320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas saada kõige lihtsamalt TV-st heli juhtmevabasse kõrvaklappi?
    Samuti kas keegi oskab soovitada normaalseid ülekõrva klappe?

    Kommentaar


      Algselt postitas z3ro Vaata postitust
      Kuidas saada kõige lihtsamalt TV-st heli juhtmevabasse kõrvaklappi?
      Samuti kas keegi oskab soovitada normaalseid ülekõrva klappe?
      Juhtmevabasid kõrvaklappe tuleks küll vältida kui tuld...enda ja teiste kogemused.

      Kommentaar


        Algselt postitas ballack Vaata postitust
        Juhtmevabasid kõrvaklappe tuleks küll vältida kui tuld...enda ja teiste kogemused.
        mul vaja vanaisale TV vaatamiseks, kuna kõrvakuulmine ei ole enam päris see, siis heli põhjas ei ole lahendus. Samuti ei sobi sinna keskkonda juhtmega klapid, mis muidu lahendaks asja. Sellepärast ongi vaja juhtmevaba lahendus välja mõelda.

        Kommentaar


          Kuuldeaparaat on sellisteks olukordadeks.

          Kommentaar


            Oskab keegi nõu anda seoses Ryanairiga. Oleks plaan soetada juuniks-juuliks lennupiletid. Kas parem osta varakult ära või ryanairil on just vastupidi, et hiljem tulevad soodukad ja rohkem võimalusi?
            Koondise põhimängija

            Kommentaar


              Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
              Oskab keegi nõu anda seoses Ryanairiga. Oleks plaan soetada juuniks-juuliks lennupiletid. Kas parem osta varakult ära või ryanairil on just vastupidi, et hiljem tulevad soodukad ja rohkem võimalusi?
              Kuigi ise sõidan väga tihti lennukidega, siis Ryanairga on olnud ainult paar juhust, niiet ma pole küll kindel, aga suurem risk on siiski see,et ostetakse lihtsalt ära ja jääd ilma lõpuks.Arvatavasti on ka varem ostetud lennupilet odavam, sellest tuleb ka mu soovitus, et osta võimalikult ruttu ära.

              Kommentaar


                Algselt postitas Jose Vaata postitust
                Kuigi ise sõidan väga tihti lennukidega, siis Ryanairga on olnud ainult paar juhust, niiet ma pole küll kindel, aga suurem risk on siiski see,et ostetakse lihtsalt ära ja jääd ilma lõpuks.Arvatavasti on ka varem ostetud lennupilet odavam, sellest tuleb ka mu soovitus, et osta võimalikult ruttu ära.
                Päris nii lihtsalt see ka ei käi. Ryanair kõigutab hinnaga näiteks täiesti lampi ja ma olen näiteks kohanud hetki, kus pilet liigub eri päevadel esmalt 100 euro juures, siis kukub 60 peale, seejärel tõuseb 120 peale, seejärel jälle alla 100 peale ja siis 50 peale. Mingit loogikat pole ja ainus soovitus, mida oskan anda, et jälgi umbes nädalakese, et millistes vahedes see hind käib ja ürita seejärel võimalikult kõige madalama hinna juures ära osta. Kõige odavamale variandile niikuinii pihta ei saa.

                Kommentaar


                  Rusikareegel lennukipiletitega on ikka see, et mida varem, seda soodsam.
                  Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Mingit loogikat pole
                    Mulle tundub, et Ryanairil on vägagi loogika olemas, kui nad ise seda tahavad. Kohe meenub kamm, mis toimus, kui oli selge, et Eesti on playoffis ja mängib Dublinis - mäletate, mis piletihindadega juhtus?

                    Kas ma olen väga paranoiline, kui ma oletan, et Ryanairil on olemas inimesed, kelle ülesandeks on jälgida erinevates lennusihtkohtades toimuvaid üritusi, analüüsida träffikut ka kõikvõimalike muude parameetrite alusel ja vastavalt sellele jebaitada jooksvalt ka piletihindu? Kõlab võibolla jaburalt, aga mõte nagu on? Ma ei ole Ryaniga ise lennanud, EasyJeti kasutasin küll mingil ajal üsna sagedasti ja nende puhul ei märganud küll mingit hindadega jebimist - asi oli lihtne, mida varem, seda odavam ja punkt...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Päris nii lihtsalt see ka ei käi. Ryanair kõigutab hinnaga näiteks täiesti lampi ja ma olen näiteks kohanud hetki, kus pilet liigub eri päevadel esmalt 100 euro juures, siis kukub 60 peale, seejärel tõuseb 120 peale, seejärel jälle alla 100 peale ja siis 50 peale. Mingit loogikat pole ja ainus soovitus, mida oskan anda, et jälgi umbes nädalakese, et millistes vahedes see hind käib ja ürita seejärel võimalikult kõige madalama hinna juures ära osta. Kõige odavamale variandile niikuinii pihta ei saa.

                      Ryanairi puhul on ainuke loogika selles hinnakõikumises olnud isikliku kogemuse põhjal see, et hind muutub vastavalt kellaajale (eeldatav ajavahemik, kus inimesi peaks teoreetiliselt netis olema kõige rohkem, on hind märgatavalt kallim). Näiteks mõni aeg tagasi maksis Oslo pilet varahommikul 15€, aga pärastlõunal-õhtul umbes 35€. Aga üldiselt Mõnuagendil õigus. Suurt loogikat nendes hindades ei ole ja tasub lihtsalt paar päeva hindu pidevalt jälgida ning kui see tundub oma madalpunktis olevat, lihtsalt kiiresti ära osta. Muidugi võib juhtuda, et hind langeb veel, aga sama reaalne on ka teistpidine variant. Ja kindlasti on see teistpidine variant protsentuaalselt suurem.

                      Kommentaar


                        Ryanairi puhul see rusikareegel alati ei tööta. Ise ostsin Bremenisse ja tagasi piletid 12 Euro eest paar nädalat enne lendu.
                        Olen näiteks üritanud ka võimalikult varast broneeringut, aga mingit megahinda pole küll silma jäänud, seega nende puhul see vist väga ei toimi.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas z3ro Vaata postitust
                          mul vaja vanaisale TV vaatamiseks, kuna kõrvakuulmine ei ole enam päris see, siis heli põhjas ei ole lahendus. Samuti ei sobi sinna keskkonda juhtmega klapid, mis muidu lahendaks asja. Sellepärast ongi vaja juhtmevaba lahendus välja mõelda.
                          Ma soovitaks sinna juurde ka päikeseprille, siis oleks eriti äss!
                          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                          AD e. Andekas Disainer...

                          Kommentaar


                            Ryanairil on loogika väga lihtne. Kui ostjaid on vähe lastakse hinda allapoole niikaua kuni jälle tekib...kui on rohkem ostjaid mingi hetk siis tõuseb hind väga palju...ja see kõik võib muutuda tundidega mitte päevadega...kahjuks me ei näe palju ostjaid parasjagu on ega näe ka seda kui palju tuleb neid tulevikus mingi ajahetk.

                            Kommentaar


                              Ma olen siin mõelnud, et mis seemnetest see Ansip rääkis?

                              Kommentaar


                                mille peale vello tuvide toitmise pildi postitas?
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X