selle süsteemi vms nimi, mis on näiteks iPhonel ja mis telefoni pööramisel pöörab ka ekraani? Loodetavasti saate aru mida ma mõtlen.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X