320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas daywalker Vaata postitust
    Kumb variant on trenni mõttes tõhusam?
    a) joosta pool tundi jutti
    b) joosta 20min, 5min puhkamist ja sinna otsa siis taas 20min jooksu
    Et kummaga rohkem kaloreid kaotad? Või mis mõttes tõhusam?

    40 on rohkem kui 30 igatahes jah.

    Kommentaar


      Algselt postitas piimamees Vaata postitust
      Lükka turbo välja (see sinist värvi kohe google chrome peal)
      wow ma olen idikas aga aitümm

      Kommentaar


        Kaks mu (muidu täiesti arvutiinimesest) sõpra said eile teada, et delete-nupuga saab kursori ees olevat teksti kustutada. Mina olin sellest absoluutselt šokeeritud, sest delete-nupu funktsioon oli minu meelest üks esimesi asju, mida ma arvuti juures väikesena õppisin. Kas see ongi midagi sellist, mida vähesed inimesed teavad või on mu sõbrad peast vähe lihtsad?
        Newton Heath 1878

        Kommentaar


          Algselt postitas rauulo Vaata postitust
          Kaks mu (muidu täiesti arvutiinimesest) sõpra said eile teada, et delete-nupuga saab kursori ees olevat teksti kustutada. Mina olin sellest absoluutselt šokeeritud, sest delete-nupu funktsioon oli minu meelest üks esimesi asju, mida ma arvuti juures väikesena õppisin. Kas see ongi midagi sellist, mida vähesed inimesed teavad või on mu sõbrad peast vähe lihtsad?
          Su sõbrad on peast vähe lihtsad.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas rauulo Vaata postitust
            Kas see ongi midagi sellist, mida vähesed inimesed teavad või on mu sõbrad peast vähe lihtsad?
            Aga võib-olla nad tahavadki kõike keerulisemalt teha...nagu näiteks miks sõita Tallinnast Tartusse otse kui saab ka sõita läbi Narva ja Valga

            Kommentaar


              Kas Tartus on mõni äge kebabikoht? Tartus olles tunnen puudust mõnusast pitakebabist, mida Tallinnas saab näiteks Nõmme kebabis või Jansa kebabiputkas? Selline mõnus sibulaga kaetud pita kebab või ka praad.

              Kommentaar


                Kas kellegil musta nõukaaegset karvamütsi üle ei ole? Linda tehases tehti minu mäletamist mööda. Pakkumised PMi.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas RedMike Vaata postitust
                  Kas Tartus on mõni äge kebabikoht? Tartus olles tunnen puudust mõnusast pitakebabist, mida Tallinnas saab näiteks Nõmme kebabis või Jansa kebabiputkas? Selline mõnus sibulaga kaetud pita kebab või ka praad.
                  Aardla ristis mingi koht (crib kebab?), kuid pole kindel kas seal pitsat tehakse.

                  Teab keegi mingit head jalanõud talveks soovitada? Kust oleks mõtekas osta ning hind võiks mitte eriti kõrge olla. Ehk siis alla saja eurtsi.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Mine vaata Samelini. Kastani tänaval.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas RedMike Vaata postitust
                      Kas Tartus on mõni äge kebabikoht? Tartus olles tunnen puudust mõnusast pitakebabist, mida Tallinnas saab näiteks Nõmme kebabis või Jansa kebabiputkas? Selline mõnus sibulaga kaetud pita kebab või ka praad.
                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Aardla ristis mingi koht (crib kebab?), kuid pole kindel kas seal pitsat tehakse.
                      RedMike tundis küll rohkem huvi pita kebabi, mitte pitsa vastu.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                        RedMike tundis küll rohkem huvi pita kebabi, mitte pitsa vastu.
                        ei süvenenud.

                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Mine vaata Samelini. Kastani tänaval.
                        Käin vaatamas, tänud
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ek Vaata postitust
                          baumax.ee - kas on usaldusväärne?
                          Veel parem kui kellegi oleks selle firma/kodulehega isiklik kogemus
                          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                          Tellisin möödunud suvel Paroci villa, parketti, puitlaastplaati ja nipetnäpet, kokku ~1000€ eest. Toimis. Odav. Suht kiire. Suhtlesid operatiivselt.
                          Võib-olla aastaga on midagi muutunud, sest vahepeal pole tellinud, aga tolle kogemuse põhjal ilmselt tellin kunagi veel, järgmisel kevadel terrassile materjali näiteks.

                          -e-
                          Hakkas tunduma, et krt, suur summa, mis seal veel oli. Ja näedsa, selles summas olid kõnnitee äärekivid ja aurutõke ka; puitlaastplaat oli 20 mm ja kogu teise korruse põrandale + 10mm kogu teise korruse seintele jne. Nii-et ikkagi, odav.
                          Kaup tellitud ja käes. Õhtul tellimus sisse, järgmine päev võis järele minna.
                          Hinnavõit võrreldes Ehituse ABC/Bauhofi jms tuli ~45%. Tõenäoliselt oli praegusel juhul asi konkreetses tootes kinni, aga see on ju täiesti jabur vahe.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ek Vaata postitust
                            Kaup tellitud ja käes. Õhtul tellimus sisse, järgmine päev võis järele minna.
                            Hinnavõit võrreldes Ehituse ABC/Bauhofi jms tuli ~45%. Tõenäoliselt oli praegusel juhul asi konkreetses tootes kinni, aga see on ju täiesti jabur vahe.
                            Glad to be of assistance.

                            Kommentaar


                              Kas üks õlu antibiootikumide kuuri ajal mõjuks väga halvasti?

                              Kommentaar


                                Sinule mitte, aga ravikuurule kindlasti.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X