320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas "Dese" = "Ekul"?
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
      Kas "Dese" = "Ekul"?
      Kui laskuda detailidesse, siis tundub küll. Jätkab ju viimane sealt kus pooleli jäi. Jaa kirjavahemärke ei taha kaa kasutada, nagu see eelmine kasutajagi, muidu läheb liiga tüütuks.

      Aa minu küsimus oleks selline, et umbes mitu posti on tal kuu pärast ? poole aasta pärast ?

      Kommentaar


        kas see ekul sai mingi bänni? Kui sama inimene siis admin või IP bännida, aga vaevalt ta seda teeb...

        Kommentaar


          Ekul sai nädalaks vist bännitud? Aga Eestis on üldiselt dünaamilised IP'd, mistõttu pole IP bännist suurt kasu.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Ekul sai jah nädalase puhkuse.

            Kuuajapärast pole tal väga palju poste, kui moded oma tööd teevad, muidugi kui tüüp areneb, siis võib neid tal päris palju koguneda. Kõik oleneb.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Mul on selline probleem. Et kui interneti lähen, siis on kõik ebaloomulikult suur, tahaks normaalsuurust tagasi. Vaate alt teksti suuruse muutmine ei aita. Praegu on kuradi suur ja ebamugav, ehk keegi oskab.
              Kuidas murest lahti said? Suutsin ka midagi sellist tekitada.
              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
              Vajuta Controlit ja kruvi hiirerullikut.
              Kuna mul hiirt pole, panin Ctrl - aga ei aidanud, tekst läks väiksemaks aga brauseri (üli)suurus jäi samaks.

              E: Heureka! Ma olen keenjus. Tuleb kasutada ikka itimeeste esimest pakutud varianti: kas te restarti olete teinud?

              Aga küss romariole jääb ikka õhku.
              Last edited by vandersell; 05.01.08, 22:01. Põhjus: tuhk pähe
              Supplies!

              Kommentaar


                Mingi selline äge laul on "Talveuni", kellegil on seda ? AM2 esitajaks...

                Kommentaar


                  Millega tegeleb Ants Põldoja? Pärast palja tilliga sõidu väljatulekut pole SL Õhtulehes ilmunud enam ühtegi tema lugu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lenc Vaata postitust
                    Millega tegeleb Ants Põldoja? Pärast palja tilliga sõidu väljatulekut pole SL Õhtulehes ilmunud enam ühtegi tema lugu.
                    Püksid jalas ei taha Pegasus külas käia.
                    No ei tule noh, värdjad, miks kärpisite vaba meedia tiibu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                      [1] - prügikasti koht on alati seal. alati. ajab rõvedalt närvi kui keegi tuleb esimest korda külla ja küsib kus prügikast on. neil on solk ämbriga magamistoas või?
                      ...............

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                        Püksid jalas ei taha Pegasus külas käia.
                        No ei tule noh, värdjad, miks kärpisite vaba meedia tiibu.
                        mina arvan, et ta kirjutab mingi teise nime all, sest pärast tema salaharjumuse avalikustumist sõimati teda iga loo kommentaariumis.

                        Kommentaar


                          põld antsoja

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            mina arvan, et ta kirjutab mingi teise nime all, sest pärast tema salaharjumuse avalikustumist sõimati teda iga loo kommentaariumis.
                            No enam pole teda ka SL Õhtulehe töötajate nimekirjas. Maamunalt haihtunud? Uue identiteedi võtnud? Vuntsid maha ajanud?

                            Kommentaar


                              Apua!!! Kas keegi saaks rock Üllatuse - Ma Tulen tagasi üles kuhugi laadida. Mul pole seda tööarvutis (n)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lenc Vaata postitust
                                No enam pole teda ka SL Õhtulehe töötajate nimekirjas. Maamunalt haihtunud? Uue identiteedi võtnud? Vuntsid maha ajanud?
                                On nimekirjas. Töötab online osakonnas uudistereporterina. Ehk siis kõik slolehe online väljaande spordiuudised on tehtud peugeotist. okok. jätkem härrasmees rahule.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X