320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Kas keegi on E-maili teel esitanud ID kaardi taotlust ? Lugesin selliste armsate järjekordade kohta ja see suht ehmatas ära...

    Igastahes ma ülejäänuga sain omaarust hakkama, aga kuidas ma oma pildi ja allkirjanäidise sinna PDF ankeeti peaks võluma ? Seal töötavad ka ikka mõnusad tegelased, pakuvad mugavat võimalust aga samas mingeid vastavaid õpetusi juurde ei pane... Kurat mina ei oska seda panna, aga mida peaks tegema siis 45 aastane Kohtla-Nõmmel elav kaevur Miša ?

    Igastahes kui keegi oskab aidata, oleksin tänulik. Ja kui ei oska siis ilmselt pean ülejäänud andmetega ankeedi välja printima ja homme Narva mnt-le ronima...
    Juhendeid seal politsei.ee lehel ju üsna mitmeid.
    Kaameraga pilt jpg formaadis ja allkirjanäidise skaneerid sisse ja salvestad samuti jpg formaati nagu nõuded ette näevad. Midagi ületamatut ei paista olevat.
    Kindlasti saab kuidagi ka Paint kaudu allkirjanäidist teha ja hiljem jpg formaati ümber vormistada
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Viimane puude või siis sööt oli ju peaga. Seda pole kuskil kirjas, et kõhuli olles ei või peaga söötu anda. Mu arust igati ok.
      AILTON

      Kommentaar


        Kahjuks ei tea peast 12ndat reeglit ja ei viitsi seda otsima minna, võti on ju selles ehk siis mida tahtlikult eirab?
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          näpuga reeglites järge ajades pidanuks ehk tõesti kaarti näitama, kuid seda reeglit kirja pannes on eeskätt silmas peetud ajaraiskamist, mida ju antud juhul kindlasti ei toimunud.

          mõte siis selles, et trickery on see, kui näiteks viimastel minutitel kaitsja tõstab varbaga endale palli ette õhku ja siis lükkab peaga tagasi vv-le. praegu aga oli Taylori esimese puute eesmärk pall mängus hoida ja siis andis peaga tagasisöödu - kõik õige ning tegu puhtalt mängija osavuse, mitte aga katsega reegleid enda huvides ära kasutada.

          ka IFAB soovitab tegelikult selle punkti laiendatud seletuses lähtuda kohtunikul ennekõike tervest mõistusest, sest see on ju üldjuhul väga kergelt tuvastatav, mis eesmärgil mingi liigutus tehakse.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            ManCity meeste ladusat söödumängu Liverpooli vastu vaadates tekkis mul selline küsimus, et kas kusagil on mingit graafikut või tabelit või midagi, kus oleks näidatud keskmine ülemineku hind jalgpallis ?

            Sellesmõttes, et turg on viimasel ajal hulluks läinud ja hinnad läbi lae lennanud, aga samas on hinnad ju pidevalt kasvanud ja kasvanud. Tahaks teada/näha kui järsk see muutus võiks olla puht statistilselt ja emotsionaalset aspekti kõrvale jättes...

            Ahjaa - selle idioodikaardi osas - ma saan aru küll, et pilt ja allkiri JPG formaadis, aga mis peaks siis need lihtsalt maile eraldi failidena juurde lisama ? Ma üldiselt loobusin sellest jamast ja käisin Foorumi KMA büroos ja sain oma asjad üsna kiirelt aetud...

            Kommentaar


              Kas 42" TV'le on mõtet osta HDMI kaabel Scarti asemel? On neil silmaga märgatav vahe olemas?

              Kommentaar


                Jah on.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Selline küsimus, et kas ühe lambi võib kahe voolujuhtmega ühendada? Täpsemalt on selline lugu, et välisukse juures varikatuse all on kaks juhet, ühes on vool kogu aeg sees, teine on lülitiga ühendatud. Mul on selline idee, et selle, kus on vool kogu aeg sees, paneks läbi sensori käima ja teise ühendaks otse lampi, et siis saaks vajaduse korral lülitist lambi põlema panna, ilma et sensor teatud aja tagant tule ära kustutaks. Küsimus on vaid selles, et kas taoline ühendamine tekitab lühise või on siiski lubatud?
                  Cannu teab!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Selline küsimus, et kas ühe lambi võib kahe voolujuhtmega ühendada? Täpsemalt on selline lugu, et välisukse juures varikatuse all on kaks juhet, ühes on vool kogu aeg sees, teine on lülitiga ühendatud. Mul on selline idee, et selle, kus on vool kogu aeg sees, paneks läbi sensori käima ja teise ühendaks otse lampi, et siis saaks vajaduse korral lülitist lambi põlema panna, ilma et sensor teatud aja tagant tule ära kustutaks. Küsimus on vaid selles, et kas taoline ühendamine tekitab lühise või on siiski lubatud?
                    Väheste teadmiste juures pakuks, et võib. Kuna algselt tuleb vool ühest allikast, siis ei tohiks faasinihet nende kahe juhtme vahel olla(?). Kui nad on ühes faasis, siis ei tohiks lühist tekkida.
                    Mõni elektrik teab vähe paremini.
                    Muidugi on ka võimalus kummikud jalga panna ja järgi proovida

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Cannu teab!
                      Iceman teab!
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Tallinnas kohta, kus saaks sünnipäeva pidada ligikaudu 15 inimesega. Sooviks just odavamat hinnaklassi. Pakutakse mingeid pubipakette kuskil äkki suuremale seltskonnale? Pole ise üldse kursis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                          Tallinnas kohta, kus saaks sünnipäeva pidada ligikaudu 15 inimesega. Sooviks just odavamat hinnaklassi. Pakutakse mingeid pubipakette kuskil äkki suuremale seltskonnale? Pole ise üldse kursis.
                          Mis see pubipakett tähendama peaks?
                          Tean sellist asja, et ühes vanalinna St. Patrickus sai varem eraldi ruumi "rentida" vms (oli kas allkorrusel või hoopis üleval) kus oma seltskonnaga tähistada. Muud raha vist ei küsitud, kui et teatud summa eest pidid sealt söödavat-joodavat tellima.
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            Mis see pubipakett tähendama peaks?
                            Tean sellist asja, et ühes vanalinna St. Patrickus sai varem eraldi ruumi "rentida" vms (oli kas allkorrusel või hoopis üleval) kus oma seltskonnaga tähistada. Muud raha vist ei küsitud, kui et teatud summa eest pidid sealt söödavat-joodavat tellima.
                            Ca 5 aastat oli nii, et pidi 1500 EEKu ette maksma ja pärast, siis sõid/jõid selle maha
                            308

                            Kommentaar


                              Pubipaketi all mõtlengi, et suuremate seltskondade soodustused ja mõndades "underground" kohtades äkki lubatakse isegi oma joogiga minna. Olen välismaal näinud selliseid asju, eestis väga ei tea.

                              St. Patrick pakub 20 % soodustust kangemate jookide pealt suuremale seltskonnale. Kui keegi teab kuskil paremaid pakkumisi võib siia või pmi. Aitäh

                              Kommentaar


                                Teab keegi, kas on võimalik järele vaadata üle-eelmise hooaja 60-sekundi saateid? Sai kunagi natuke otsitud, aga siis ise ei leidnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X