320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kus Tallinnas saab vesipiipu teha ja selle kõrvale miskit söögipoolist võtta? Vesipiibu kohvik ei istu eriti.

    Kommentaar


      Algselt postitas Joks Vaata postitust
      Kus Tallinnas saab vesipiipu teha ja selle kõrvale miskit söögipoolist võtta? Vesipiibu kohvik ei istu eriti.
      Katusekohvik on ülihea, Cubanita on hea, linnahalli juures on Magnet Lounge suht normaalne, Deja Vu, ma kujutan ette, et neid kohti on veel tekkinud siin viimase aastaga.

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Sest Venemaal on igasugune meelelahutusäri räigelt üle makstud ja ei ole mingit huvi ennast kuhugi väljapoole müüa.
        Siin sa paned natukene mööda... Venemaa meelelahutusäri tipus on aastakümneid domineerinud muusikas vene estraad ala Alla Pugacheva ja Filipp Kirkorov ja selle keeleks on ju siiski vene keel (see on vene inimese top 1 eelistuseks), mida ongi suhtkoht võimatu kuhugi maha müüa peale endiste Nõukogu Liidu riikide.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Katusekohvik on ülihea, Cubanita on hea, linnahalli juures on Magnet Lounge suht normaalne, Deja Vu, ma kujutan ette, et neid kohti on veel tekkinud siin viimase aastaga.
          Katusekohvik oli tõesti vanasti ülihea, nüüd on minumeelest nad kõik cubanitad ja nii edasi üsnagi patsaani rohkeks läinud ala" kannan fake LV õlakotti ja arvan, et olen ilge gängster"

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Siin sa paned natukene mööda... Venemaa meelelahutusäri tipus on aastakümneid domineerinud muusikas vene estraad ala Alla Pugacheva ja Filipp Kirkorov ja selle keeleks on ju siiski vene keel (see on vene inimese top 1 eelistuseks), mida ongi suhtkoht võimatu kuhugi maha müüa peale endiste Nõukogu Liidu riikide.
            no aga miks peakski vene artist ronima kuhugi inglise keelsele turule, kus konkurents on kordades suurem, kui koduses keeles saab vabalt esineda ja albumeid välja anda küll ja veel.vähem tööd ja vaeva ja ilmselt sama suured summad, publik ja läbimüügid. lisaks osade jaoks pole see ka oluline, sest nad elavad maailma parimas riigis niigi ja osad ei saagi reisida normaalsetesse riikidesse ju. sama küsimus on ju ka pmst jalkas, miks vene mängijad välja ei kipu või seal enamasti hakkama ei saa.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Katusekohvik oli tõesti vanasti ülihea, nüüd on minumeelest nad kõik cubanitad ja nii edasi üsnagi patsaani rohkeks läinud ala" kannan fake LV õlakotti ja arvan, et olen ilge gängster"
              Viimane kord Eestis käisin siin paar nädalat tagasi, siis sai taas katusekohvikusse sisse astutud ja see uus remont ja mis tehtud on see on veits mööda... vanasti oli selline soliidne ja hubane koht nüüd on nii eradad värvid igalpool ja see ei sobi minumeelest atmosfääriga kokku.

              Eks paratamatult neid Firma märkide linnukesi, kes igalpool eksponeerivad enda nn fake klassi on alati kesklinnas ja vanalinnas olnud olenemata kohast. Ja neid supinokusid, kes hõlmad lahti käivad ja endaarust jube suured isad on neid leidub ka - see on see 90ndate nn allilma mentaliteet ülekandunud järgmistesse põlvedesse, aga noh jah 98% juhul selle välise üles haibitud ego all pole midagi. Või ei tabanud ma hetkel mingit kolmandat inimgruppi, kellele sa tähelepanu pöörasid?

              Kommentaar


                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                no aga miks peakski vene artist ronima kuhugi inglise keelsele turule, kus konkurents on kordades suurem, kui koduses keeles saab vabalt esineda ja albumeid välja anda küll ja veel.vähem tööd ja vaeva ja ilmselt sama suured summad, publik ja läbimüügid. lisaks osade jaoks pole see ka oluline, sest nad elavad maailma parimas riigis niigi ja osad ei saagi reisida normaalsetesse riikidesse ju. sama küsimus on ju ka pmst jalkas, miks vene mängijad välja ei kipu või seal enamasti hakkama ei saa.
                Kui kodumaa tarbib ka muud kultuuri ala ingliskeelset jne, siis tuleb varem või hiljem sealt riigist ka maailmas laialdasemalt tuntud inimesi. Ehk kui Vene inimene tarbiks ka inglis keelset kultuuri, siis saaks sealt nii mõnigi inimene korraliku tõuke ülesse ja oleks hetkel maailmas kindlasti mõni tuntud Venemaa päritolu muusikategija. Paraku Venemaa suurlinnade noored ei taha enam seda sama tarbida, mida nende vanemad on viinapitside kõrvale aastakümneid vaadanud ja eks sellepärast hakkabki Venemaalt teistes riikides tunnustatuid lauljaid ja bände peale tulema ala Miyagi.

                Nii kaua kuni Venemaa inimeste jaoks on top 1 vene Estraad muusikas, siis on väga raske üldse Venemaal hakata ka tahtmise korral tegema midagi Globaalsemat, sest sa lihtsalt ei pääse sealt suurest riigist mitte kuhugi löögile ole kui andekas tahad.

                Kommentaar


                  Miks need kes eelistavad osta riideid ja aksesuaare mis maksavad väherohkem. On kohe suure egoga, allilma mentaliteediga, muidu ülbed tegelased. Kellel kindlasti on feik asjad. Miks ma pean ostma riideid a la HMist ja igakuu, sest asi venib valja ja laheb koledaks. Selleasemel, et panna alla väherohkem raha ja osta selle eest normaalne asi. Võin kinnitada, et raha eest saab osta kvaliteeti.

                  Tundub nagu ehteestlaslik kadedus. Ise osta ei suuda, siis teistel on kindlasti feik ja isegi kui ei ole siis ta on jube munn vend. Miks üldse jubedalt vaadata mis firma kellegil seljas on ?
                  Isiklukult sellist asja kunagi ei jälgi, et krt mis firma sul nüüd seal on siis. Põhiline on see, et tunned mugavalt ennast.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                    Miks need kes eelistavad osta riideid ja aksesuaare mis maksavad väherohkem. On kohe suure egoga, allilma mentaliteediga, muidu ülbed tegelased. Kellel kindlasti on feik asjad. Miks ma pean ostma riideid a la HMist ja igakuu, sest asi venib valja ja laheb koledaks. Selleasemel, et panna alla väherohkem raha ja osta selle eest normaalne asi. Võin kinnitada, et raha eest saab osta kvaliteeti.

                    Tundub nagu ehteestlaslik kadedus. Ise osta ei suuda, siis teistel on kindlasti feik ja isegi kui ei ole siis ta on jube munn vend. Miks üldse jubedalt vaadata mis firma kellegil seljas on ?
                    Isiklukult sellist asja kunagi ei jälgi, et krt mis firma sul nüüd seal on siis. Põhiline on see, et tunned mugavalt ennast.
                    Mu tekst oli ehk liiga kokku kirjutatud, aga see mu postitus oli pigem rohkem selle kohta, et sa näed ikka neid inimesi ju reaalselt, kes peavad näitama enda firma kotte enda Iphone 8X ma ei tea mis asju ja seda on raske kirjeldada, aga ta otsib seda tähelepanu. Mind isiklikult ei häri või ma ei tee probleemi sellest see oli kirjutatud lihtsalt enda mõttena lahti innustatult Sambazi postitusest.

                    Allilma mentaliteediga tegelased see on teine teema. Nende kohta ma ütlen reaalselt supinokud, kes kuskil avalikus kohas tulevad oma sõpradega võtavad paari pitsi jäägerit ja siis OU MA ANDSIN SELLELE VENNALE PAUGUD SISSE ja vaja ikka kindlaks teha, et kõik kuulevad üle saali kui kõva vend sa oled ja jooki ostma lähed, siis pead ikka ütlema kõva häälega mida sa ostad ja palju sa ostad ja kellegagi peab ikka sõnasõtta minema ja. Sellise mentaliteediga kukkesid on kahjuks paratamatult igalpool.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                      Miks need kes eelistavad osta riideid ja aksesuaare mis maksavad väherohkem. On kohe suure egoga, allilma mentaliteediga, muidu ülbed tegelased. Kellel kindlasti on feik asjad. Miks ma pean ostma riideid a la HMist ja igakuu, sest asi venib valja ja laheb koledaks. Selleasemel, et panna alla väherohkem raha ja osta selle eest normaalne asi. Võin kinnitada, et raha eest saab osta kvaliteeti.

                      Tundub nagu ehteestlaslik kadedus. Ise osta ei suuda, siis teistel on kindlasti feik ja isegi kui ei ole siis ta on jube munn vend. Miks üldse jubedalt vaadata mis firma kellegil seljas on ?
                      Isiklukult sellist asja kunagi ei jälgi, et krt mis firma sul nüüd seal on siis. Põhiline on see, et tunned mugavalt ennast.
                      Sõbrakene, tahest tahtmata tekivad soo stereotüüpsed lahangud. Ma olen töödanud luksuskaupade äris viimased 5-6 aastat ja ma olen näinud nii mõndagi. Selles osas on sul muidugi õigus, inimene kandku mis ta soovib, olgu selleks Roberto Cavalli või HM teksad. Ma võin sulle üsna kindlalt väita, et 80 protsenti näitsikutest meil siin, kes eksponeerivad oma" Michael Kors " või " YVES SAINT LAURENTI" kotti, on tegemist alibabast ostetud kaubaga. Ma mäletan siiamaani, kus mulle tuli poodi üks eestlasest näitsik, kes otsis oma poisile jõulukinki ja ostsis niigi allahinnatud pesu, mille hinnaks olid allahindlusega kuskil 49 ja ta tuli kassasse ja küsis, " kas ma saaks veel allahindlust"( samal ajal võttes oma fake YSL kotist välja kuldse iphone) siis pani mind küll imestama. Oih, su koti hind peaks olema 1200 eurot aga sa küsid ikka allahindlust niigi allahindlusest, nagu what? Ehk siis ala sellised näited ma võiks veel ja veel tuua. Ja kokkuvõttes see üritus näha ja tunda ennast nagu Hollywoodi Kim Kardashian või Kylie Jenner vms, on meil just siin Ida Euroopas laialt levinud. Ja kokkuvõttes, maailma kõige luksulikumad brändid/disainerid ei reklaami ennast üldse suurelt( Rick Owens, Yohji Yamamoto), ime pisikene märk kuskil särgi taga ja nii edasi, eelnevalt Itaalia tööstusest, kellel on seda odavat bling bling vaja reklaamida. Ja lõppude lõpuks kordan, inimene kandku mis ta soovib ja ma räägin täiesti pseudoprobleemist. Elagu vabadus!

                      Kommentaar


                        Manu särki ikka ei tohiks kanda.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Kui sul on kallid asjad, siis ei tohi allahindlust enam küsida?
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            https://support.tickets-scup.uefa.co...-Tallinn-2018-


                            When can I apply for tickets for UEFA Super Cup Tallinn 2018?

                            The ticket application for UEFA Super Cup Tallinn 2018 will open in June 2018.

                            Sul on õigus, piletitest võime vaid und näha. See ei ole jalkaliidu, vaid UEFA üritus ja neil on tublidest foorumlastest üpris pohhui.
                            Ei pea und nägema, võib täitsa reaalselt ka piletid saada. Eelmisel aastal Skopjes tegime sõbraga kahekesi avaldused ja minul joppas. Muidugi seal oli circa 32k staadion. Üldiselt on nii, et mingi osa läheb kummagi klubi fännidele, mingi osa mingitele VIP-dele ja jalgpalliliitudele ning siis nö tavarahvale jääb kaks võimalust. Esimene on ülaltoodud nn general sale, kus peab õnne olema, et pileteid saada. Ning teine koht on sponsorid (Lays, Pepsi jne). Eelmine aasta loositi sealtkaudu ka päris korralik ports pileteid just selleks, et kohalikud inimesed saaksid mängu tulla vaatama.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                              Kas kummiliimi nuusutamine on noorte hulgas moest ära läinud? Kunagi (10 aastat tagasi või nii) kirjutati ajalehtedest suht palju sellest. Tänapäeval sipitakse leani ja popitakse mollyt?
                              Noored, Kohtla-Järve garaa˛idevaheliste eranditega välja arvatud, ei tee jah.
                              Ainsad nautlejad on need omaaegsed viimased, kes alles on jäänud. Ühte sellist nägin just Tartus Emajõe promenaadil kilekotti musutamas pühapäeva puhul. Selle pärast tuli su küsimus meelde.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Kellelgi Mustangi gaasigrilidega on kogemusi?
                                Peab väheke vastu ka või roostetab aastaga läbi ja põletid lähevad kohe perse?

                                Näiteks midagi sellist
                                Lai valik kvaliteetseid gaasigrille Hansaposti e-poes! Weber gaasigrillid, Mustang gaasigrillid ja teised tuntud brändid. Tuvtu valikuga lähemalt!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X