320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui suurt tõenäosust (näiteks protsentuaalselt) võiks näidata sõna "vist" ?
    Hala Madrid !

    Kommentaar


      50% vist. On või ei ole. pool ehk 1/2.

      Kommentaar


        Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust
        Kui suurt tõenäosust (näiteks protsentuaalselt) võiks näidata sõna "vist" ?
        Sõltub kontekstist, aga eks ta jääb sinna 1 ja 99% vahele.

        Edit: tegelt võib jääda 0 ja 100 vahele.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Sõltub kontekstist, aga eks ta jääb sinna 1 ja 99% vahele.

          Edit: tegelt võib jääda 0 ja 100 vahele.
          Ma täheldanud, et sõltub peamiselt indiviidist. Mõne puhul tead kohe ära, et naah... täilik 0, udu. Mõne puhul on veel 'vist' lootusandev vastus, nii 75% ehk.

          Kommentaar


            Palju võtab 1ruutmeeter põrandaküte keskmiselt elektit kuus?
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Palju võtab 1ruutmeeter põrandaküte keskmiselt elektit kuus?
              Soojustus? Temperatuur? Jne Jne.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Palju võtab 1ruutmeeter põrandaküte keskmiselt elektit kuus?
                Oleneb milline põrandakütte variant sul on. Aga jah, muidu temperatuurist ja muust soojustusest sõltub kah. Aga eelkõige võtb suurema summa esmane tempertuur saavutmine, selle temp. hoidmine ei võta enam üldsegi palju. Nii vähemalt olen ma täheldanud.

                Kommentaar


                  Ma tõesti ei oska soojustuse kohapeal midagi öelda, sest ei tea kuidas see tehtud on. Samuti pole lülitil temperatuure vaid numbrid 1-6. Põrandapinda peaks kuskil 10 ruudu kanti olema ja väga kuumaks teda kütta ei plaani, et oleks kergelt soe ning saaks ikka peal käia.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Seal oleneb jah esiteks kui suured on soojakaod ja teiseks mis temperatuuri tahetakse toas hoida. Põrandaküte ei ole nagu radiaator...tuliseks see põrand ei lähe (muidu mõjub tervisele ja mugavustundele halvasti ka lisaks)
                    Eks muidugi lisaks oleneb ka kas on vesipõrandaküte (ja mis kütab seda) või elektripõrandaküte.
                    Väga palju on seal asju mida arvestada.

                    Kommentaar


                      Eks ma siis vaatan palju mul nädalas ilma põrandakütteta elektrit läheb ja siis proovin nädala küttega.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Kui mikidemaalt endale mingit staffi tellida siis alates mis summalt pean mingeid makse maksma?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Eks ma siis vaatan palju mul nädalas ilma põrandakütteta elektrit läheb ja siis proovin nädala küttega.
                          Hea plaan
                          62DD1-bulb.gif

                          Kommentaar


                            My Computerist on ära kadunud kõik removable diskid (mälukaardilugejad jne.), disk manager ei tuvasta samuti ühtegi diski peale kahe kõvaketta. Oleks hädasti vaja neid tagasi saada, äkki oskab keegi aidata?

                            Kommentaar


                              Mine device manageri ja vaata mis juhtub kui "scan for hardware changes" teed.
                              Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                              Kommentaar


                                Proovisin, midagi ei juhtu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X