320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
    Ma kusagilt lugesin, et mikkrit ei ole. Apple kodukal näiteks lehvitatakse suurelt uuel nanol, et selline uus ja modernne lisa on juures. Classicu juures on aga vaikus.
    iKaraoke näiteks on võimalik lisaseadmena sebida.Igati vinge asi.vistmitte.
    täiesti uskumatu mida apple "uue ja vinge" all siis reklaamib:P
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Kes on Esiliiga uued klubid uuel hooajal?

      Kommentaar


        Kuidas on ain kaalep seotud tihemetsaga(mitte selle "tihemetsa tiina" lauluga)?

        Kommentaar


          Kumma ühendusega saab arvutist telekasse parema kvaliteediga pildi - s-video või VGA?

          Kommentaar


            Algselt postitas ek Vaata postitust
            Kumma ühendusega saab arvutist telekasse parema kvaliteediga pildi - s-video või VGA?
            kopipeist ühiskond

            Lõiguke jutukesest teemal VGA versus s-video :

            VGA signaalis on RGB eraldi kuid S-videos on RGB kokku lõõdud. Kindlasti on soovitatav kasutada VGA sisendit, pilt on lihtsalt terasem ja parem. Ainuke miinus on et S-videol on ainult 4-juhet aga VGA-l aga 3x rohkem.Asi oleneb rohkem sellest et kui kaugel arvuti TV-st on.

            pikemalt : http://www.elfaelektroonika.ee/fooru...ad.php?t=31589

            Google. otsing: s-video või VGA - esimene vaste
            http://www.google.ee (eesti keeles)

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
              http://www.arvutid24.eu

              On kellelgi kokkupuuteid sealt sülearvuti tellimisega? Milline oli tegelik tarneaeg jms?
              Viimane bump, muidu lükkan homme pleki sisse. Teie vastutate.

              edit:

              Äkki on kellelgi hoopis kokkupuuteid sellise isendiga või Asuse toodanguga laiemalt? Siiani olen suht positiivset tagasisidet saanud.

              Kommentaar


                Keegi oskab öelda, kuidas saab läpakast (NVidia Go7600) telekasse pilti? Läpakal on väljundid S-Video, VGA, telekal sisendid HDMI, Scart.

                Olen proovinud kahte lahendust, ent kumbki ei tööta.
                S-Videost Scart üleminekusse ja sealt siis TV külge, sagedus on paigast ära ja käsitsi seda muuta ei lase.

                Võtsin YEInternationalist laenuks http://www.yeint.ee/products/526/0/2...komposiitvideo
                kuid sellega vaid mustvalge pilt.

                keegi veel viskab ideid, mida proovida?

                Kommentaar




                  mida ma pean tegema, et outlook seda neetud akent iga viie minuti järel ette ei loobiks? meilid käivad sisse-välja olenemata sellest, kas klikin ok v cancel.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    tee uus kasutaja

                    Kommentaar


                      Ma usun, et linnukest sa sinna kastikesse juba proovisid panna eksole...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas z3ro Vaata postitust
                        Keegi oskab öelda, kuidas saab läpakast (NVidia Go7600) telekasse pilti? Läpakal on väljundid S-Video, VGA, telekal sisendid HDMI, Scart.

                        Olen proovinud kahte lahendust, ent kumbki ei tööta.
                        S-Videost Scart üleminekusse ja sealt siis TV külge, sagedus on paigast ära ja käsitsi seda muuta ei lase.

                        Võtsin YEInternationalist laenuks http://www.yeint.ee/products/526/0/2...komposiitvideo
                        kuid sellega vaid mustvalge pilt.

                        keegi veel viskab ideid, mida proovida?
                        lähed suvalisse elektroonikapoodi ja ütled, et üle S-video on pilt mustvalge, küll nad siis sulle vajaliku jubina müüvad. Seal tekib mingi analoogi ja digitali vahel konvertides mingi jama ja siis on vaja asi lihtsalt õigeks keerata - teatud videokaartide puhul tüüpprobleem.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Ma usun, et linnukest sa sinna kastikesse juba proovisid panna eksole...
                          Nuneh. Ei muuda midagi.

                          Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                          tee uus kasutaja
                          või uus foorum, eksole..
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            avaldasin oma arvamust, kui ei meeldi tee uus foorum.

                            Kommentaar


                              Kas kõik Bob Dylani lood on kanepist?

                              Kommentaar


                                Nobody's Home vast mitte?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X