320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui sa sünnid, siis saad automaatse "sissekirjutuse" oma vanemate juurde ja senikaua, kui sa seda ei muuda, sa seal "eladki". Seaduse järgi peab muidugi pärast elukoha muutust 30 päeva jooksul teatama ehk võimalust, et sa rahvastikregistrist puudud, ei tohiks tõesti olla.
    https://www.riigiteataja.ee/akt/114032011005
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Rahvastikuregistrist "puududa" on jah päris raske. See eeldab vist küll seda, et oled kesk metsi sündinud ja mingit märki sinust kuskil ei ole. Näiteks isegi kodutud ja muud asotsiaalse eluviisiga isikud on rahvastikuregistris kas linna või linnaosa täpsusega olemas
      308

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Teab keegi kas Tallinas on nn. Aasia poodi? pean silma sellist kust saaks osta igasugu toiduvärki (erinevad kastmed, maitseained, pastad). Prismat, Rimit ja Selverit paluks mitte pakkud, nende valik on väga nadi.
        Stocki kõrval on Piprapood (www.pipar.ee), et mingit (tsipa suuremat) valikut peaks seal ehk olema.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Stocki kõrval on Piprapood (www.pipar.ee), et mingit (tsipa suuremat) valikut peaks seal ehk olema.
          Musi, eika. Super!
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Teab keegi kas Tallinas on nn. Aasia poodi? pean silma sellist kust saaks osta igasugu toiduvärki (erinevad kastmed, maitseained, pastad). Prismat, Rimit ja Selverit paluks mitte pakkud, nende valik on väga nadi.
            Rein, ei tea, kas Sa selle poega oled juba kursis. Aga kuna Eestis on taolise kauba osas üldiselt ikaldus, siis võib ehk sellestki abi olla, kuid möönan, et netist ostmine pole siiski päris see. Ehk on valik siiski parem kui Sinu mainitud poodides. http://www.umami.ee/
            BACK WHERE WE BELONG

            Kommentaar


              Algselt postitas Melwood Vaata postitust
              Rein, ei tea, kas Sa selle poega oled juba kursis. Aga kuna Eestis on taolise kauba osas üldiselt ikaldus, siis võib ehk sellestki abi olla, kuid möönan, et netist ostmine pole siiski päris see. Ehk on valik siiski parem kui Sinu mainitud poodides. http://www.umami.ee/
              Leidsin ka selle. Lähen sinna piprapoodi ja vaatan sealse valiku üle. Netis on neil küll ülmevalikud Loodetavasti on see ka päriselt nii.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Leidsin ka selle. Lähen sinna piprapoodi ja vaatan sealse valiku üle. Netis on neil küll ülmevalikud Loodetavasti on see ka päriselt nii.
                Ahsoo, Sa ei ole piprapoes veel käinud? Seda soovitaksin muidugi ka. Minul seni on õnnestunud saada neilt kõik asjad (India köök peamiselt), mis neil netis olemas on olnud, niiet see netiversioon üldiselt ei valeta.
                BACK WHERE WE BELONG

                Kommentaar


                  mul on kaks arvutit täis väga tähtsaid pilte ja faile, ning varsti annavad mõlemad vist otsad..olen arvutikauge inimene ja palun ärge küsige mitu mega mul neid pilte on jne aga neid on umbes paari-tuhande-võrra. Kõvakettad on suht kallid, aga kas neid(pildid,failid) saab mahutada suure mahuga USB pulga peale ka? Mis hinnaga need on? ja mis võimalusi mul veel oleks? -päris cd peale ma ka ei viitsiks põletada..

                  Kommentaar


                    Sõltub kui suured need pildid sul on. Minu 3000-4000 pilti võtab 13 giga ruumi.
                    Tee see väljaminek ja osta väline kõvaketas, pole nad midagi nii kallid.

                    Väliste kõvaketaste hinnad- http://www.hinnavaatlus.ee/products/...0v%C3%A4lised/

                    16 gigane mälupulk maksab kuskil 15-20 euri.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                      mul on kaks arvutit täis väga tähtsaid pilte ja faile, ning varsti annavad mõlemad vist otsad..olen arvutikauge inimene ja palun ärge küsige mitu mega mul neid pilte on jne aga neid on umbes paari-tuhande-võrra. Kõvakettad on suht kallid, aga kas neid(pildid,failid) saab mahutada suure mahuga USB pulga peale ka? Mis hinnaga need on? ja mis võimalusi mul veel oleks? -päris cd peale ma ka ei viitsiks põletada..
                      Kõik on natukene liiga suhteline. Aga arvutikauge inimesena ma soovitaks ikkagi, et pane ctrl ja a korraga alla ( et kõik pildifailid korraga "siniseks" teha ehk aktiveerida (eeldusel et nad on sul näiteks kõik ühes nn. emakaustas koos - mitte erinevatel ketastel - siis tuleb lihtsalt eraldi kokku liita) ja siis parem parema hiireklõpsu ja võtad propertise ja saadki teada, mitu faili sul on ja mitu giga need kokku on. Mul oli 4300faili ja natukene üle 8gb-i . ehk siis, kui paar ja välja visata, saaski panna 8gigasele pulgale kõik kraami ja see ei ole väga kallis. Vaata kasvõi www.hinnavaatlus.ee või mine arvutipoodi ja osta ära.

                      Ehk oli midagi abi. Kindlasti on mõnel patsi ja potsisoenguga tüübil paremad lahendused aga jah..

                      Kommentaar


                        Ja mälupulk. Et noh 2000 pilt on köömes maht

                        Kommentaar


                          Kunagi ära hoia ainult ühes kohas faile...vähemalt kahes kohas tuleb neid hoida ehk siis topelt...ma ühe korra sain vasta näppe ja rohkem ei taha...liiga tähtsaid asju läks.

                          Kommentaar


                            ma arvan, et tal on tundliku sisuga pildid, mida ta kardab arvutis lihtsalt hoida.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Melwood Vaata postitust
                              Ahsoo, Sa ei ole piprapoes veel käinud? Seda soovitaksin muidugi ka. Minul seni on õnnestunud saada neilt kõik asjad (India köök peamiselt), mis neil netis olemas on olnud, niiet see netiversioon üldiselt ei valeta.
                              See piprapood on paradiis Hinnad olid ka kohati palju soolasemad kui selles umami veebipoes. Samas on valik on ikka ülimõnus.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                olen paremakäeline, aga nuusakamis operatsiooni teostan vasaku käega.

                                dafuuuk?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X