320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    okay guys, help me out w/ this one: Milline pood/netilehekülg on kõige parem, kust tellida läpakat? Mütlen just valikut, garantiisi'n'shit, hinda ka kindlasti, aga eelkõike oma kogemustest- kust teie olete ostnud ja kas on probleeme olnud ( nt klickiga ehk endise k-salongiga olevat küigil sitaaugu ääreni jamasi, kuna neil olevat garantiidegamingid nussid jne...)

    Kommentaar


      Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
      okay guys, help me out w/ this one: Milline pood/netilehekülg on kõige parem, kust tellida läpakat? Mütlen just valikut, garantiisi'n'shit, hinda ka kindlasti, aga eelkõike oma kogemustest- kust teie olete ostnud ja kas on probleeme olnud ( nt klickiga ehk endise k-salongiga olevat küigil sitaaugu ääreni jamasi, kuna neil olevat garantiidegamingid nussid jne...)
      No ma ei tea. Sellet Klickist ehk siis k-salongist olen mina oma läpaka ostnud ja siiamaani pole mitte ühte ainsat muret ega probleemi. Kord läks läpaka ekraan mustaks (lambid läbi) ja sain kiiret ja korralikku abi. Eks see klicki mured ole ka sellised naised-saunas-rääkisid teema...

      Kommentaar


        Rääkides garantiist, siis läpaka puhul on nii või naa tavaliselt tegemist sellise garantiiga, et võid suvalise ametliku garantiipakkuja juurde minna. Teine teema oli muidugi kunagist k-saluuni enda arvutitega.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Ostsin kunagi Elionist läpaka ning poole aasta pärast sai kõvaketas külma ning läks tuksi. Selle peale viisin garantiisse, kus öeldi, et "seda on näpitud" (nagu üritatud parandada). Öeldi, et suure tõenäosusega läheb remont plekkima 2000 vana raha... Lõpuks tehti siiski tasuta - kiidan!
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            endal on ordist läpakas ja selle hinna eest väga hea masin saadud, augusti lõpus saab nüüd 2 aastaseks.

            Kommentaar


              ostsin http://flex.ee ´st endale MSI läpaka ja olen ülirahul.

              Kommentaar


                mul läks paariaastasel dellil kõvaketas (vist), enivei, viisin hooldusesse - küsisin, et millal kätte saab (siis ei teadnud täpselt, mis viga - egas ma tea siianigi, aga ketas ära vahetati... vist ja selle ketta peal olnud kraamist polnud mul ei sooja, ega külma), teendidaja oli kuidagi ebakindel ja hakkas rääkima, et praegu tööd ees... et... mingi pool tundi peaks minema. Kuna mul oli pohmakas ka, siis oleks peaaega pildi tasku pannud, sest varem olin harjunud päevade ja nädalate mõõdistikuga.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Milline aff selle Nõmme Kalju bänneri (mis siin foorumis üleval jookseb) teinud on? Mingeid krdi Kalju sponsoreid näitab tund aega aga mängu info ja FB loosimise kaadreid näitab täpselt nii pikalt, et midagi lugeda ei jõuaks. Vastupidi ei tahaks teha?
                  DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                  Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                  AD e. Andekas Disainer...

                  Kommentaar


                    Oskab keegi soovitada mõnd arsti kes tegeleks seljahädadega.Alaselg on tugevalt valutanud 5 kuud ja spordi tegemine on hetkel üsna võimatu.Käisin ka kiropraktiku juures, aga sellest suurt abi ei olnud.Sammuti sai aeg pandud neuroloogi juurde aga sinna üle kuu aja aega.On kellegil enda kogemusest häid soovitusi jagada kelle poole pöörduda?
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      mine perearsti juurde, see saadab sind röntgenisse ja kui vaja siis kompu alla - nädal-kaks maks ning asi kontrolli all.
                      vabalt võib seljanärvi põrutus olla - kuntsmuruväljak aitab sellele kindlasti kaasa, jalka aitab sellele kaasa.
                      muidugi võib ka hullemaid asju olla... kui kiropraktik jagu ei saanud, siis... on muidugi kehvasti, kas selja või praktiku oskustega.

                      vahepeal, siis passi kodus, ära jookse, ära tõsta raskeid asju, ära pööra enda keha (s.t. toimeta asju sirgelt).
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Tänud.Ise Tallinnast muidu.Perearst praegu puhkusel ja nagu kuulnud olen siis rõntgeniga tavaliselt suurt midagi ei avastata, vaid saadetakse enamasti neuroloogi juurde.Seal aga pikad järjekorrad jne, aga eks tuleb sellele lootma jääda.
                        Giggs will tear you appart.

                        Kommentaar


                          Mida ma teha saan, et MSN ei keriks 5 korda tunnis kokku? Tegu siis värskeima MSNi versiooniga ning probleem pole kuuldavasti ainult minul.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            ära tõma kunagi uut msn-i. Alati on selega mingi nuss + iga uuenduse järel näeb see järjest rõvedam välja.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              ära tõma kunagi uut msn-i. Alati on selega mingi nuss + iga uuenduse järel näeb see järjest rõvedam välja.
                              Mul see juba pikemat aega ja välimus meeldib.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Panin esimest korda läätsed ette (v.a siis kui arstitädi juures proovisin). Mingi pool tundi on ees olnud, aga ikka väga ebamugav - pilt on veits udune ja kuidagi nagu....tunnen neid liialt. Milles võib olla proble? Olen juba üritanud igas suunas vaadata ja ka silmad kinni õrnalt silmi masseerinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X