320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei ma ei mõtle sõnana savi.Ma mõtlen et jalgpallur Xavi Hernandez kirjutatakse kuidagi nii Savi Hernandez

    Kommentaar


      Need kaks tähte klaviatuuril üsna lähestikku

      Kommentaar


        Lätlastel on sageli vist võõrnimed kirjutatud lätikeelse häälduse järgi. Toon lihtsalt suvalise näite, et asja selgitada - Johnson on Džonson.
        Newton Heath 1878

        Kommentaar


          eijah, samamoodi olen ka mina prg raske sülearvutivaliku ees, ning 2 asja, mis olen selgeks saanud soovituste ja enda info põhjal: hp on tõepoolest sitt, eriti need pavilionid ja need plastkorpustega junnid, akud ka kuluvad kiiremini kui kodutul inimesel ketsid ning üleüldse on kõigil tutvusringkonna hp-inimestel olnd läpsiga 1 suur rist ja viletsus. see-eest dell on jah soovitatud siit-sealt ning ka lenovot, kuid "patsiga sellide" käest olen kuulnud samuti eespool nenditud fakit, et need vanemad IMB aegade mudelid on töökindlamad ja paremad. ise pmts kaalungi prg lenovo või delli vahel, kuid sirvides katalooge ja asju, on hakanud silma ka paar hea hinnaga aceri mudelit, siit ka küss: kuidas on aceri sülearvutitega? kvaltieetsed üldjuhul? või sama keiss mis hp-dega?

          Kommentaar


            mul 2 Acerit hetkel, mõlemad on siiamaani kenasti vastu pidanud, ei kurda millegi üle.
            üks on 3 aastat vana ja teine 1

            Kommentaar


              Miks Venemaa klubide eurosarjade mängud alati oluliselt varem algavad?

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Miks Venemaa klubide eurosarjade mängud alati oluliselt varem algavad?
                Sellel lihtlabasel põhjusel, et nende ajavöönd on tuntavalt teine. Kaasanis peaks olema näiteks kaks tundi meist veel tagapool ja mäng peaks siis nende aja järgi algama 2345 ja lõppema 0145. Sel ajal ei liigu enam ükski ühistransport ja selliselt lihtsalt üheski linnas spordivõistlusi ei korraldata.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Miks Venemaa klubide eurosarjade mängud alati oluliselt varem algavad?
                  Ja sa said meil siin 90+ eksamitulemusi? Geograafia vist nende seas ei olnud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Revolucion Vaata postitust
                    Ja sa said meil siin 90+ eksamitulemusi? Geograafia vist nende seas ei olnud.
                    No ei mõelnud esimese hooga sellele, puhka jalga

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      No ei mõelnud esimese hooga sellele, puhka jalga
                      Kui ma ise Venemaal elasin, siis käisin neegrite juures (neil olid satipannid väljas, mul põld telekatki) ikka UCL-i vaatamas ja jube tüütu oleks olnud mingi kell üks öösel enda ühikat otsima minna. Õnneks oli mul neegrite ühikas tüdruksõber ja sai tema juures magada. Pubides ka seetõttu jalksi ei näidatud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                        kuidas on aceri sülearvutitega? kvaltieetsed üldjuhul?

                        Nagu ma varem ütlesin, kõige odavamat ei võtaks (eMachine), aga mudu kõik tip top - aasta algusest saati mul ja väga rahul.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Pics or it never happened!
                          Mine vaata FB-s mu Voroneži pilte.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                            Nagu ma varem ütlesin, kõige odavamat ei võtaks (eMachine), aga mudu kõik tip top - aasta algusest saati mul ja väga rahul.
                            Ma oma eMachine-ga väga rahul.Mõned kuud juba omanik olnud.
                            b-day

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                              kuidas on aceri sülearvutitega? kvaltieetsed üldjuhul?
                              Üle kolme aasta on täiesti korralikult vastu pidanud. Aspire 6920

                              Kommentaar


                                Kas tavalise Gillette Fusioni terad sobivad ka Fusion Powerile?
                                Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X