320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jalgpalluri mängijakaardil on seal üleval sellsied kastid Täiskasvanud ; A-Klass ; B-klass ; C-klass
    Kas sinna kasti kus mina mängin pidin oma pildi kleepima vä? Ei mäleta enam hästi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Nohh, ma ei ole ka 12 aastane.
      Lisaks sõltub ka konkreetsest tabletist. Neid on mitut sorti.
      Ma ka ei ole Sul kapslid kus mingi vedelik vms sees?

      Kommentaar


        Kas keegi oskab mõistliku nõu anda?


        probleem nimelt selles.. lauaarvuti undab (järelikult on tolmu täis seest)
        kuidas oleks hea seda seest puhastada?
        rääkidakse et tolmuimejaga pole eriti hea.


        niii sooviks abi.
        http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
        Klavani debüüt Meistrite liigas!

        Kommentaar


          Algselt postitas stark Vaata postitust
          Kas keegi oskab mõistliku nõu anda?


          probleem nimelt selles.. lauaarvuti undab (järelikult on tolmu täis seest)
          kuidas oleks hea seda seest puhastada?
          rääkidakse et tolmuimejaga pole eriti hea.


          niii sooviks abi.
          Vii profesionaali juurde, tuttav ka puhastas oma aruga ja keeras midagi perse ilusti

          Kommentaar


            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
            Vii profesionaali juurde, tuttav ka puhastas oma aruga ja keeras midagi perse ilusti

            kuram , küsivad mingi mõttetu töö eest haiget hinda.

            samas lugesin mingi elioni esinduse tehnikajuhi lugu

            no ma ei tea.. samas olen mingit sellist juttu kuulnud,et tolmuimejaga puhastamise puhul võib tekida staatiline elekter.. ja see keerab perse? vastab tõele?
            http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
            Klavani debüüt Meistrite liigas!

            Kommentaar


              Algselt postitas stark Vaata postitust
              kuram , küsivad mingi mõttetu töö eest haiget hinda.

              samas lugesin mingi elioni esinduse tehnikajuhi lugu

              no ma ei tea.. samas olen mingit sellist juttu kuulnud,et tolmuimejaga puhastamise puhul võib tekida staatiline elekter.. ja see keerab perse? vastab tõele?
              Ma ei teagi seda staatilise elektri lugu ,aga ma võin küsidamis ta tegi et ta suutis nahka keerata selle

              Kommentaar


                ideaalne on spets tolmuimeja plastikust toruga, kui seda pole, siis võib ka tavalise tolmuimejaga, kuid naguöeldud - risk, et miskit tuksi keerad just selle staatilise elektri pärast on suur. Lõppudelõpuks võid aga lihtsalt suruõhuga (on müügil vastavadpudelid, kui aga kopsumahtu liiga palju on,võid ka lihtsalt puhuda:P) masina puhtaks lasta - tolmu peksab see laiali kõvasti, seepärast võiks seda võimalusel õues teha.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  haha ma koguaeg tolmuimejaga teinud ja midagi pole wigaa , kunagi viisin jah sinna asjapulga juurde maksis ka päris palju wist

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Calva Vaata postitust
                    haha ma koguaeg tolmuimejaga teinud ja midagi pole wigaa , kunagi viisin jah sinna asjapulga juurde maksis ka päris palju wist
                    ega nii ta ongi, et reeglina ei juhtu midagi, kuid alati tasuks riski maas hoida- kui ükskord juhtub, siis on hilja samas, tolmu tõrje pärast ma ise ka kellelegi maksta ei kavatse, kindlasti saab sellega ise ka kuidagi hakkama.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Kuidas teadjamad mehed Tartust Pärnusse sõidavad, kas Viljandi või Tõrva kaudu (distants ju umbkaudu sama)? Kus taskukohastes kämpades ja telkimisplatsidel teadjamad mehed Pärnu kandis ööbivad?

                      Kommentaar


                        Viljandi kaudu ikka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          asun 3G levialast väljas. Kiiruseks näitab max umbes 40kbit/s aga üldiselt kõigub see 0 ja 20 vahel nagu jumal juhatab. Tihti näitab lihtsalt 0. Niiet ma ei tea.. EDGE vist võiks ju rohkem välja anda või ei?

                          ja mis see wcdma on või kuidas seda kontrollida?
                          nüüd olen 3,5G levialas. Ikka nagu väga ei toida. Räägivad ju et ülikiire 3.5 jne...Youtube jms ei ole üldse kasutatav.

                          Küsimus siis selles, et kas see on kuidagi minu paha (driverid, seaded või jumal teab mis) või ongi see mobiilne internet üleüldiselt piidritele?

                          Kommentaar


                            haha. Muideks tõmbasin kopsud õhku täis ja puhusin tolmu välja.. natuke aitasin tolmuimejaga ka ..
                            + väiksemad kohad kõrvatikuga

                            ja sain arvuti enamvähem tolmust puhtaks.
                            http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                            Klavani debüüt Meistrite liigas!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas stark Vaata postitust
                              haha. Muideks tõmbasin kopsud õhku täis ja puhusin tolmu välja.. natuke aitasin tolmuimejaga ka ..
                              + väiksemad kohad kõrvatikuga

                              ja sain arvuti enamvähem tolmust puhtaks.
                              Mina tegin ka nii, aga müstilisel kombel enam emaplaat ei funktsioneerinud. Õnneks garantii aitas.

                              Aga küsimus tartlastele. Kui ma jäin esimest korda piletita sõidu eest vahele, siis kui palju mul on lootust saada? Kohe antakse 600?

                              Kommentaar


                                Kaua sportlandi allahindlus kestab ?
                                Algselt postitas -RoMaRiO-
                                Välimuselt Cristiano Ronaldo, mänguoskustelt Arnold Oksmaa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X