320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    söö sitta.
    Nii armas sinust
    Algselt postitas Tofoa
    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

    Kommentaar


      Algselt postitas NOT Vaata postitust
      Mida sa tegid 3. kuud? Sügasid kodus mune ?
      kuule, jah... mune sügan... murdsin sääreluu, tahad põetama tulla?

      Kommentaar


        Algselt postitas taku* Vaata postitust
        kui mul on 3 kuud haiguslehte, kas on kuidagi võimalik, et haigekassa kallid keisrid maksavad mulle igakuiselt plekki või pean 3 kuud õhust ja armastusest elama???
        vist kuni 3 kuud, aga mitte rohkem

        Haigushüvitist võib töötaja, teenistuja jm kindlustatud isik saada töövõimetuslehe alusel järjest mitte rohkem kui 182 kalendripäeva
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
          vist kuni 3 kuud, aga mitte rohkem

          Haigushüvitist võib töötaja, teenistuja jm kindlustatud isik saada töövõimetuslehe alusel järjest mitte rohkem kui 182 kalendripäeva
          Pigem siis ikka 6 kuud, kui matemaatikas vahepeal revolutsioon pole olnud.

          Kommentaar


            Eminem pani kunagi Mobyle molli vist. Teab keegi mille eest?

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Eminem pani kunagi Mobyle molli vist. Teab keegi mille eest?
              vastus:
              Moby called Eminem ''a misogynist, a homophobe, a racist, and an anti-Semite.'' Eminem responded with a few lines in his recent hit ''Without Me,'' addressing him with the words ''you 36-year-old bald-headed fag, blow me.'

              küsimus:
              Mis te arvate, mis kell postitab vello 'jou jou jou imege vittu' 99 täna teemasse 'rõve pohmell'?
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                vastus:
                küsimus:
                Mis te arvate, mis kell postitab vello 'jou jou jou imege vittu' 99 täna teemasse 'rõve pohmell'?
                ma arvan ta teeb seda alles esmaspäeval
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Algselt postitas taku
                  kui mul on 3 kuud haiguslehte, kas on kuidagi võimalik, et haigekassa kallid keisrid maksavad mulle igakuiselt plekki või pean 3 kuud õhust ja armastusest elama???
                  Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                  vist kuni 3 kuud, aga mitte rohkem

                  Haigushüvitist võib töötaja, teenistuja jm kindlustatud isik saada töövõimetuslehe alusel järjest mitte rohkem kui 182 kalendripäeva
                  Kui ma nüüd ei eksi, siis taku ei küsinud haigushüvitise pikkuse kohta, vaid niiöeda igakuise hüvitamise kohta

                  Minu teada sai vähemalt varem niiöelda igakuiselt pikendatavat haiguslehte tööandjale esitada, mille tema siis Haigekassasse organiseerib, aga kuna riigil sitt seis, siis karta on, et isegi kui see uue seaduse järgi võimalik on, siis venitatakse viimase sekundini.

                  Haigekassa infotelefon 16363 aitab sind kindlasti paremini
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    ok, tänud...

                    Kommentaar


                      Kas (ja kes) on Eesti esindaja UEFA ja/või FIFA organisatsioonis. Või eestlasest liige. Kui selline isik puudub, siis kellel on kõige suurem seos emb-kumb organisatsiooniga. Parem muidugi, kui FIFAga.

                      Kommentaar


                        Mis tegelinski Margus Luik on? Peaks nagu selline kõvem vend olema.
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Endal selline küsimus: Ütleme,et on korteriühistu, kuhu kuulub terve korter maja(20 korterit). Idee on minna gaasiküttelt üle millelegi muule, et siis kui paljud korteriomanikest peab olema nõus , et üleminek toimuma saaks?
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Minu teada 50%.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                              Minu teada sai vähemalt varem niiöelda igakuiselt pikendatavat haiguslehte tööandjale esitada, mille tema siis Haigekassasse organiseerib, aga kuna riigil sitt seis, siis karta on, et isegi kui see uue seaduse järgi võimalik on, siis venitatakse viimase sekundini.
                              Nii ongi.
                              10 munnimärki
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Eeldatavasti liidu esindaja UEFA's ja ja FIFA's on ikka president ehk Pohlak? Ja ta on ka muidu hetkel kõige kõrgemal kohal:

                                Youth and Amateur Football Committee
                                2nd Vice-Chairman: Aivar Pohlak (Estonia)

                                Lisaks on üks mees veel tavapärasest kõrgemal tasemel:

                                Legal Committee
                                Members: Ainar Leppänen (Estonia)

                                Luik oli viimati vist 'media officer', kas ka momendil, ei ole kursis.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X