320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Keegi teab Nõia-Intsu viimase naise nime?
    Krista Krr
    Hala Madrid !

    Kommentaar


      Algselt postitas -SharK- Vaata postitust
      Ja huvitav, kuidas see asi edenenud on..
      see lahenes ju kiiresti - count palus vabandust vms. loe sealt edasi, ilmselt samas teemas laheneski.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        kas kuskil bensukates müüakse ka vesipiibu tubakat?

        Kommentaar


          ei müia

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            see lahenes ju kiiresti - count palus vabandust vms. loe sealt edasi, ilmselt samas teemas laheneski.
            Selge, mina seda vastust sealt ei leidnud, aga vaatan ühe korra veel üle

            Küsimus ka: Kui palju maksab tavaliselt FIFA PS2-le umbes müükitulemise ajal, soovitatavalt pealinnas.
            Hala Madrid !

            Kommentaar


              Algselt postitas Aílton Vaata postitust
              Kui kaua kehtib seaduse järgi läbitud mootorsõiduki koolitus, minu näitel siis kategooria C1? Mõlemad eksamid on tegemata.
              B kat koolitus kehtib küll lõpmatuseni, ei usu, et C1-l erinev on. Aga mürki muidugi selle peale ei võtaks.

              Ise küsiks ka: kas Diego Forlanil on (no vähemalt avalikusele teadaolevalt) poeg või pole seda mitte ?

              Kommentaar


                on ikka 1 poeglaps tal

                Kommentaar


                  Kas keegi teab , kust oleks võimalik vaadata vanu CLi finaalide highlighte v.a youtube'is ?Youtube'is käivalt kohutavalt pinda igasuguseid laulud taustal , tahaks kommentaari kuulata.

                  Ette tänades,

                  Freeze

                  Kommentaar


                    Kas keegi teadjam inimene oskab võrrelda Malta jalgpalliliigat Eesti Meistri- ja esiliigaga? Mängutempo, mängijate individuaalsed oskused, kui palju on professionaalseid meeskondi jne.

                    Kommentaar


                      michael mifsud - nende staar

                      vasakujalgne, terav löök, lööb karistuslööke
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        andke keegi norraka manifesti originaalversioon. okthxbye

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                          andke keegi norraka manifesti originaalversioon. okthxbye
                          Pane guuglis otsingusse "breivik manifest" ja otsi liveleak linki....google aitab alati

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ballack Vaata postitust
                            Pane guuglis otsingusse "breivik manifest" ja otsi liveleak linki....google aitab alati
                            loodetavasti siis juba kohendatud versiooni.

                            Kommentaar


                              sry kui küss on teemaks olnud, aga mis krdi rahvusest Freddie Mercury oli? Täpiga poiss või iraanlane?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Kui mu jalalabad on erinevat mõõtu, ehk siis üks jalanumber on 45,5 (parem) ja teine 45 (vasak), kas ma siis poes saan osta kahte erinevat jalavarju nii, et mitte osta kahte paari ja siis ise kokku kombineerida? Meeletu rahakulu ju muidu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X