320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jalkameesFCKU Vaata postitust
    miks siin pole päevapostitajat nagu fc kuressaare foorumis
    Miks sa siin foorumis üldse oled? Mine kohe oma FC Kuressaare foorumisse, seal sa võib-olla ei aja nii lolli juttu (sügavalt kahtlen).

    Aga mis sa tahad oma 25 postiga olla parim? Tahad näidata kui kõva spämmer sa oled?
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      jätkan kuke teemat... aga kust kurat ma tean, et millised munad on kuke poolt ära tehtud ja milliseid ma süüa võin?


      nagu tibu ei taha omletiks lüüa ju

      Kommentaar


        Algselt postitas taku* Vaata postitust
        jätkan kuke teemat... aga kust kurat ma tean, et millised munad on kuke poolt ära tehtud ja milliseid ma süüa võin?


        nagu tibu ei taha omletiks lüüa ju
        Mu arust on nii, et kõik munad on viljastatud, aga et Rebecca arenema hakkaks, peab ta mingi aeg haude all olema. Nii et ükskõik millise muna sa pannile lööd, kõikidest oleks võinud väike Rebecca saad.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          Mu arust on nii, et kõik munad on viljastatud, aga et Rebecca arenema hakkaks, peab ta mingi aeg haude all olema. Nii et ükskõik millise muna sa pannile lööd, kõikidest oleks võinud väike Rebecca saad.
          Kas Reinul on siis iga öö nii metsik, et hommikul on mitukümmet Liisut Rebeccat haudumas?

          EDIT: Siit peaks vastuse saama:

          Algselt postitas Wikipedia
          Sometimes a hen will stop laying and instead will focus on the incubation of eggs, a state that is commonly known as going broody. A broody chicken will sit fast on the nest, and protest or peck in defense if disturbed or removed, and will rarely leave the nest to eat, drink, or dust bathe. While brooding, the hen maintains constant temperature and humidity, as well as turning the eggs regularly.

          At the end of the incubation period, which is an average of 21 days, the eggs (if fertilized) will hatch, and the broody hen will take care of her young. Since individual eggs do not all hatch at exactly the same time (the chicken can only lay one egg approximately every 25 hours), the hen will usually stay on the nest for about two days after the first egg hatches. During this time, the newly-hatched chicks live off the egg yolk they absorb just before hatching. The hen can sense the chicks peeping inside the eggs, and will gently cluck to stimulate them to break out of their shells. If the eggs are not fertilized by a rooster and do not hatch, the hen will eventually lose interest and leave the nest.
          Ühesõnaga, mõned munad on viljastatud mõned mitte ja Liisu hakkab huupi vahepeal hauduma. Kui joppab, siis aitab Rebecca välja, kui ei, siis kaotab huvi ja muneb edasi.
          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            Algselt postitas Maekas Vaata postitust
            Kas Reinil on siis iga öö nii metsik, et hommikul on mitukümmet Liisut Rebeccat haudumas?
            Reinul.

            Tainas.

            Kõik see tuleb vanusega. Saate kunagi sama vanaks kui mina, siis Liisud tahav ise, et sa nad hauduma paned. Kahjuks ei saa te veel sellest aru
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Reinul.

              Tainas.
              Krt omastarust ma ikka oskan kirjutada, a no mis teha...
              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

              RocknRolla (2008)

              Kommentaar


                kas Mirtel saadab uues EMTi reklaamis südame-kujulise porgandiga pildi Rasmusele?

                Kommentaar


                  kuidas kukk muna viljastab?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas taku* Vaata postitust
                    kuidas kukk muna viljastab?
                    Nii nagu see viljastamine tavaliselt käib. Kõigepealt ajab kukk kana ümber talu taga, siis jääb kana kuhugi muru peale lebama, kukk hüppab talle peale ja nõksutab puusi....

                    Kommentaar


                      tahan teha kokteili "i love you"
                      sinna läheb - amaretto, ananassimahl, baileys ja white cream

                      kas white cream on sama mis man juice

                      aga tegelikult kas white cream on siis kohvikoor? või vahukoor? või mis ta siis on
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        ja kui ma teen "sex on the beach" siis on seal sees archers
                        kas see on mingi jook or what?
                        tõesti ei tea
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                          ja kui ma teen "sex on the beach" siis on seal sees archers
                          kas see on mingi jook or what?
                          tõesti ei tea
                          sex on the beach on uus see siider juu, chill vms. osta seda, ma ei tea kas maitse sama on. osta seda, kalla klaasi ja ütle naistele, et ise tegid.
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            tropp
                            10 tähemärki võik ära kaotada
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              mis võib olla põhjuseks, kui mõne lehekülje(bbc, orkut, torrentz jnejne) font on järsult muutunud palju suuremaks ning mõnda lehekülge(skysports) ei avagi korralikult ehk näha on ainult vasakpoolne menüüriba ja kõik muu on valge.
                              ½121½

                              Kommentaar


                                BBC värk on võib-olla selle tõttu, et hoidsid Controli all ja kruvisid samal ajal hiire kerimisriba. Mul oli ka ükskord sellega jama ning siit teemast sain just abi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X