320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lugesin täna,et saja aasta vanune Zanetti sai üle viiekümne aasta punase kaardi,Kas keegi oskab äkki Eesti Meistriliigast analoogset näidet tuua või siis ,et kes meil kui mitusada mängu on ilma punaseta olnud?
    Invest In Africa

    Kommentaar


      Keegi kindlasti teab. Ilmselt on siis kusagil kirjas ka, kuid küsin ikkagi.
      Kes on Eesti meeste A koondises enim omaväravaid löönud ja kuidas TOP välja näeb üleüldse
      Tundmatu - ehk mida mina ka tean

      Kommentaar


        Mingisugust nimekirja kuulsatest võimalikult vanadest elus olevatest eestlastest? (70+)
        noh, keda keegi tuntuks peab.. ajalehtede sünnipäevaveerus ilmub neid ju iga päev
        ja need, kes pole veel surnud ja on 1941 või varem sündinud, kvalifitseeruvadki:

        Tuntud eestlaste sünnipäevad
        ava kuu, sealt kalendrist suvaline päev ja valik on lai
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
          noh, keda keegi tuntuks peab.. ajalehtede sünnipäevaveerus ilmub neid ju iga päev
          ja need, kes pole veel surnud ja on 1941 või varem sündinud, kvalifitseeruvadki:

          Tuntud eestlaste sünnipäevad
          ava kuu, sealt kalendrist suvaline päev ja valik on lai
          Veidi paremat süsteemi? Seal on viimase 4 aasta jooksul surnud inimesed lisamata.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
            Keegi kindlasti teab. Ilmselt on siis kusagil kirjas ka, kuid küsin ikkagi.
            Kes on Eesti meeste A koondises enim omaväravaid löönud ja kuidas TOP välja näeb üleüldse
            ega neid nii palju löödud olegi et päris top oleks:
            1. Urmas Kirs (13.11. 94 Ukraina - Eesti 3:0 (2:0) ECq Kiiev Republikanskiy)
            2. Janek Meet (29.03. 97 Šoti - Eesti 2:0 (1:0) WCq Kilmarnock Rugby Park)
            3. Marek Lemsalu (18.05.97 Eesti - Läti 1:3 (1:0) WCq Tallinn Kadriorg)
            4. Sergei Hohlov-Simson (10.10. 98 Šoti - Eesti 3:2 (1:0) ECq Edinburgh Tynecastle Park)
            5. Janek Meet (2) (14.10. 98 Tšehhi - Eesti 4:1 (4:0) ECq Teplice Na Stinadlech)
            6. Raio Piiroja (02.06.01 Eesti- Holland 2:4 (0:0) WCq Tallinn Lilleküla)
            7. Ott Reinumäe (11.10.03 Belgia - Eesti 2:0 (1:0) ECq Liege Schlessin)
            8. Taavi Rähn (13.10.07 Inglismaa - Eesti 3:0 (3:0) ECq London Wembley)
            9. Alo Bärengrub (7.09.10 Eesti - Usbekistan 3:3 (1:1) Fr. Tallinn A. Le Coq Arena)
            10. Andrei Sidorenkov (12.10.10 Eesti - Sloveenia 0:1 (0:0) ECq Tallinn A. Le Coq Arena)
            11. Mikk Reintam (23.06.11 Uruguai - Eesti 3:0 (1:0) Fr. Rivera Estadio Atilio Paiva Olivera)
            12.Raio Piiroja (2) (6.09.11 Eesti - P.- Iiri 4:1 (2:1) ECq Tallinn A. Le Coq Arena)

            Kommentaar


              Algselt postitas difender Vaata postitust
              2 Amprit?
              Aga äkki oskad arvutuskäigu ka kirja panna? Minu jaoks on segane just see, et kuidas vool kulgeb, kui tarvitid on lisatud, kas rööpühendusega või jadaühendusega.
              AILTON

              Kommentaar


                Algselt postitas Aílton Vaata postitust
                Aga äkki oskad arvutuskäigu ka kirja panna? Minu jaoks on segane just see, et kuidas vool kulgeb, kui tarvitid on lisatud, kas rööpühendusega või jadaühendusega.
                Kahjuks enam ei mäleta niipalju füüsikast.Muidu kui valemite tingimärke tunned siis peaks enamvähem juba selle järgi arvutada saama.Sellel skeemil peaks tegu olema jadaühendusega.

                Kommentaar


                  Kindel, et see voolu ül ongi selline? Jadamisi on vool üks ja pinged erinevad. Ma paneks 1 amprilise kaitsme, aga no need lambid ei lähe sul põlemagi . Esimese ja viimase lambi takistus 8 oomi, keskmisel 3 oomi. Jadamisi takistused liituvad, kokku tuleb 19 oomi. I=U/R, ahelas tekib ca 0,6 ampriline vool.

                  Kommentaar


                    Ekspressis kirjutas, et tantsud tähtedega finaali vaatas 500k eestlast. Kus ma saaksin sellele numbrile kinnitust? Kus saab Eesti teleraitinguid uurida?
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      EMOR enda kodulehel pole veel eelmise kuud numbeid välja toodud, aga üldiselt peaks see varsti emor.ee lehele ilmuma. Üleelmise kuu ülevaade on näiteks olemas: http://www.emor.ee/teleauditooriumi-...obrikuus-2011/, küllap meediaväljaanded a la EE saavad need numbrid lihtsalt varem enda käsutusse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        EMOR enda kodulehel pole veel eelmise kuud numbeid välja toodud, aga üldiselt peaks see varsti emor.ee lehele ilmuma. Üleelmise kuu ülevaade on näiteks olemas: http://www.emor.ee/teleauditooriumi-...obrikuus-2011/, küllap meediaväljaanded a la EE saavad need numbrid lihtsalt varem enda käsutusse.
                        Aitäh.
                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Üldiselt muidugi olen aru saanud, et reitingu aluseks on nii väike valmim, et liigtõsiselt neid numbreid võtta ei tohiks.
                        vähetuntud vutivaatleja kohe teeb sulle.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Mõned aastad tagasi oli süsteem umbes selline, et mõni tuhat vabatahtlikut pidid iga kanaliklõpsimise registreerima vastava tehnikaga.Ja nende andmete põhjal käib see numbrite tõlgendamine. Ühe asjasse seotud tuttava jutu järgi pidavat see süsteem siiski SUHTELISELT adekvaatne olema.

                          Päris tüütu oleks muidugi ise üks nendest vabatahtlikest olla, kes pidevalt peavad kajastama, millist kanalit nad kasvõi paar sekundit vaatavad....

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Mõned aastad tagasi oli süsteem umbes selline, et mõni tuhat vabatahtlikut pidid iga kanaliklõpsimise registreerima vastava tehnikaga.Ja nende andmete põhjal käib see numbrite tõlgendamine. Ühe asjasse seotud tuttava jutu järgi pidavat see süsteem siiski SUHTELISELT adekvaatne olema.

                            Päris tüütu oleks muidugi ise üks nendest vabatahtlikest olla, kes pidevalt peavad kajastama, millist kanalit nad kasvõi paar sekundit vaatavad....
                            Mul sõbraga võeti lampi ühendust ja pandi masin ise mõõtma neid asju. Tundub tõenäolisem. (~aasta aega tagasi)
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              Mul sõbraga võeti lampi ühendust ja pandi masin ise mõõtma neid asju. Tundub tõenäolisem. (~aasta aega tagasi)
                              Hetkel tundub jah nii loogilisem. Ju see minu kirjeldatud variant oli siis juba rohkem kui "mõned aastad tagasi"

                              Kommentaar


                                Minu jaoks on küsimus, et miks statistikat TV pilti pakkuvatest firmadest ei võeta(Elion, STV, Starman). Nende kaudu peaks statistika suht täpselt teada saama ju. Või ma eksin?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X