320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Järgmine kord küsi ikka emme käest kaa, et kuidas asi käib, eks. Muidu päkapikud vaatavad, et oled olnud paha laps ja enam kommi ei too
    hehehe, naljahammas. No kui sa nii väga tahad, eks ma siis küsin.

    Kommentaar


      Kas Two and a half men seriaalis on uued osad veel tulemas või ei?

      Kommentaar


        11 päeva pärast tuleb järgmine välja.

        www.eztv.it - sealt norm jälgida sarjade aegu ja tirida uusi osasi
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          Mida tähendab "Boxing Day" ?
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
            Mida tähendab "Boxing Day" ?
            Üldiselt selline päev jõulude ajal, kus tehakse vaestele/haigetele/lastekodulastele või kellele iganes abipakke ja üldse kingitusi. Selline suhteliselt heategevuslik päev, mille nimetus ongi vist tulnud kinkide pakkimisest.

            Loodetavasti ei pannud väga mööda, aga nii oli meeles.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
              Ok. Aga siis võiks seda ka poes mainida, mitte oodata, et inimene lolli näoga arvuti garantiisse viib. Teeninduskultuur.
              Ja nende draiveritega oli veel suurem kamm (pandi vale opsüsteemi draiverid plaadiga). Ja siis üldse kogu saaga, kuidas ma arvutit kätte ei saanud poest, kuna mulle unustati kaks nädalat helistada.
              A noh, jalad hääletavad. Ordi minult enam raha ei saa.
              On ka delli arvuteid, millele ntx XP peale panekuks on spets draivereid vaja, niiet see ei sõltu 100% arvuti margist, vaid sellest, mis raudvara arvuti komplekteeriv firma on kasutanud. Ordi ikka kasutab odavamaid ja vähetuntumaid, niiet võib tihti täitsa nii olla, et võib jamasid tekkida.

              Ise kunagi ordit ei ostaks, sest näen kui tihti neid mulle parandusse tuuakse või sõbrad tuttavad neid mujale parandusse peavad viima.

              Olen endale just ka uut läpakat ostmas ning midagi muud peale Delli, Lenovo ja Aceri ei julgeks osta. (Asus ehk veel ja MacBook julgeks ka kui ma salliks neid.) Samas igat arvutit peab individuaalselt niikuinii vaatama ja arvustused läbi lugema, et teada mida saad. Kuna raha palju pole ja Lenovo ning mitu Delli on juba olemas olnud, siis otsustasin seekord Aceri kasuks.


              Lisan ehk sellel alal oma rumala küsimuse ka. Kuna ei osta tõesti palju arvuteid, siis kas pean ostma selle OS-iga kui see on peal seal neil juba, või võib küsida ka ilma OS-ita seda ja saab siis selle võrra odavamalt? Või peaks igalt müüjalt eraldi küsima?

              Kommentaar


                kui ma õieti aru sain, siis sa töötad itivennana? et miks su sõbard siis sinu juurde oma arvuteid ei too, vaid viivad teiste patsiga sellide juurde?

                Kommentaar


                  Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                  On ka delli arvuteid, millele ntx XP peale panekuks on spets draivereid vaja, niiet see ei sõltu 100% arvuti margist, vaid sellest, mis raudvara arvuti komplekteeriv firma on kasutanud. Ordi ikka kasutab odavamaid ja vähetuntumaid, niiet võib tihti täitsa nii olla, et võib jamasid tekkida.

                  Ise kunagi ordit ei ostaks, sest näen kui tihti neid mulle parandusse tuuakse või sõbrad tuttavad neid mujale parandusse peavad viima.

                  Olen endale just ka uut läpakat ostmas ning midagi muud peale Delli, Lenovo ja Aceri ei julgeks osta. (Asus ehk veel ja MacBook julgeks ka kui ma salliks neid.) Samas igat arvutit peab individuaalselt niikuinii vaatama ja arvustused läbi lugema, et teada mida saad. Kuna raha palju pole ja Lenovo ning mitu Delli on juba olemas olnud, siis otsustasin seekord Aceri kasuks.


                  Lisan ehk sellel alal oma rumala küsimuse ka. Kuna ei osta tõesti palju arvuteid, siis kas pean ostma selle OS-iga kui see on peal seal neil juba, või võib küsida ka ilma OS-ita seda ja saab siis selle võrra odavamalt? Või peaks igalt müüjalt eraldi küsima?
                  Ha ha ha...selle Acer'i jutuga panid sa nuud kull vaga puusse, hullemat tootjat annab otsida, kunagised k-saluuni kokku klopsitud junnid vast ehk teevad Acer'le silmad ette. Lisaks on Acer'i jarelteenindus uks valusamaid kolgata teid, seega mina hoiaks Acer'st kaugel kaugele. Pigem vaataks Fuji ariseeriat, Lenovo odava otsa masinad on ka parajad kakid (Thinkpad seria on ule prahi) ja Dell on viisakas.

                  PS Mac aga siiski teeb kogu PC maailmale silmad ette!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                    Üldiselt selline päev jõulude ajal, kus tehakse vaestele/haigetele/lastekodulastele või kellele iganes abipakke ja üldse kingitusi. Selline suhteliselt heategevuslik päev, mille nimetus ongi vist tulnud kinkide pakkimisest.

                    Loodetavasti ei pannud väga mööda, aga nii oli meeles.
                    Panid puusse natuke.
                    See on jõulude teine püha Ühendkuningriigis ja teatavasti on siis palju spordivõistlusi ja siis kogu perega vaadatakse neid. Sellest ka selline nimi.

                    Edit: vaatasin ka wikipediast ja seal tõesti juttu mingist kinkide tegemisest. No ma ei tea kumba siis uskuda, kas wikipediat või Aussiesid kellelt mina selle info sain? Eks vaata ise kumb sulle rohkem sobib.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      boxing day sellepärast, et 25ndal võetakse kõvasti viina ning 26nda varastel tundidel minnakse linnapeale poksima.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                        Lisan ehk sellel alal oma rumala küsimuse ka. Kuna ei osta tõesti palju arvuteid, siis kas pean ostma selle OS-iga kui see on peal seal neil juba, või võib küsida ka ilma OS-ita seda ja saab siis selle võrra odavamalt? Või peaks igalt müüjalt eraldi küsima?
                        Pakkumises peab olema kirjas, kas arvutil on OS juba installitud/kaasas või mitte. Võib muidugi küsida, kas saaks ka ilma OS-ita odavamalt, aga üldiselt on arvutiga kohe kaasa müüdav Windows (OEM versioon) palju odavam nö. karbitootest, mida eraldi poest ostaksid. Nii et mingit kasu sa sellest ei saaks. Linux on muidugi teine teema.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                          kui ma õieti aru sain, siis sa töötad itivennana? et miks su sõbard siis sinu juurde oma arvuteid ei too, vaid viivad teiste patsiga sellide juurde?
                          1) Vaevalt, et ta oskab igat probleemi parandada.

                          2) Grantii ajal läppari lahtivõtmine ja isetegevus tähendab üldjuhul automaatselt garantii kehtivuse kaotamist.

                          Kommentaar


                            Kui hakati kujundama eurotsooni, siis mille alusel ja kuidas määrati selle valuuta kurss seoses teiste kõvemate rahadega nagu Dollar, Inglise nael jne?

                            Kommentaar


                              1 euro = 1 eküü

                              Kommentaar


                                Oskab keegi öelda, kas Thunderbirdile on sellist add-oni, mis teavitaks kohe uue maili saabumisest juhul, kui Thunderbird on lahti (tõmbasin ka minimize to tray add-oni)? Et siis, kui Thunderbird on minimized, tuleks teade uue maili saabumisest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X