320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui ma tahan Sony Vegasse minna, siis see küsib mingit koodi, millest mul pole õrna aimugi.Ja see pakub, et ma ostaks seda, mõni aeg tagasi oli see mul täiesti olemas ja täiest tasuta.Mis ma tegema peaks?

    Kommentaar


      Sul oli Trial?
      Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

      Kommentaar


        Jah

        55

        Kommentaar




          Kust ma sellise särgi saan osta?

          Kommentaar


            Kas windoozale mingit scripti või asjandust ei ole, et saaks nagu multiple copy-paste slotse? (olen leidnud mingit failide omi, kuid sellist millega saaks teksti kopida mitmesse slotti ja siis peistida.... )

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust


              Kust ma sellise särgi saan osta?
              einoh... ma ei ole küll just mingi geenius, aga ma arvan et särke leidub tavaliselt riietepoes.

              Kommentaar


                Algselt postitas resorte Vaata postitust
                Kas tavalise Gillette Fusioni terad sobivad ka Fusion Powerile?
                Jah, sobivad küll.
                Algselt postitas Plechazunga
                Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                Hmm, that didn't really work.

                Kommentaar


                  Kuulge, mis film see oli, kus neegermees sai endale korraga päranduse, mille saamiseks pidi ta teatud aja jooksul milli ära laristama.

                  Kommentaar


                    Mis on tänane telemäng TV6 ekraanil?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Triklosan Vaata postitust
                      Mis on tänane telemäng TV6 ekraanil?
                      Flora-Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kuulge, mis film see oli, kus neegermees sai endale korraga päranduse, mille saamiseks pidi ta teatud aja jooksul milli ära laristama.
                        Brewster's Millions
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Meireles Vaata postitust
                          Muutsid pisut nägu ja tegu lihtsalt: http://www.wiziwig.eu/
                          Utter bullshit.
                          See site on võrreldes Myp2p-ga võrreldes täielik null. Pool ajast ei funka ja kui töötab, siis midagi asjalikku seal kahjuks pole.

                          Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                          Endale head kogemused dell-ide, IBM-ga ja Acer-iga. IBM siis - tuleb need lenovod valida, mis on IBM-lt üle toodud, mitte nende enda hakatised. Dell-il ei soovitaks odavamaid variante väga kus plast korpused ja odavamad osad. Sama Acer-i kohta - kõige odavam ei ole kindlasti ka piisavalt hea kvaliteediga.
                          Kuidas sellised mudelid ära tunda ?

                          Kommentaar


                            Kas kellegil teisel ka tuleb Maxxed football foorumisse minnes siuke "Veebileht aadressil www.fbtz.com raporteeriti kui ründav leht ja see blokeeriti arvestades sinu turvalisuse seadeid." teatis punase taustaga?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Utter bullshit.
                              See site on võrreldes Myp2p-ga võrreldes täielik null. Pool ajast ei funka ja kui töötab, siis midagi asjalikku seal kahjuks pole.
                              Heh, mida sa torised?

                              The official news is this: myp2p.eu is offline and may not come back. The developers and maintainers of the service have moved to a new domain called wiziwig.eu which is currently experiencing heavy traffic and as such denies connections. The forum, hosted on the http://forum.wiziwig.eu/ subdomain works fine though, and users can read up and discuss what is happening right there.

                              Kommentaar


                                Kus müüakse James E.Pepper viskit? Market,keskus,paradiis ,kauplus,turg,center jne.... võiks soovitavalt asetseda Eestis!
                                Invest In Africa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X