320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lisaks Betooni jõusaal, Riia lõpus miskine (päris lõpus vasakut kätt tellistest hoone), eedenis Vanasti oli ka GMP Plazas, aga seda vist enam pole.

    Kommentaar


      Selline väga rumal küsimus, et kui tahan täna minna jalkat vaatama, olen 91 sündinud ja vaene üliõpilane (seda tõestav propusk täitsa rahakoti vahel ka) siis pean küljetribüüni pileti eest maksma 13 jevrot ? St, et pärast seda, kui sooduspiletite aastate vahemikku on tublisti kärbitud selles valiktsüklis, pole näiteks üliõpilastele mingisugust soodustust ?

      Kommentaar


        Kust saaks osta neid haiglates kasutatavaid siniseid susse?

        Kommentaar


          Arstlikus komisjonis on perearsti tõendit ka vaja?

          Kommentaar


            Algselt postitas alarip Vaata postitust
            Kust saaks osta neid haiglates kasutatavaid siniseid susse?
            neid müüakse 100 tk pakis as kodupaber kalda 7a tallinn
            grill ja mina käime ühte sammu .....
            edasi grill.....

            Kommentaar


              Algselt postitas alarip Vaata postitust
              Kust saaks osta neid haiglates kasutatavaid siniseid susse?
              Algselt postitas sarvedega eesti mees Vaata postitust
              neid müüakse 100 tk pakis as kodupaber kalda 7a tallinn
              Või lähed haiglasse ja ostad ühe paari.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Kas SEB maratoni võitnud neeger John on kuivikbanaani neeger John?
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Millistes jõusaalides Kristiine kandis käite? Myfittness jääb vähe kalliks

                  Kommentaar


                    kust ma leiaks inimese/kas siin leidub mõni kes oskab korralikult saksa keelt ? Oleks vaja üks 40+ sõnaline dialoog ära teha...
                    Adiós amigos

                    Kommentaar


                      Kas Venemaa koondise võõrsilvorm on ajaloos kunagi juhuslikult sini-must-valge olnud?

                      Rumala küsimuse põhjus: http://en.wikipedia.org/wiki/Russia_...team#Away_kits
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas football2u Vaata postitust
                        Kas Venemaa koondise võõrsilvorm on ajaloos kunagi juhuslikult sini-must-valge olnud?

                        Rumala küsimuse põhjus: http://en.wikipedia.org/wiki/Russia_...team#Away_kits
                        Tõepoolest:



                        Kommentaar


                          ma ei tea kas ma saan nüüd millesti väga valesti aru, ei tunne värve või siis midagi kolmandat, aga ei ole sibulatel valgeid sokke jalas nendes mängudes.

                          Kommentaar


                            Sokid sinised ka sel Wikipedia lehel, aga üsna kummaline vaatepilt siiski.

                            Kommentaar


                              Ühesõnaga ehe Eesti koondise vorm !
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Haha, vaat, mis huvitav küsimus

                                Tänks, saime kõik nüüd targemaks
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X