320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Tal vist ekraani reso liiga suur monitori jaoks, osa töölauast jääb nurga taha. Viimases hädas aitab rm -r ~/.kde, aga oletan, et tal on windows..
    aga ehk on monitoril olemas "auto" nupp, siis selle vajutamisest võib ehk abi olla.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
      kuidas foorumlased sedasorti naabritesse suhtuvad,
      võid lugeda teemast :
      Naabrid
      Ei meeldi sellised naabrid aga asi nii lihtne pole, kui ballack pajatab, politsei võib ta ju pikalt saata aga kui asi on juba ametlik ning kaebuseid mitmeid tuleb, võib korteriühistu sellele rahuhäirijale ühel hetkel öelda, et paki nüüd oma asjad kokku ning koli minema. Kui tegemist on veel üürijaga, siis on veel eriti lihtne. Tean juhust, kus isegi üheainsa korraliku peo tagajärjel visati õõrilised korteriühistu algatusel majast välja.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Täitsa peetis ,see auto isegi töötas ja veelkord vabandan lolli küsimuse pärast,sest kui öelda arvutialaselt mu kohta null,siis olete kah kindlasti petta saanud!asi on kordades hullem! Aga samas mönikord leian isegi suured tähed üles!
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Väidetavalt on võimalik suvel lennata Pariisi alla 100 euroga (kõik maksud sisse arvatud). Kas inimene, kes seda rääkis, luiskas või ongi võimalik nii odavalt Pariisi saada?

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Ei meeldi sellised naabrid aga asi nii lihtne pole, kui ballack pajatab, politsei võib ta ju pikalt saata aga kui asi on juba ametlik ning kaebuseid mitmeid tuleb, võib korteriühistu sellele rahuhäirijale ühel hetkel öelda, et paki nüüd oma asjad kokku ning koli minema. Kui tegemist on veel üürijaga, siis on veel eriti lihtne. Tean juhust, kus isegi üheainsa korraliku peo tagajärjel visati õõrilised korteriühistu algatusel majast välja.
            1) Kõige olematum tõestus on tunnistaja. Kui üks väidab ühte ja teine teist siis pole midagi teha. Keegi seda ei saa tõestada kas on üks paha või teised pahad ja kiuslikud (neid näiteid palju). Tõestusmaterjali on vaja või seda, et politsei ise kuuleb, et tõesti on suur lärm nende eluruumides. Protokollile mida politsei tahab teha kohapeal sa alla kirjutama ei pea kuna muidu sa annad oma allkirja tunnistades oma süüd (süütuse presumptsioon). Kohtusse minnes peavad nad tõestama rikkumist ja kui ei tõesta siis maksku aga valeväljakutsed politseile kinni.

            2) Kui sa oma korteris elad siis ei saa sind keegi kuhugi minema ajada...kas nad maksavad sulle korteri kinni siis või? Mingi naaber ei salli sinu nägu ja laseb su selle pärast (tuues põhjuseks lärmi, tema kassi löömise ja kõik muu mida hallollus välja suudab mõelda) tänavale kupatada omaenda korterist? Ei ole eriti loogiline või mis?

            Kommentaar


              Ühest naabrist jääb sel juhul väheks jah, et sind välja tõsta, aga kui neid juba paras posu, siis võiks juba kartma hakata..

              Kommentaar


                [QUOTE=ballack;1375041]1) Kõige olematum tõestus on tunnistaja. Kui üks väidab ühte ja teine teist siis pole midagi teha. Keegi seda ei saa tõestada kas on üks paha või teised pahad ja kiuslikud (neid näiteid palju). Tõestusmaterjali on vaja või seda, et politsei ise kuuleb, et tõesti on suur lärm nende eluruumides.[QUOTE]

                Arvad, et ma ei laseks politseid oma magamistuppa, et tõestada valjut muusikat?! Ma laseks isegi Flora fänni üheks ööks oma magamistuppa. Peaasi, et ma saaks rahu!!!
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Kas Sa räägid fakte või avaldasid oma arvamust? Korteriühistul on täielik õigus korteriomaniku käest korter vägisi välja osta ja ta sisuliselt tänavale tõsta.
                  See allkirja mitte kirjutamine (seejärel tuleb õiguse presumptsioon kuna sa ei kinnitanud, et süüdi oled ja kui tahetakse edasi minna siis ainuke variant on kohus kus peab tõestusmaterjale viima...ainult tunnistustega läbi ei kipu lööma), politseile valeväljakutse kinnimaksmine (juhul kui naabrid kohtusse lähevad ja kaotavad ehk siis ei suuda tõendeid esitada rahu rikkumisest), tunnistaja kui kõige olematum tõend...need on juristide (kahe juristi) suust mitte minu väljamõeldis.

                  See kas korteriühistu vägisi välja osta saab ei tea. Kui loogika võtta siis usun, et kohus peab oma süüdimõistva otsuse ka ikka tegema (või süüdlane olema protokollidele alla kirjutanud) enne kui saab vägisi välja osta korterit. Muidu ju tekiks olukord kus üks naaber kihutab teised üles ala "segab öörahu" (kuigi tegelikult ei sega) ja korteriühistu otsustab sellepärast (ühe naabri kihutustöö tõttu) kellegi välja tõsta ostes korteri...absurd oleks ju see. Lisaks muidugi ka see, et kui suur on tõenäosus, et korteriühistu suudab korteri välja osta?

                  Kommentaar


                    Põhimõtetega inimese käest on sellist pläma ebahuvitav lugeda.
                    Puhka jalga, Marko.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas abiabi Vaata postitust
                      Väidetavalt on võimalik suvel lennata Pariisi alla 100 euroga (kõik maksud sisse arvatud). Kas inimene, kes seda rääkis, luiskas või ongi võimalik nii odavalt Pariisi saada?
                      ryanairiga otse tallinnast ei saa, aga läbi oslo(rygge) näiteks saab mingi 60 eurtsiga
                      aga ryanair.com ja asu otsima
                      tell your mother, we are hooligans!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mg Vaata postitust
                        ryanairiga otse tallinnast ei saa, aga läbi oslo(rygge) näiteks saab mingi 60 eurtsiga
                        aga ryanair.com ja asu otsima
                        Aitäh! Peab siis uskuma

                        Kommentaar


                          Mis ajast youtuuubis snake-i saab mängida nende loadi pallikestega?
                          Et siis kui video loadib ja sellel ajal noolega alla vajutada hakkab snake peale

                          Kommentaar


                            Algselt postitas varix Vaata postitust
                            Mis ajast youtuuubis snake-i saab mängida nende loadi pallikestega?
                            Et siis kui video loadib ja sellel ajal noolega alla vajutada hakkab snake peale
                            2010.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Kuidas kõige paremini ja odavamalt Edinburghi saab? Ryanair, minu vaatamise kohaselt, sinna talvel ei lenda Tallinnast.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Kuidas kõige paremini ja odavamalt Edinburghi saab? Ryanair, minu vaatamise kohaselt, sinna talvel ei lenda Tallinnast.
                                läbi Bremeni ryanairiga. nii tallinn-bremen kui bremen-tallinn ei tohiks olla palju üle 10€. iseasi kuidas lendude kuupäevad sulle sobivad.

                                e: praegu just vaatasin, et näiteks veebruari alguses on hinnad ülikõikuvad. mõni kolmapäev võid saada pileti 8.99€ eest, aga mõni reede on koguni 70€ väänatud. kui mingi kindla kuupäeva peale minek ei ole, siis on vast ok, sest bremenist sõidab šotimaale 3x nädalas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X