320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    antibiots aitab alati
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      Algselt postitas Even Vaata postitust
      antibiots aitab alati
      Kuni ta su lihtsalt tapab. See on lihtsalt jube, kui kergekäeliselt praegu antibiootikume välja kirjutatakse, mul on õnneks värskelt elukohta muutnud perearst, keda veel klientide hulk ei tapa ja kellel on veidikenegi võimalus kliendi probleemidesse süveneda.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas Even Vaata postitust
        antibiots aitab alati
        Külmetushaiguste puhul tõesti, aga selja puhul mind ei aidanud.
        Üldiselt tuleb elxiga nõustuda, antibiootikume tuleks võtta viimasel võimalusel.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Kuni ta su lihtsalt tapab. See on lihtsalt jube, kui kergekäeliselt praegu antibiootikume välja kirjutatakse, mul on õnneks värskelt elukohta muutnud perearst, keda veel klientide hulk ei tapa ja kellel on veidikenegi võimalus kliendi probleemidesse süveneda.
          Igaks petteks antibiotsi välja kirjutamine on leviv nähtus. Enda perearst kirjutas ka antibiotsi enne vereproovi tulemuste saamist välja. Millisel põhjusel ma peaksin oma organismi kurnama hakkama ilma täpse diagnoosita?

          Selja puhul sain abi füsioterapeudilt.
          tulevik on tunni aja pärast

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Külmetushaiguste puhul tõesti, aga selja puhul mind ei aidanud.
            Üldiselt tuleb elxiga nõustuda, antibiootikume tuleks võtta viimasel võimalusel.
            mis asja? külmetushaiguste puhul ma ei võtaks antibiotsi kunagi, seal on tuhat muud võimalust. no seljapuhul on ka jah, aga jah, mul oli vaja mängida hooajalõpus paar mängu veel ja siis antibiotsid aitasid väga kenasti. ofkoors aitas lõplikult mind kalevi meeskonna füsioterapeut kes üsna mõnusalt ja raksuvalt selja paika tõmbas, kinesio teibi peale pani ning andis näpunäiteid milliseid harjutusi kodus teha.

            niiet jah, tegelikult võib aidata ühest korrast kiropraktiku või füsioterapeudi juures. kui käisin, siis isegi imestasin, et selg raksus nagu murdunud tammed tormi ajal.
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Kunagi nägin ühes CSI: NY osas mingisugust tumedat (tundus olevat väga rariteetne auto) värvi autot, mis üsna osa lõpus vastu teeblokki puruks sõideti, tegu siis sportautoga. (Kindel pole, aga tundus küll 2-ukseline)

              Äkki, keegi?
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                Kunagi nägin ühes CSI: NY osas mingisugust tumedat (tundus olevat väga rariteetne auto) värvi autot, mis üsna osa lõpus vastu teeblokki puruks sõideti, tegu siis sportautoga. (Kindel pole, aga tundus küll 2-ukseline)

                Äkki, keegi?
                Aston Martin Vanquish ilmselt. Osa kirjeldust lugedes ka justkui täitsa klapiks.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Hüpoteetiline küsimus: Kas pm oleks võimalik puhkust (42 päeva) välja võtta ka nii, et puhkad igal reedel? Või oleks sellise teema vastu mingid seadusekonksud?

                  Kommentaar


                    Töölepingu seadus:

                    § 68. Põhipuhkuse andmine

                    (5) Põhipuhkus tuleb kasutada kalendriaasta jooksul. Põhipuhkust antakse osadena üksnes poolte kokkuleppel. Vähemalt 14 kalendripäeva puhkust peab töötaja kasutama järjest. Tööandjal on õigus keelduda põhipuhkuse jagamisest lühemaks kui seitsmepäevaseks osaks. Kasutamata puhkuseosa viiakse üle järgmisesse kalendriaastasse.

                    Ehk 14 päeva peab olema järjest, ülejäänud võivad kokkuleppel olla kasvõi üksikud reeded.

                    Kommentaar


                      Meie osakonna poliitika on selline:
                      Puhkust saab võtta ka mitmes osas, kuid pidage meeles, et ühe katkematu osa pikkus peab olema vähemalt 14 päeva ja sooviksin näha, et ülejäänud osa lühim katkematu periood ei oleks alla 7 päeva.
                      ehk siis ma seda trikki teha ei saa

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Hüpoteetiline küsimus: Kas pm oleks võimalik puhkust (42 päeva) välja võtta ka nii, et puhkad igal reedel? Või oleks sellise teema vastu mingid seadusekonksud?
                        mul hea sõber plaanis ka siin mingi aasta tagasi seda trikki. sain aru, et teoorias vist sai. et mingi osa pidi järjest olema ja kindlasti pidi puhkuse sisse jääma tööpäev. samuti tean, et on olemas küll mingeid kolmepäevalisi puhkusi jne. Seega nii oleks ta kõige vähem rahas kaotanud. Ehk, et sisuliselt oleks nv-d olnud tal tasulised ja ta oleks niiviisi oma päevadega pea pool aastat vist välja vedanud aga raamatupidajatele see vist ei meeldinud või mingi muu teema oli (vbla ise otsustas, et ei hakka mässama) ja asi langes ära. Kui huvi, võin järgi uurida, et mis täpselt oli. Teoorias peaks see olema mõeldav.

                        Kommentaar


                          Ma saatsin meili, et kas läheks läbi. Eks näis

                          Kommentaar


                            Nojah, sul vist nagunii plaanis uut kohta otsida, seega juba kused tiiki?

                            Kommentaar


                              Kas selliseid lehekülgi leidub, kus mulle automaatselt soovitatakse odavaim lennuviis viis punktist A punkti B jõudmiseks. Näiteks panen lähtepunktiks Tallinn ja sihtkohaks Liverpool ja siis süsteem soovitab mulle näiteks Berliinis ümberistumisega varianti, mis oleks odavam kui otselend.

                              Ise on jube aeganõudev ja tülikas odavaim marsruut nii kokku klopsida.

                              Kommentaar


                                vh1's näitab videote vahele reklaami. ühes reklaamis on alice in chainsi laul would. mis peale seda alice in chainsi tuleb, mingi must kutt laulab ja selline sinine taust.
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X