320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Head ja odavat (või siis hea hinna ja kvaliteedi suhtega) hambaarsti Tallinnas (mustamäel näiteks)?

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Head ja odavat (või siis hea hinna ja kvaliteedi suhtega) hambaarsti Tallinnas (mustamäel näiteks)?
      Mustamäe tee täitsa lõpus, Keskuse tn ringi juures on paneelikate vahele üks eramaja eksinud, kus hambaid remonditakse. Olen seal korra hädaabi korras käinud ja täitsa okeid tööd teevad tädid, kirvest ka selga ei löönud.

      Koduleht ka.

      edit: kaardiga ei saanud maksta ainult.

      Kommentaar


        No offence, aga tundub üsna geto. Koduleht on hot.ee/blabla ja lingid ei tööta. Kaine peaga minna ei julge küll.

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          mhmh, sest istmed on ju valatud ühes tükis koos ülejäänud kerega, eks ole. su enda lingil on kirjas "max seating at..." jne.
          Ma olen päris palju sõitnud 737-800 tüübiga, nii Ryanairiga, kui ka teiste firmade omadega ja ütlen seda, et seal pole vahet, põlved on nigunii vastas.Tõesti nt. SAS-il on toodud eraldi Business class, kus on jah rohkem ruumi, ja mugavamad toolid ja Ryanairil puudub Business class.Kui võrrelda, turistiklassi järgi, siis on sama.

          Kommentaar


            Samas kipub siiski olema neid, kes usuvad, et odavlennufirmade lennukites on istmete vahed üldjuhul väiksemad kui nendes lennukites, mis lendavad lennufirmade värvides, mis rohkem koorivad. Siin on näiteks üks tabel, mis antud hüpoteesi tõeväärtusele näib viitavat.

            Kommentaar


              Mida tähendab termin "troll" või "trollimine" kui selline- see on viimasel ajal väga palju kasutatud sõna?

              Kommentaar


                Algselt postitas Paul_500 Vaata postitust
                Mida tähendab termin "troll" või "trollimine" kui selline- see on viimasel ajal väga palju kasutatud sõna?
                Ilmselt on see tallinlaste värk, trollibussiga seotud.

                Kommentaar


                  Paul, kamoon!
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Head ja odavat (või siis hea hinna ja kvaliteedi suhtega) hambaarsti Tallinnas (mustamäel näiteks)?
                    Ise olen käinud Dr. Rausi kliinikus sõpruse pst'l. Muidu igati okei koht aga närvi ajab, et arst ei pea ajagraafikust kinni. Ükskord mõtlesin, et olen kaval ja panen päeva esimese võimaliku aja omale aga ikkagi võttis ta mind üle poole tunni hiljem vastu, pole ime siis, et kogu päev nihkes on.
                    link kah - http://www.timmer.ee/kliinik/
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Mina olen nii aru saanud,et trollimine see, kui ajada täiesti ajuvaba juttu, ning lihtsalt huupi valetada, ning troll, see kes seda teeb.
                      Näide:
                      Eile panin 24naist, ehk iga tund ühte.


                      Võin ka eksida

                      Kommentaar


                        Mitte et varikal pole õigus rumalaid küsimusi küsida, aga...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Paul_500 Vaata postitust
                          Mida tähendab termin "troll" või "trollimine" kui selline- see on viimasel ajal väga palju kasutatud sõna?

                          http://www.last.fm/user/kurat_

                          Kommentaar


                            wtf, kellegil tuleb veel see et 'uus msn on alla laaditud ja saadaval - installi kohe?' ja siis kui valikust paned ei siis ei logi sisse?
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              EI saa täpselt aru...

                              Kas MSN-i avades viskab aknakese ja soovitab uuendada versiooni? Kui jah siis mis versioon sul hetkel on...

                              Kommentaar




                                ei tea mis versioonil jooksen aga kui ta mulle seda uute smailide ja kujundusega asja tahab installida siis ma saan ju silmavähi.
                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X