320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sorry sorry, aga kas jooksmisega ( jalgpall, korvpall, tavaline jooks - iga päev kuskil 2 tundi) annab ka kõhulihaseid treenida, või sellest eriti kasu ei ole, sest suurem koormus langeb ikkagi jalgadele : D

    Kommentaar


      Algselt postitas Hamburger Vaata postitust
      Sorry sorry, aga kas jooksmisega ( jalgpall, korvpall, tavaline jooks - iga päev kuskil 2 tundi) annab ka kõhulihaseid treenida, või sellest eriti kasu ei ole, sest suurem koormus langeb ikkagi jalgadele : D
      Üldiselt eriti ei anna ikka küll. Kõhulihaste (nagu ka kõikide teiste lihaste) ülesanne ja tööpõhimõte on pingutades kokku tõmbuda ja lõtvudes uuesti pikemaks muutuda. Kui Sa nüüd vaatad kus kohas ja mispidi kõhulihased Sul asetsevad, siis peaks üsna selge olema et näiteks joostes nad ju eriti suurel määral kokku tõmbuda ei saa (st nurk ülakeha ja jalgade vahel oluliselt ei muutu).
      Natukene koormust nad ikka saavad, aga mitte rohkem kui teised keha stabiliseerivad lihased.
      Küll aga aitab jooksmine (aga ka jalgpall ja korvpall) põletada rasvu ja mida madalam rasvaprotsent, seda paremini lihased välja paistavad.
      Üldiselt kõhulihaste treenimiseks võiksid näiteks peale jooksu teha erinevaid harjutusi, ega need väga pikalt aega ei võta ju ma usun, et õige tehnikaga õiged harjutusi tehes võtab 15 minutit harjutusi kõhulihastele need korralikult läbi .

      Kommentaar


        Tänud selgituste eest. Eks vaatab need harjutused läbi, peale trenni : p

        Kommentaar


          Algselt postitas Hamburger Vaata postitust
          Tänud selgituste eest. Eks vaatab need harjutused läbi, peale trenni : p
          Ja kui harjutusi teha ei viitsi, siis 6-pack saamiseks vaja lihtsalt poodi minna

          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Muhaha, tänan, ei : D. Harjutusi viitsin teha küll, pigem tuleb just uurida, mis harjutusi, mis koguses jne

            Kommentaar


              Algselt postitas Hamburger Vaata postitust
              Muhaha, tänan, ei : D. Harjutusi viitsin teha küll, pigem tuleb just uurida, mis harjutusi, mis koguses jne
              harjutusi saab vaadata näiteks http://www.fitness.ee/harjutustepank kõhulihaste peale klikkides.

              Kommentaar


                Kas Stockholmis on mõni selline spordipood ka, mida võiks külastada?
                Kui jah, siis kuidas seal hinnad on?
                Homme lõpureisile ja mõtlesin, et kui juba sinna minek, et siis võiks mõnest spordipoest ka läbi hüpata.

                Kommentaar


                  Kysimus selline, et mul esmased juhiload ning nende kehtivus l6ppeb 2 mail. Ise aga viibin hispaanias ja kindlasti ei ole v6imalust neid pikendada. Kas on v6imalik volitada mul kedagi neid pikendama ja kui on siis kas yldse j6uab? Juhul kui ei j6ua , siis mis saab edasi? Kas pean uuesti mingid eksamid tegema v6i kuidas?
                  Koondise põhimängija

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Üldiselt eriti ei anna ikka küll. Kõhulihaste (nagu ka kõikide teiste lihaste) ülesanne ja tööpõhimõte on pingutades kokku tõmbuda ja lõtvudes uuesti pikemaks muutuda. Kui Sa nüüd vaatad kus kohas ja mispidi kõhulihased Sul asetsevad, siis peaks üsna selge olema et näiteks joostes nad ju eriti suurel määral kokku tõmbuda ei saa (st nurk ülakeha ja jalgade vahel oluliselt ei muutu).
                    Natukene koormust nad ikka saavad, aga mitte rohkem kui teised keha stabiliseerivad lihased.
                    Küll aga aitab jooksmine (aga ka jalgpall ja korvpall) põletada rasvu ja mida madalam rasvaprotsent, seda paremini lihased välja paistavad.
                    Üldiselt kõhulihaste treenimiseks võiksid näiteks peale jooksu teha erinevaid harjutusi, ega need väga pikalt aega ei võta ju ma usun, et õige tehnikaga õiged harjutusi tehes võtab 15 minutit harjutusi kõhulihastele need korralikult läbi .
                    No ma ei tea, ilma spets harjutusteta saab kah väga hea sixpacki. Jalgpall ja korvpall vajavad enamat kui lihtsalt jooksmine, seega aitavad nad ka sellel teemal ilma lisata.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                      Kysimus selline, et mul esmased juhiload ning nende kehtivus l6ppeb 2 mail. Ise aga viibin hispaanias ja kindlasti ei ole v6imalust neid pikendada. Kas on v6imalik volitada mul kedagi neid pikendama ja kui on siis kas yldse j6uab? Juhul kui ei j6ua , siis mis saab edasi? Kas pean uuesti mingid eksamid tegema v6i kuidas?
                      Maanteamet pidi suht paindumatu selliste asjadega olema. Iseg notariaalselt kinnitatud paber ei sobi.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                        Kysimus selline, et mul esmased juhiload ning nende kehtivus l6ppeb 2 mail. Ise aga viibin hispaanias ja kindlasti ei ole v6imalust neid pikendada. Kas on v6imalik volitada mul kedagi neid pikendama ja kui on siis kas yldse j6uab? Juhul kui ei j6ua , siis mis saab edasi? Kas pean uuesti mingid eksamid tegema v6i kuidas?
                        Rohkem kui 12 kuud oled seal Hispaanias?

                        Info Maanteeameti kodulehelt leitavalt lingilt:
                        Kui esmase juhiloa kehtivuse tähtajast on möödunud üle 12 kuu ja esmase juhiloa omanik ei ole saanud vastava kategooria juhiluba, tuleb juhtimisõiguse saamiseks edukalt sooritada taotletava kategooria mootorsõiduki liiklusteooria- ja sõidueksam ning taotlema esmase juhiloa, mille järel väljastatakse esmane juhiluba kehtivusega kaks aastat.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                          Kysimus selline, et mul esmased juhiload ning nende kehtivus l6ppeb 2 mail. Ise aga viibin hispaanias ja kindlasti ei ole v6imalust neid pikendada. Kas on v6imalik volitada mul kedagi neid pikendama ja kui on siis kas yldse j6uab? Juhul kui ei j6ua , siis mis saab edasi? Kas pean uuesti mingid eksamid tegema v6i kuidas?
                          Esmaseid juhilube enam pikendada ei saa uue LS-ga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Devil Vaata postitust
                            No ma ei tea, ilma spets harjutusteta saab kah väga hea sixpacki. Jalgpall ja korvpall vajavad enamat kui lihtsalt jooksmine, seega aitavad nad ka sellel teemal ilma lisata.
                            Kindlasti on jalkas ja kossus rohkem, aga kas räägid nüüd enda näitel või elad mingite tegelastega 24/7 koos, et tead, et nad jumala pärast mingeid kõhulihaste harjutusi ei tee ?
                            Ses mõttes, et mingi ühel 100 000 võivad olla tõesti sellised geenid, et pelgalt hommikul voodist väljaajamisega juba kõhulihased välja punnitavad, aga ma räägin üldisemas plaanis.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Kindlasti on jalkas ja kossus rohkem, aga kas räägid nüüd enda näitel või elad mingite tegelastega 24/7 koos, et tead, et nad jumala pärast mingeid kõhulihaste harjutusi ei tee ?
                              Ses mõttes, et mingi ühel 100 000 võivad olla tõesti sellised geenid, et pelgalt hommikul voodist väljaajamisega juba kõhulihased välja punnitavad, aga ma räägin üldisemas plaanis.
                              Andestage, et sellesse vestlusse sekkun, aga prokrastineerida on vaja. Nimelt (eriti) meestel ei ole tõesti kõhulihaste paistmiseks suurt muud vaja kui madalat rasvaprotsenti. Harjutusi tasub ka teha, aga targalt ja iga päev pole vaja.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lumivalgeke Vaata postitust
                                Andestage, et sellesse vestlusse sekkun, aga prokrastineerida on vaja. Nimelt (eriti) meestel ei ole tõesti kõhulihaste paistmiseks suurt muud vaja kui madalat rasvaprotsenti. Harjutusi tasub ka teha, aga targalt ja iga päev pole vaja.
                                Seda ma enne juba mainisingi, et jooksmine ja koss ja suht kõik muud füüsilised tegevused aitavad rasvaprotsenti langetada ja madala rasvaprotsendiga paistavad kõhulihased paremini välja. Ilmselt algsel küsijal sellist vapustavalt madalat rasvaprotsenti ei ole. Ja tehniliselt võttes küsis ta kõhulihaste TREENIMISE mitte VÄLJAPAISTMISE kohta .
                                Ja jumala pärast, mingist igapäevasest hullust harjutamisest pole ma rääkinudki paar-kolm korda nädalas natukene aega peale trenni tuleb juba kasuks...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X