320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
    Kes tõi meie jalgpallikommentaatorite sõnavarasse sõna frustratsioon? Või tuli see hoopis korvpallist?
    Mis s'es väljendis ebaharilikku?

    Sõnapaar "Wenger frustrated" andis guuglis 27 900 vastet, hihihi.

    Kommentaar


      Algselt postitas kardo Vaata postitust
      EHK siis u ühes padjakeses on 16mg nikotiini sest tavaliselt on 22-23 tupsu karbis, vahepeal 24 ( võib ka rohkem olla, siis sitt)

      just nii

      Kommentaar


        Algselt postitas Meireles Vaata postitust
        Mis s'es väljendis ebaharilikku?

        Sõnapaar "Wenger frustrated" andis guuglis 27 900 vastet, hihihi.
        Dalglish frustrated andis 711 000, megaLOL
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Kas ja kus Tallinnas näidatakse Bayerni CL mängu kolmapäeval ?
          Endiselt oleks küsimus üleval ausaltöeldes.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Dalglish frustrated andis 711 000, megaLOL
            ...ilma jutumärkideta. ROFLMAOSTER!

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Endiselt oleks küsimus üleval ausaltöeldes.
              Nimetas ja Mollys peaks näitama, kodulehe järgi vähemalt.

              Kommentaar


                Lost Continentis peaks ka nägema...

                Kommentaar


                  Vajaks vastust/linke, mis põhineksid kindlatele faktidele.

                  Kuidas mõjutab haridus tööhõivet ja riigi majanduslikku arengut?
                  Kuidas mõjutab kultuur tööhõivet ja riigi majanduslikku arengut?

                  Sobivad pikemad tekstid/lõigud, selleks, et saaks koostada enda jaoks väiksema konspekti, mille saaks ettekanda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas apoc Vaata postitust
                    Vajaks vastust/linke, mis põhineksid kindlatele faktidele.

                    Kuidas mõjutab haridus tööhõivet ja riigi majanduslikku arengut?
                    Kuidas mõjutab kultuur tööhõivet ja riigi majanduslikku arengut?

                    Sobivad pikemad tekstid/lõigud, selleks, et saaks koostada enda jaoks väiksema konspekti, mille saaks ettekanda.
                    Vaat, siinkohal teeks sellise omapoolse tähelepaneku-tarkuse: kui oma koolialased kodutööd loodad foorumi abil tehtud saada, selle asemel, et nt ise raamatukogus või andmebaasides (või minu pärast ka googles) natuke vaeva näha, siis võid avastada, et seos hariduse ja tööhõive ja majandusliku olukorra vahel on täitsa olemas.

                    Ja lahkemal toonil: vt Inimarengu aruandeid- Eesti Koostöö Kogu (ja ma ei googelda seda sinu eest)
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                      Vaat, siinkohal teeks sellise omapoolse tähelepaneku-tarkuse: kui oma koolialased kodutööd loodad foorumi abil tehtud saada, selle asemel, et nt ise raamatukogus või andmebaasides (või minu pärast ka googles) natuke vaeva näha, siis võid avastada, et seos hariduse ja tööhõive ja majandusliku olukorra vahel on täitsa olemas.

                      Ja lahkemal toonil: vt Inimarengu aruandeid- Eesti Koostöö Kogu (ja ma ei googelda seda sinu eest)
                      Enamus tehtud, kuid vajaks täiendusi - kasutatud ka "OECD PISA- PROGRAM FOR INTERNATIONAL STUDENT ASSESSMENT" ; "RIIK JA MAJANDUS" jne.. aga tahaks täpsemaid fakte, nagu esimeses.. teises on arutelu n stuff..

                      Kommentaar


                        Oleks vaja natuke infot seoses Eesti jalkakoondise särgiga. Tulen sept lõpus üheks nädalaks Eesti UKst ja tahaks osta ühele inglise sõbrale särgi. Oskab keegi öelda kust oleks Tartus võimalik saada seda (Sportlandis vist peaks olema, aga ei ole kindel, kuna ei ole Eestis peaagu 3 aastat eriti olnd), palju ta maksta võib ja kus saaks ka nime ja numbri peale lasta ja palju see veel maksab.

                        Kommentaar


                          Kui kiiresti peab politsei mu meilile vastama? Tegin neile kuu aega tagasi järelpärimise, aga keegi pole suvatsenud mulle vastata. Tahaks nüüd kuskile rämedalt kaevata
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rafix Vaata postitust
                            Oleks vaja natuke infot seoses Eesti jalkakoondise särgiga. Tulen sept lõpus üheks nädalaks Eesti UKst ja tahaks osta ühele inglise sõbrale särgi. Oskab keegi öelda kust oleks Tartus võimalik saada seda (Sportlandis vist peaks olema, aga ei ole kindel, kuna ei ole Eestis peaagu 3 aastat eriti olnd), palju ta maksta võib ja kus saaks ka nime ja numbri peale lasta ja palju see veel maksab.
                            Osta saab peaaegu igast suuremast spordipoest. Hinda ei oska öelda, kunagi sain ilma numbrita särgi soodusmüügilt 200 eeguga, aga küllap ta kuskil 800-1000 kanti jääb (vanas eesti rahas)
                            Numbri ja nime saad teha sellistest kohtadest- http://www.fifaa.ee/et/tspood/tspkontakt
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Kui kiiresti peab politsei mu meilile vastama? Tegin neile kuu aega tagasi järelpärimise, aga keegi pole suvatsenud mulle vastata. Tahaks nüüd kuskile rämedalt kaevata
                              See on lihtne, selleks on isegi vastav koht loodud. Palun!

                              Kommentaar


                                Eesti - Brasiilia täismängu kuskilt?
                                Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X