320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
    Kas keegi sattus tänase Olümpiaraadio esimest tundi kuulama, eelkõige just rubriiki “Olümpiaklassika”? Millest seal juttu oli, või äkki lasti mõnda arhiivi mängida?
    http://vikerraadio.err.ee/kuularhiiv?saade=212&kid=236

    Kommentaar


      kust saaks odavalt endale tellida Apple iPhone 3GS?

      Kommentaar


        Algselt postitas Jose Vaata postitust
        Kas "pöörane seiklusele" on eesti eestikeelseid subtiitreid?(Ei mõtle mingit konkreetset hooaega)
        Kindlasti on, kui telekas on näitanud seda ju.
        Ma sygisel vaatasin kyll igat osa, suht lahe saade vms
        ( Ma ei mäleta, kas see oli ka sygisel või varem, aga mina olin nende kahe modelli poolt )

        Kommentaar


          Algselt postitas eestimees Vaata postitust
          kust saaks odavalt endale tellida Apple iPhone 3GS?
          tundub küll konkreetse soovina, kuid soovitan vaadata hoopis nokia 5800 xpressmusicut - seda enam, et otsid odavat võimalust iphonei ostmiseks. 5800 on funktsionaalsem nin odavam, milleks maksta vaid nime eest?
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Ei saa vaadata etvspordi lehelt videosid, ütleb, et "Waiting for a video" or smth, ja jääbki "ootama".

            Suht just tegin formati, mis pluginat mul sinna vaja on?
            Algselt postitas Plechazunga
            Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

            Hmm, that didn't really work.

            Kommentaar


              Et on toa antenn ja tahan vaadata telekat läbi digi tv. Et probleem selles, et pilt hakib. natukene pilt on siis jookseb kokku. et nagu välisantenni eriti võimalust panna pole. Mida soovitate, et digi tv-d näeks ilusti?
              Võib olla ka mingi väiksem välisantenn ehk siis mis käib välja aknalauale.

              Kommentaar


                Mida tähendab järgnev lause eesti keeles? ( muidu on vene k. kirjutatud, a tähed on meie)

                Jan 4ik prosti esli smozes menja doveli v4era

                sõbrannale saadeti selline sõnum, maitea, aidake selgitada :P
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                  Ei saa vaadata etvspordi lehelt videosid, ütleb, et "Waiting for a video" or smth, ja jääbki "ootama".

                  Suht just tegin formati, mis pluginat mul sinna vaja on?
                  Sama küsimus minulgi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                    Et on toa antenn ja tahan vaadata telekat läbi digi tv. Et probleem selles, et pilt hakib. natukene pilt on siis jookseb kokku. et nagu välisantenni eriti võimalust panna pole. Mida soovitate, et digi tv-d näeks ilusti?
                    Võib olla ka mingi väiksem välisantenn ehk siis mis käib välja aknalauale.
                    Ma ei ole nendel teemadel tegelikult päris kodus ja kogu see jutt võib olla rumalam kõikidest siinsetest küsimustest, aga seniste kogemuste põhjal on üht-teist külge jäänud.
                    Number 1: Keera toaantenn kummuli . Väidetavalt aitab ning asja taga mingi digitaallainete levimise eripära. Minul on aidanud ka.
                    Number 2: On olemas mingid digitaallainete vastuvõtmiseks optimeeritud toaantennid. Nagu see. Üks sarnane sai kunagi hangitud, ning toaantennidest on ta ka kõige paremini pilti ette võtnud.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Kus kohast sellist särki leida? Seotud vist kuidagi jäähokiga..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                        Sama küsimus minulgi.
                        Mul teeb Firefox sama nalja.IEga aga töötab korralikult.Ju seal miskine WMP plugini probleem ole,kuna ma pole endateada Windowsile peale formatit seda täies mahus peale lasknud.Võin ka muidugi eksida.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                          Et on toa antenn ja tahan vaadata telekat läbi digi tv. Et probleem selles, et pilt hakib. natukene pilt on siis jookseb kokku. et nagu välisantenni eriti võimalust panna pole. Mida soovitate, et digi tv-d näeks ilusti?
                          Võib olla ka mingi väiksem välisantenn ehk siis mis käib välja aknalauale.
                          Mul istub antenn aknalaual ja pilt jookseb kenasti, et kui veel pole proovinud siis katseta. Muud tarka ma paraku küll rääkida sel teemal ei oska...
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JanK Vaata postitust
                            Mida tähendab järgnev lause eesti keeles? ( muidu on vene k. kirjutatud, a tähed on meie)

                            Jan 4ik prosti esli smozes menja doveli v4era

                            sõbrannale saadeti selline sõnum, maitea, aidake selgitada :P
                            Janzkik, anna andeks kui saad, kuid mind viidi eile viimase piirini (a la aeti närvi)

                            ning mis sa loed sõbrannade smse. Kui talle saadeti vene keeles, siis see tähendab, et ta oskab vene keeles rääkida.
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              kui läpakal SPACE-klahv nigelalt tööd teha tahab, siis vist mingit võimalust seda parandanda pole? Peab leppima ebameeldiva trükkimisega?
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Ennustusportaalides on selline võimalus nagu üle/alla. Nimelt kas Mängus löödud väravate arv? - 2,5 tõlgendub siis nagu rohkem kui kaks väravat? a'la 2:1, 3:0, 4:0 jnejne ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X