320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eiei.. mul on sellest suht pohhui. ma tahtsin midagi muud tegelt. aga never mind.

    urito burito

    Kommentaar


      Algselt postitas taku* Vaata postitust
      kuule.. ässad...

      oleks veidi abi vaja... keegi accessiga on tegelend? ma tahaks veits konsultatsiooni
      Ma konsulti ei paku aga kui tahad vähegi korralikumat rakendust baasi peale teha, siis vali miskit muud. Accass on mingi.. ma ei teagi mille jaoks valmistatud.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Mul on isegi paber selle kohta olemas, et olen accessi koolituse läbi teinud. Kõva sõna, võin kõiki õpetada.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Taku mida sa teha tahad, tisside andmebaasi vä?

          Kui on väike asi, siis miks excel ei kõlba? Ja kui on suur asi siis vali tõesti mingi muu lahendus. Või tahad sa äkki hoopis mingi tibina koolitööd ära teha, mis peab accessi olema?

          Kommentaar


            On äkki kellegil laps kes käib esimeses klassis? Olge hea ja küsige kas ta teab mis tähendab sõna- fantaasia. Vastused võite siia postitada.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Millest võib olla tingitud järgnev jama? Nimelt kui ma loen DELFis mõnda suvalist spordiuudist, siis artikli juurest üldisesse loetelusse tagasi minnes kuvatakse sinna mingid nädala tagused sündmused. Kui praegu loen eelseisvate CL-i mängude kohta, siis tagasi minnes on seal a´la uudis, et MANU purustas Aston Villa. Ja nii on pidevalt olnud. Mitte mingi ühekordne jama.

              Kommentaar


                mul pole seda üldse vaja. ma ei osand seal mingit pede vormi muuta. aga kuna see tegelt polegi otseselt minu asi, siis enam pole ka probleemi.

                Kommentaar


                  kas peale illegaardi ja krooksu kuskil veel tartus meistrite liigat näha võiks? küsimus seepärast, et homme teadupoolest öölaulupidu ja see tähendab, et igasugused baarid on kerged umbe minema.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sunnik Vaata postitust
                    kas peale illegaardi ja krooksu kuskil veel tartus meistrite liigat näha võiks? küsimus seepärast, et homme teadupoolest öölaulupidu ja see tähendab, et igasugused baarid on kerged umbe minema.
                    Ma pead ei anna, et homme näitab, aga mina olen jalkat vaadanud ka Ristiisa pubis. Neid on vist isegi kaks tükki, teine nimega Big Ben - seal olen kunagi võrkpalli vaadanud, aga ei tea, kas Meistrite Liigat näitavad. Pakun, et näitavad.

                    Kommentaar


                      Trehv peaks ka näitama.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shrek Vaata postitust
                        Ma pead ei anna, et homme näitab, aga mina olen jalkat vaadanud ka Ristiisa pubis. Neid on vist isegi kaks tükki, teine nimega Big Ben - seal olen kunagi võrkpalli vaadanud, aga ei tea, kas Meistrite Liigat näitavad. Pakun, et näitavad.
                        ristiisa näitab jah, suured tänud!

                        zeleele ka aitäh.

                        Kommentaar


                          Kus oli see teema, kus eelkõige ja mina rantisime, et penaltiseerias kipuvad kõige sagedamini eksima meeskondade suurimad staarid ja/või keskkaitsja? Cannu lendas veel mingi lambistatsiga peale. Ühesõnaga, tahtsin öelda, näksige seda!

                          Kommentaar


                            Aafrika rahvuste karika teema oli. Eika tõi selle CL teemas välja juba.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kus oli see teema, kus eelkõige ja mina rantisime, et penaltiseerias kipuvad kõige sagedamini eksima meeskondade suurimad staarid ja/või keskkaitsja? Cannu lendas veel mingi lambistatsiga peale. Ühesõnaga, tahtsin öelda, näksige seda!
                              mhmh jälle tõestasid ära.

                              Kommentaar


                                Kust poest ma võiksin pealinnas leida võimalikult odava summa eest mingi kergkonstruktsiooniga tavalise riiuli(30 cm seinast sügavus, 70 cm laius, 120 cm kõrge või midagi sellelaadset). Või on kellegil midagi pakkuda?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X