320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Soovitage kus saaks 4 aastasele lapsele mäesuusaprille ja kiivrit normaalse hinnaga?Hetkel kõige odavamad mis leidnud on prillide eest 65 euri ja kiiver 77 euri
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      Soovitage kus saaks 4 aastasele lapsele mäesuusaprille ja kiivrit normaalse hinnaga?Hetkel kõige odavamad mis leidnud on prillide eest 65 euri ja kiiver 77 euri



      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        On keegi sellelt lehelt ka tellinud?
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          On keegi sellelt lehelt ka tellinud?
          Mul naine väitis, et tema töö juures päris mitmed seda kasutanud.
          Transahind Eestisse natuke jama, aga normaalse koguse või hea ale puhul ei tohiks väga suur probleem olla.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            On keegi sellelt lehelt ka tellinud?
            Mina olen - nelja peale tellides jääb transpordikulu paari euro kanti (me tellisime ka väga-väga suures koguses asju).
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Kui Sloveenia oleks võitnud eile Norrat laskesuusatamises täpselt 28,4 sekundiga, siis kas oleks lihtsalt antud kaks kuldmedalit? Ja kas siis oleks olnud pjedestaal kuld/kuld ja hõbe või kuld/kuld hõbe ja pronks?

              Kommentaar


                Egotripile eespool lennupiletite kohta:

                Sul vastus ilmselt olemas, aga ehk keegi teine tahab teada, et kui sul on kõik lennud ühel piletil, siis tavaliselt nii ei tohi ja kogu pilet tühistatakse, kui reisi alguskohta ei ilmu. Erandeid saab erijuhtudel, tavaliselt on siis tegu pileti muutmisega vms. Olen ise korra nõnda peaaegu maha jäänud, õnneks olid lihtsalt muudetavad piletid.

                Kommentaar


                  BA tahtis pileti muutmise eest saada 140 eurot
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    On keegi sellelt lehelt ka tellinud?
                    Olen. Kõik oli ilus, isegi Sportsdirecti kruus pandi kaasa, aga see oli pika teekonna jooksul purunenud...
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Olen praegu Sevillas ja mõtlesin ,et äkki läheks vaataks, kuidas nad mängivad.

                      Sevilla FC - Atletico de Madrid on täna. 23.00 algab.

                      Vaatasin internetist kusagilt: http://www.sportsevents365.com/event...391,0,365&t=24
                      et 80euri on pilet. Natukene palju?

                      Kellelgi äkki siin kogemusi hindadega ja mõtetega, kuidas mängule soodsalt jõuda?
                      Naiivsusel on ka oma rõõmud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                        Olen praegu Sevillas ja mõtlesin ,et äkki läheks vaataks, kuidas nad mängivad.

                        Sevilla FC - Atletico de Madrid on täna. 23.00 algab.

                        Vaatasin internetist kusagilt: http://www.sportsevents365.com/event...391,0,365&t=24
                        et 80euri on pilet. Natukene palju?

                        Kellelgi äkki siin kogemusi hindadega ja mõtetega, kuidas mängule soodsalt jõuda?
                        Naiivsusel on ka oma rõõmud.

                        Mine vaata muidugi ! Ja enne osta punavalge sall ja laula hääl kenasti lahti, et kisada Atleeeti, Atleeeti, Atletico de Madrid !!!
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                          Olen praegu Sevillas ja mõtlesin ,et äkki läheks vaataks, kuidas nad mängivad.

                          Sevilla FC - Atletico de Madrid on täna. 23.00 algab.

                          Vaatasin internetist kusagilt: http://www.sportsevents365.com/event...391,0,365&t=24
                          et 80euri on pilet. Natukene palju?

                          Kellelgi äkki siin kogemusi hindadega ja mõtetega, kuidas mängule soodsalt jõuda?
                          Naiivsusel on ka oma rõõmud.
                          See sait vast võtab topelthinda. Pakuks, et kui lähed statalt piletit ostma pead välja käima mingi 40euri vms.
                          Eelmine hooaeg oli antud mängul about 40k pealtvaatajat ehk üle 8000vaba koha jäi statale.
                          Igatahes edu ja anna teada kuidas reaalselt olukord oli kui teekonna ette võtad
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                            See sait vast võtab topelthinda. Pakuks, et kui lähed statalt piletit ostma pead välja käima mingi 40euri vms.
                            Eelmine hooaeg oli antud mängul about 40k pealtvaatajat ehk üle 8000vaba koha jäi statale.
                            Igatahes edu ja anna teada kuidas reaalselt olukord oli kui teekonna ette võtad
                            Pean sind kurvastama...

                            Suhtlesin tänaval siis noorte toredate kohalike inimestega ja ütlesid mulle ,et staadionilt saab pileti 60 euroga..

                            Kuna ma nendega suheldes olin kohas, kus ämber jää ja 5õllega( 0.2liitrit õlu) anti kätte 3 euroga, siis ma sinna ka jäin. Viisakusest ühiskonna vastu.

                            Et seekord mängule ei jõudnud puhtalt rahaliste põhjuste pärast (investeering ei tundunud parim sotsiaalne lahndus olevat), sest tegemist ei ole mitte kumbagi tiimi fänniga, vaid inimesele, kellele lihtsalt meeldib ilusat jalgpalli näha mõnikord harva. Ja äratundmisrõõmu ei olnud seekord.

                            Tulemuseks jäi siis 1-1 ja hundid surnud ja lambad haiged.

                            Rohkem hetkel infot ei oska jagada, sest käbi kännust ja kotlet leivast...

                            Head ööd.

                            Kommentaar


                              Heihei. Mul on probla netiga. Nimelt lauaarvuti ei taha kunagi ära ühendada (näitab limited or no connectivity, jääb IP-d renewima ning ei tee seda ära) koduse wifiga (alati peab ruuterile resa tegema, siis ühendab). Vahel pikema aja möödudes ühendab küll ära, aga see on harv nähtus. Et kas keegi teab, mis keiss on...
                              Linksyse netiotsik on.
                              Algselt postitas Plechazunga
                              Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                              Hmm, that didn't really work.

                              Kommentaar


                                mis bloodzeed'i sopcasti kanali number on?

                                E: pole vaja enam. Leidsin

                                Kommentaar

                                Working...
                                X