320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    seekord polnud siiski haisev hunnik. Eile leidsin õhtulehest kommentaari, et on võimalus panustada, kas enne lööb Pareiko Poolas värava või saab Talts käe valgeks. Ülivõimsalt panustatakse Pareikole.

    Kommentaar


      Algselt postitas tempo Vaata postitust
      Miks netist jalkat vaadates alati põneval hetkel hakkab stream tõkkima rämedalt?
      Ei tea kindlalt, aga ehk selles asi, et põnevad hetked on alati mängu lõpu poole ja selleks ajaks on rohkem vaatajaid järjest striimil?

      Kommentaar


        Algselt postitas tempo Vaata postitust
        Miks netist jalkat vaadates alati põneval hetkel hakkab stream tõkkima rämedalt?
        See on jah täielik müstika. Kusjuures selline seaduspära pole ainult netist vaadates. Kolmapäevase TV6 mängu ajal läks pilt vähemalt pärast kahte väravat mõneks ajaks mustaks ning kordust pidi poolikult vaatama.

        Kommentaar


          no.vel'l <20:-velli, -.velli> (kirjandusžanr); jur uus seadus kehtiva täienduseks v osa asenduseks ▪. Novelli+auhind, novelli+kirjanik, novelli+kogu, novelli+žanr www.keeleveeb.ee

          Mida tähendab lühend 'hrl.'? (hard rock laager ei ole pädev vastus, aga paku sedagi, kui sa oled ajuinvaliid)
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            harilikult.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas tempo Vaata postitust
              Miks netist jalkat vaadates alati põneval hetkel hakkab stream tõkkima rämedalt?
              kirjutamata reegel on see, et enne penaltit jookseb kindlasti stream kokku. mul juhtunud oi kui mitu korda.

              Kommentaar


                miks itaalias enamus mänge pühapäeval mängitakse ?

                Kommentaar


                  Kas keegi mäletab, kunagi oli kas siin või läbus teema mingitest sünnipäeva mängudest vms, on see veel alles ? otsing vastuseid ei andnud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    No päris suur osa nendest lugudest on võimalik sisu järgi Kalviku omadeks lahterdada. Ega kui keegi tänaval või pargis s*tuma hakkab, ega siis ju junni kõrvale ka oma visiitkaarti jäta !

                    Londoni Arsenali jalgpalliklubi peatreeneri Arsene Wengeri sõnul suudavad nad sel hooajal võtta nelikvõidu, seni on nad kõigis neljas sarjas veel võistlustules.

                    Uudise toimetas PM.
                    Aga kes on tänane päevatoimetaja? Selleks on Martin.
                    Martin ei julge tunnistad, et teeb Arsenalist lugusid
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JustFeelIt Vaata postitust
                      Kas keegi mäletab, kunagi oli kas siin või läbus teema mingitest sünnipäeva mängudest vms, on see veel alles ? otsing vastuseid ei andnud.
                      see? - http://foorum.soccernet.ee/showthrea...4ngud&langid=2
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        kordan. miks itaalias enamus mänge pühapäeval mängitakse ?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas aldr Vaata postitust
                          kordan. miks itaalias enamus mänge pühapäeval mängitakse ?
                          kirikupäev. itaallaste usk on jalgpall. seda vaadatakse telekast suure juhi Berlusconi kanalitelt
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar




                            christian_wilhelmsson1.jpg

                            Mis kuradi rõveda asjaga tegu on? Mingi energiapats? Ja miks seda vaja on?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -thierry-
                              Kui suur väärtuse vahe võis olla 1992. aastal Eesti kroonil ja 2010. aasta EEKil?
                              Eks võrdle mingeid toidukapade hindasid ja saad teada.
                              Kaneelisaiake maksis aastal 1992 10 senti. Aastal 2010 hinda ma ei tea, aga küllap sa tead.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Miks mitte võtta aluseks kaneelisaiakesepõhist indeksit aga lihtsam on ehk teha lihtne arvutus Statistikaameti numbrite põhjal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X