320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas erxu Vaata postitust
    Valu rohkem seal õlas. Nagu näiteks kui tahan tõsta kätt kõrgemale, siis kohe valu sees. Arvutis olemisest see ei ole tulnud, sest pole viimati arvutis olnud eriti. Minuarust tuli mul see järsku jalkat mängides, hiljem hakkas valutama.. Aga samas ma väga ei mäleta ka.. Võib-olla magasin kuidagi valesti ja hakkas valutama vms.
    Mul oli mingi samasugune kamm suvel. Ilmselt liigsest jõusaalis kangutamisest. Õla sees oli selline valu, et käsi pidi pmst koguaeg rippuma. Kuhugi toetades ka valutas. Panin siis lihtsalt Fastumit peale ja venitasin aeg-ajalt seda lihast. Lõpuks hakkas parem küll.

    Kommentaar


      Võib tõesti olla jõusaalist mul see asi. Aitäh vastamast,

      Ilmselge on see, et mina saan aasta lõpus selle tiitli, kes küsib kõige rohkem rumalaid küsimusi aga uus küsimus .
      Mis on saanud Enver Jäägerist? Kunagi ju peas Floras vutti, kas enam ei pela üldse mitte kuskil?

      Kommentaar


        Algselt postitas erxu Vaata postitust
        Võib tõesti olla jõusaalist mul see asi. Aitäh vastamast,

        Ilmselge on see, et mina saan aasta lõpus selle tiitli, kes küsib kõige rohkem rumalaid küsimusi aga uus küsimus .
        Mis on saanud Enver Jäägerist? Kunagi ju peas Floras vutti, kas enam ei pela üldse mitte kuskil?
        Mängib lausa Eesti Koondises!!!

        Kommentaar


          Enver?

          101010

          Kommentaar


            Parim meeskond Rüütlile silma jäämiseks.

            Kommentaar


              Oh mind lolli. Tänan, et mind kah valgustasid

              Kommentaar


                Ohoh, tänkss vastuse eest

                Kommentaar


                  erxu kes täna türi väravad lõi?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Kas sellele bussile on võimalik piletit osta bussist (ehk kohapealt)? Ei tahaks ebameeldivat üllatust homme. Või on keegi Pärnust Tallinnasse minemas homme kümne paiku (+/- 40-50 minti).

                    10:15 PÄRNU - TALLINN 12:10

                    Kuupäev: P 25. oktoober 2009 Vedaja: TAISTO EXPRESS OÜ
                    Sõidu kestvus: 1 h 55 min Liini tüüp: Ekspress

                    Liin: ETKNRLP 212 PÄRNU-TALLINN


                    Täispileti hind: 120.00 EEK


                    10:15 PÄRNU
                    11:45 VANA-PÄÄSKÜLA
                    12:10 TALLINN

                    Kuidas saan ma Tallinna bussijaamast Audentese Ülikooli?
                    Vabandust mu pedantsust aga Audentese ülikooli pole enam olemas.
                    Seega täpsusta enda jaoks üle kuhu pead minema.
                    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                      Seega täpsusta enda jaoks üle kuhu pead minema.
                      Audentese ühikasse esialgu. Seal on kolmepäevane koondiselaager.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Audentese ühikasse esialgu. Seal on kolmepäevane koondiselaager.
                        OK, sel juhul antud juhendid on korrektsed.
                        Lihtsalt mind hakkasid kahtlused vaevama
                        Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                        Kommentaar


                          kuulge, ässad kineskoopteler.. samsung mingi hunjaa...

                          probleem järgmine - järsku oli pilt punakat tooni, siis viskas valgeks ja lülitas end ise välja... võtsin telekal kaane maha, silmaga ühtegi defektset juhet/liidet ei hoomanud, puhusin kogunenud tolmust puhtaks ja panin kokku tagasi, pilt ikka valge. Milles võib kamm olla?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            erxu kes täna türi väravad lõi?
                            Kuule, ma ei pannudki täpselt tähele. Kuna tihti tegelesin enda soojenemisega seal tuule ja vihma käes. Kuid ühe kolli põrutas sisse Peteri Pajumets, siis 1 Rain Aolaid, ja üks nr 12. kes kahjuks jäi mulle tundmatuks lõi minuteada 2. Ühe äkki kõmmutas ka Raido Vespere.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas taku* Vaata postitust
                              kuulge, ässad kineskoopteler.. samsung mingi hunjaa...

                              probleem järgmine - järsku oli pilt punakat tooni, siis viskas valgeks ja lülitas end ise välja... võtsin telekal kaane maha, silmaga ühtegi defektset juhet/liidet ei hoomanud, puhusin kogunenud tolmust puhtaks ja panin kokku tagasi, pilt ikka valge. Milles võib kamm olla?
                              tõmba stepslist välja 5 minutiks
                              siis proovi uuesti
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                Et meil sõidab küll nüüdsest vaid autobuss number 23, aga jahh bussijaamast peale ja sõidad tondile ja astud Marsi peatuses välja ja oledki seal ees
                                kas 23 viimasel ajal ainult kaubamajani ei s6ida?
                                aga 17 peaks vist N6mme teed pidi Tüve p. viima


                                Talvisele töörežiimile ülemineku tõttu suunatakse bussiliin 23 Kaubamaja peatuse asemel tavapärasele marsruudile autobussijaama.

                                saab vist siiski 23ga ka

                                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                                kineskoopteler..
                                kuskil vasakul all olid vanasti mingi blokk väikeste kaitsmetega,
                                kui testriga proovida, milline neist läbi on läinud, saab uue vastu vahetada
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X