320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui ma sisestan oma läpakasse cd ja tahan suurt faili sinna burnida, tuleb kiri et the recordable disc isnt compatible with your cd or dvd burner. Insert a different type of recordable disc. Milline see teistsugust tüüpi disc siis peab olema?
    Koondise põhimängija

    Kommentaar


      Algselt postitas ddbb Vaata postitust
      Kas Flora hooajapiletiga saab ka Wisla mängule sisse?
      Ei saa.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
        Kui ma sisestan oma läpakasse cd ja tahan suurt faili sinna burnida, tuleb kiri et the recordable disc isnt compatible with your cd or dvd burner. Insert a different type of recordable disc. Milline see teistsugust tüüpi disc siis peab olema?
        Kui õigesti tean, siis oleneb, kas sul + või - CD, mõnele ei sobi üks või teine. Lisaks pead vaatama, et liialt suurt faili CD-le ei pane.

        Kommentaar


          Algselt postitas ttBoll
          Tänud Shrek,

          Lisaks üks rumal küsimus: laadisin endale fifa 11 alla ja burnisin selle cd-le. Kui tahan mängu alustada ütleb , et vale disc on ja et sisestaksin uue. Kust saaksin vajaliku cracki ja kuhu pean selle tõmbama?
          Ma küll ei tea, kas mängu mittetöötamine on pädev põhjus narkootikumide tarvitamise alustamiseks. Aga cracki saad kohalikult diilerilt ja tõmmatakse tavaliselt ninna.

          Üldiselt piraatlus kui selline on ka halb.

          Kommentaar


            Kas rahvusvahelise turniiri mängudele võib kaamera kaasa võtta?

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Ma küll ei tea, kas mängu mittetöötamine on pädev põhjus narkootikumide tarvitamise alustamiseks. Aga cracki saad kohalikult diilerilt ja tõmmatakse tavaliselt ninna.

              Üldiselt piraatlus kui selline on ka halb.
              üldiselt ei pea iga asja peale munni mängima... lambist nokkimine on ka halb.

              Kommentaar




                Kuidas sellel foorumil keelt eesti keeleks muuta? mingid pluginad, vms?
                Hala Madrid !

                Kommentaar


                  Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                  üldiselt ei pea iga asja peale munni mängima... lambist nokkimine on ka halb.
                  minu arust oli päris naljakas
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JanK Vaata postitust
                    minu arust oli päris naljakas
                    thank god, et seda ei küsitud =)

                    Kommentaar


                      ära emo
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Kas telefonile Nokia C3 on võimalik sebida peale GPS-i?
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Kes on Delfi Spordi uudisetoimetajad , kirjavigu täis k6ik.. :O

                          Kommentaar


                            Algselt postitas taurikk Vaata postitust
                            Kes on Delfi Spordi uudisetoimetajad , kirjavigu täis k6ik.. :O
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              mitu riiki kuulub uefasse ja mitu neist em-ile pole jõudnud kordagi?

                              Kommentaar


                                Keegi Vene auto numbrimärgi oskab lahti seletada,et mis mida tähendab. Tean,et Saksa autodel tähendab täht, linna kus registreeriti. Aga kas Venemaal sama, ja ülejäänud suvalt, või on mingi point ka asjal?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X