320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
    2 kuud vanal läpakal andis Nortoni viiruset6rje otsad, vöi öigemini löppes ära. Oskate soovitada mis oleks hetkel parim tasuta programm viirusetörjeks ja firewalliks kasutamiseks? Tasulist programmi osta ei saa, sest krediitkaart on kodus ja ise puhkusel

    McAfee ja Kasperskyl peaks olema esimene kuu tasuta.
    Teine varian on, et muuda arvutis kuu ära, näiteks pane augusti asemel juuli ja siis peaks tõrje toimima edasi. Vähemalt McAfeel on nii, ma kasutan juba pool aastat kuuajalist tasuta prooviaega
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Milleks teile viirusetõrjed? Täielik mõttetus. Kõige parem kaitse asub klaviatuuri ning tooli vahel.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Loll kysimus, aga kui mul on pulgaga emt internet, siis kas ma seda kuidagi moodi wifiks vms saan muuta et telfiga netti saaks? Pulgalt ma simkaarti hetkel ära ei saa votta. Ma toesti ei tea kas see on voimalik, aga tean enda käe järgi- kui mul on moblas nett, siis ma hotspoti vms kaudu saan teistele netti jagada kas vastupidiselt ka voimalik?

        Kommentaar


          Kui sul on läpakas mis võimaldab, siis ikka. Googelda ja leiad juhised.

          Kommentaar


            Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
            Loll kysimus, aga kui mul on pulgaga emt internet, siis kas ma seda kuidagi moodi wifiks vms saan muuta et telfiga netti saaks? Pulgalt ma simkaarti hetkel ära ei saa votta. Ma toesti ei tea kas see on voimalik, aga tean enda käe järgi- kui mul on moblas nett, siis ma hotspoti vms kaudu saan teistele netti jagada kas vastupidiselt ka voimalik?
            https://www.emt.ee/sisu/-/eshop/productinfo/52978594

            Ei viitsi süveneda, kas pidasid midagi sellist silmas.

            Kommentaar


              mis outlet spordipoode talinas on ja kus nad asuvad?
              Invest In Africa

              Kommentaar


                Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                mis outlet spordipoode talinas on ja kus nad asuvad?
                Tondil Selveri lähedal kolm tükki kõrvuti - Adidas, Reebok, Nike
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Ülemistes on sportlandi outlet

                  Kommentaar


                    Kas Lasnamäe Ajaxi staadionil on tribüün?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                      Kas Lasnamäe Ajaxi staadionil on tribüün?
                      Igal Meistri- ja Esiliiga staadionil peab olema 500 kohaline tribüün. No muidugi peab olema ka vähemalt kaheksa 12aastast pallipoissi, aga see selleks. Ma eeldan, et seal ikkagi istuda saab.
                      Algselt postitas rainis007
                      Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                      Kommentaar


                        Kuidas on tõenäosusega saada praegu Tartus augusti lõpuks normaalne elamispaik normaalse rahaga? Kas keegi oskab soovitusi ka jagada?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                          Kuidas on tõenäosusega saada praegu Tartus augusti lõpuks normaalne elamispaik normaalse rahaga? Kas keegi oskab soovitusi ka jagada?
                          Null...
                          P.S Ja noh, saan aru, et rumalad küsimused teema, aga ennekõike vaata oma küsimusele otsa ning saad vast ise ka aru, et "normaalse hinnaga normaalne elamine" vajab vähe täpsustamist.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Miks langevaid tähti just augustikuus kõige rohkem on?

                            Kommentaar


                              Kas netipulk jalka striimi veab välja?

                              Kommentaar


                                mis pulk sul on
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X