320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Renault on puhtalt tarbimiseks mõeldud. MIngit esteetikat ja silmailu sealt ei leia. Muidugi uute disain on juba päris kobe.

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      Renault on puhtalt tarbimiseks mõeldud. MIngit esteetikat ja silmailu sealt ei leia. Muidugi uute disain on juba päris kobe.
      Megane RS oma 265 hobujõuga on muidugi loodud puhtalt tavatarbijat silmas pidades.
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Äärmuslikud näited on muidugi väga adekvaatsed. Selliseid näited võib tuua igast segmendist igalt autotootjalt. AMG, M, Lexuse F-seeria, Fordi ST, SRT jne. aga see ei muuda asjaolu, et Renault on siiski eelkõige mõeldud tarbemasinaks.

        Kommentaar


          Algselt postitas zelee Vaata postitust
          Äärmuslikud näited on muidugi väga adekvaatsed. Selliseid näited võib tuua igast segmendist igalt autotootjalt. AMG, M, Lexuse F-seeria, Fordi ST, SRT jne. aga see ei muuda asjaolu, et Renault on siiski eelkõige mõeldud tarbemasinaks.
          Ja võta nüüd kõik Renault'ga ühiste turusegmentide pärast konkureerivad automargid ja nimeta nende seast üks, mis pakub oluliselt rohkem esteetikat või on mingil moel hingestatum kui Renault? Või oligi argument see, et Renault on saast, sest ta ei ole Ferrari?

          Ma ei ole seejuures sugugi prantslaste-usku ja üldjuhul vaatan neist kauge kaarega mööda, aga tegelikult on ju see ühe margi eelistamine teisele täiesti subjektiivne ja mingisugune eriline esteetilisus või silmailu ei erista neid ratsionaalsetel alustel kuidagi.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Kui sa vaatad ettepoole siis loed, et Budu tõi välja, et Renault ei paku silmale vaatamiseks. Siis ma tõingi välja, et ta polegi selleks mõeldud. Renault asemel oleks võinud ka vabalt mõni muu mark olla. Kui auto ilu on vaataja silmades, siis tema koosteosadele saab vabalt hinnangu anda. Kui 2012 Kangoo sisu on põhimõtteliselt 1:1 2007 aasta Clio sisuga (loe: nagisev plastik igal pool) siis mis esteetikast siin rääkida saab. Lampi näide lihtsalt. Ja ma pole väitnudki, et Renault on saast. Ta lihtsalt on tarbemasin (muidugi leidub Renault segmendis ka erandeid) mis ei peagi pakkuma mingid hingelist kosutust vaid viima punktist A punkti B.

            Kommentaar


              Kes see ginger Johanna sõber on "Elu keset linnas"?
              Algselt postitas Iceman
              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

              Kommentaar


                mingi püss vä? Pilti

                Kommentaar


                  Ei see on mingine tüüp, a mul jäi sõjaväe pärast eelmine või üleeelmine hooaeg poolikuks ja ma ei kujuta ette, et kes see tüüp on.
                  Algselt postitas Iceman
                  Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                  Kommentaar


                    Ja sa arvad, et keegi meist vaatab seda?
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Ott Kartau vist.
                      Hala Madrid !

                      Kommentaar


                        Kas keegi teab, kas Tallinnas kuskil pubis näidatakse täna ka Bundesliga / 2.Bundesliga mänge? Mis mänge ja kus?

                        Ette tänades
                        Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                        Kommentaar


                          11th Apr 21:00 Borussia Dortmund Bayern Munich German Bundesliga @mollymalones

                          Kommentaar


                            Ole sa tänatud!
                            Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                            Kommentaar


                              Oskab keegi soovitada tartus mõnda head kohta, kuhu naisega friikaid ja snitslit sööma minna?
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Oskab keegi soovitada tartus mõnda head kohta, kuhu naisega friikaid ja snitslit sööma minna?
                                Kotka kelder
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X