320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Palju on parim 100M meeste sprindi parim aeg, joostuna valge mehe poolt?
    Kas mitte seesamune prantslane Christophe Lemaitre 9,92s.

    Kommentaar


      kui Erki Nool kõrvale jätta, siis peaks ikka Lemaitre'i aeg olema 9,92
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Palju on parim 100M meeste sprindi parim aeg, joostuna valge mehe poolt?
        9.92 Lemaitre poolt.

        Pluss veel üks list 2008. aastast

        10.00 (+2.0) Marian Woronin (POL) 09.06.1984
        10.01A (0.0) Pietro Mennea (ITA) 04.09.1979
        10.03A (0.0) Nicolas Macrozonaris (CAN) 03.05.2003
        10.03 (-0.1) Matthew Shirvington (AUS) 17.09.1998
        10.06A (+2.0) Johan Rossouw (RSA) 23.04.1988

        Kommentaar


          Kas TTÜ spordihoone läheduses toidupoode on?
          Algselt postitas fitti
          Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

          Kommentaar


            nõmme mäe otsas on
            Once a Gooner, always a Gooner

            Kommentaar


              Algselt postitas imgoinghome Vaata postitust
              Kas TTÜ spordihoone läheduses toidupoode on?
              majade vahelt minnes jõuab Liivaku peatusesse mingisuguse toidupoeni. kunagi oli see Konsum, aga ma ei tea, mis nime see nüüd kannab.

              Kommentaar


                Kuidas ostab eestlane iPhone'i, kui talle ei meeldi EMT?
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                  Kuidas ostab eestlane iPhone'i, kui talle ei meeldi EMT?
                  laseb USAst tuua või toob ise.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                    Kuidas ostab eestlane iPhone'i, kui talle ei meeldi EMT?
                    EMT esinduses müüakse sulle isegi siis, kui sulle EMT ei meeldi. Kui sealt osta ei kõlba, siis eBay on variant.

                    Kommentaar


                      Kas teisipäeval on marsruudil Tartu-Tallinn-Tartu liiklejaid, eelkõige A.Le.Coq Arena külastajad. Kui autoga minek, siis tuleks hea meelega kampa.

                      Kommentaar


                        Kust ma saaksin vaadata kuidas on olnud erinevate valuutade vahetuskursid mingingi perioodi jooksul.
                        Vanasti oli Eesti Panga kodulehel heaseda graafikut vaadata. Panid ajavahemiku ja valuutad ning said ilusast graafiku. Seoses euro tulekuga seda vaadata ei saa. Huvitab just AUD ja EUR vaheline kurss.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          ei leia seda infot kuskilt, et kas etv või etv2 kannab kossu em-i üle või mitte? ja kui kannab siis millal tehakse algust esimese ülekandega? tnx

                          Kommentaar


                            Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                            ei leia seda infot kuskilt, et kas etv või etv2 kannab kossu em-i üle või mitte? ja kui kannab siis millal tehakse algust esimese ülekandega? tnx
                            Ei kanna.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Üldjuhul võib sellist infot leida saatekavast, aga see aasta jah ETV ei näita, küll aga näitab VSB üsna paljusid mänge.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Kust ma saaksin vaadata kuidas on olnud erinevate valuutade vahetuskursid mingingi perioodi jooksul.
                                Vanasti oli Eesti Panga kodulehel heaseda graafikut vaadata. Panid ajavahemiku ja valuutad ning said ilusast graafiku. Seoses euro tulekuga seda vaadata ei saa. Huvitab just AUD ja EUR vaheline kurss.
                                Euoopa Keskpanga ametlik leht:
                                The European Central Bank (ECB) is the central bank of the European Union countries which have adopted the euro. Our main task is to maintain price stability in the euro area and so preserve the purchasing power of the single currency.
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X