320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas kellegi käest lilli ei saa odavalt? mingi 25-50 tulpi näiteks?
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar




      Saksakeelne jutt video alguses. Kuidas on selle täpne kirjapilt ja mida see tähendab? "Tütarlaps" ja "eesel" tuvastan ära, aga see on ka kõik.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust

        Saksakeelne jutt video alguses. Kuidas on selle täpne kirjapilt ja mida see tähendab? "Tütarlaps" ja "eesel" tuvastan ära, aga see on ka kõik.
        Nummer 283 enthält die härtesten szenen die je gedreht wurden. Ein Mädchen und ein Esel.

        >>>>

        Number 283 sisaldab raskemaid (Hardcore-imaid) stseene kunagi filmitud. tüdruk ja eesel.

        Kommentaar


          Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
          ASiinkohal tegelikult ka küsimus, et kui pikk võib olla ajavahemik intsidendi ja kaebuse vahel, kas ostutšekk peab samuti kaasas olema?. Ostutšekki mul enam küll vist kahjuks allles pole..
          Kopisin teisest teemast, et siin rohkem infot saada. Tegu siis tarbijakaitseametile kaebuse esitamisega.

          Kommentaar


            Kellegil tuttavat meistri pole kes projektoreid remontida oskab või siis teab äkki kohta kus mõistliku hinna eest saab selle korda teha?
            Vaja colour wheel ära vahetada.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Kellegil tuttavat meistri pole kes projektoreid remontida oskab või siis teab äkki kohta kus mõistliku hinna eest saab selle korda teha?
              Vaja colour wheel ära vahetada.

              Kommentaar


                JanK, mul on mingit sinu lugu vaja. Siuke üldlevinud raadioträn, kuulsin MCM-ist(voi VH1) laupäeva kesköö paiku, seal oli vist mingi club-top vms, oli peale Swedish House Mafia - One'i. Võib julgelt arvata, et ka Poweri topis on see lugu olemas. Pane oma pakkumised teele ja kui täppi läheb annan sulle respekti.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  JanK, mul on mingit sinu lugu vaja. Siuke üldlevinud raadioträn, kuulsin MCM-ist(voi VH1) laupäeva kesköö paiku, seal oli vist mingi club-top vms, oli peale Swedish House Mafia - One'i. Võib julgelt arvata, et ka Poweri topis on see lugu olemas. Pane oma pakkumised teele ja kui täppi läheb annan sulle respekti.
                  http://www.power.ee/musa/top-20/ copy-paste http://www.youtube.com/ või see tundub sulle liiga lihtne?

                  Kommentaar


                    Kuidas saada Safaris nii, et kui lingile vajutada, avaneks see uues tab'is mitte aknas?

                    Kommentaar


                      Nad ei tegele sellega.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        http://www.power.ee/musa/top-20/ copy-paste http://www.youtube.com/ või see tundub sulle liiga lihtne?
                        Võib julgelt arvata, et ka Poweri topis on see lugu olemas.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          http://www.power.ee/musa/top-20/ copy-paste http://www.youtube.com/ või see tundub sulle liiga lihtne?
                          See on psühholoogiliselt väga raske ja anna JanK-le tšääns. Poweri viimases topis seda pole(potensiaalsed ohvrid tsekkasin üle). Vanem lugu?

                          -e- bromance'i vocal süsteem oli.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Kes tõlgib?
                            Tereq õdagust!

                            Mis aigo tuu pido algsi? Mark sa õlot teküs inemine. Ma väega sallõ olt.
                            Pido käve elo läbi

                            Tulijaida om riidi päält keskpäävä odota, sõs nakas väikü pidoline tüü

                            Kommentaar


                              Ma küll väga hästi ei oska seda setude keelt, aga natuke on ikka lapsepõlvest meeles.

                              Mis aigo tuu pido algsi? Mark sa õlot teküs inemine. Ma väega sallõ olt. - Küsitakse mis kell pidu algas. Siis räägitakse midagi õllest ja iniemesest ja viimases lauses meeldib talle midagi

                              Tulijaida om riidi päält keskpäävä odota, sõs nakas väikü pidoline tüü- Tulijaid on keskpäevast kuskilt oodata ja siis hakkab väike töö


                              Täpsemaks tõlkeks pead mõne rohkem setuga rääkima. Mina õppisin seda lapsepõlves vanaemalt.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shrek Vaata postitust
                                Kuidas saada Safaris nii, et kui lingile vajutada, avaneks see uues tab'is mitte aknas?
                                Nagu igal pool mujalgi... paremklikk ja open in new tab või siis ctrl+klikk (peab olema seadetes lubatud).
                                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                                AD e. Andekas Disainer...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X