320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    Tahan osta ebay-st käekella (USAst). Ühel variandil on pakkumise juures juba Import charges, teisel ei ole. Kas on mõistlik osta kohe see esimene variant ja maks ära maksta või saab ka kuidagi ilma vms? Ei taha nagu lampi rohkem maksta aga MTA-ga ka mingit jama ei tahaks.
    Muidugi saab ilma, import charges ei ole midagi kohustuslikku, võta teine variant, kus seda pole. Soovitan neist müüjatest kaarega mööda käia, kellel on import charges peal ja miks sul peaks MTA-ga jamasid tulema?
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
      Muidugi saab ilma, import charges ei ole midagi kohustuslikku, võta teine variant, kus seda pole. Soovitan neist müüjatest kaarega mööda käia, kellel on import charges peal ja miks sul peaks MTA-ga jamasid tulema?
      Ma ei tea, sellepärast küsingi. Olen igasugu asju kuulnud, lugenud jne. Tahtsin asjasse selgust saada enne kui tellin. Miks osad siis selle import charges sinna kirja panevad üldse?
      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

      Kommentaar


        Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
        Ma ei tea, sellepärast küsingi. Olen igasugu asju kuulnud, lugenud jne. Tahtsin asjasse selgust saada enne kui tellin. Miks osad siis selle import charges sinna kirja panevad üldse?
        Müüjale USA-st on see iseenesest mugavam, aga sellega peletab ta hulga huvilisi eemale. Ega müüja seda raha endale ei saa, see läheb kolmandale osapoolele.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Kas kellegil on üle hetkel kehtivat Adidase Outleti -20% sooduskupongi ning on nõus sellest loobuma?
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Elupäevad lihtsalt elanud ja lihtsat tööd teinud Urmas kärutas 2008. aastal ringi päevinäinud Opeliga. Parema auto soetamine ei tulnud tal mõttessegi, sest rahakott ei lubanud ja laenu võtta ei tahtnud. Mehel polnud aga aimugi, et paberitel ulatus tema kuusissetulek kümnetesse tuhandetesse kroonidesse.


            Mis asi see on?

            Kommentaar


              Miks Andres Raidist on saanud kesiklik pastel,kas Lahke Eedik tampis mehe mingid võlad kinni?
              Invest In Africa

              Kommentaar


                Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                Miks Andres Raidist on saanud kesiklik pastel,kas Lahke Eedik tampis mehe mingid võlad kinni?
                Raidil tundub olevat üsna tõsine joomisprobleem, mistõttu ta mujal enam tööd väga ei saaks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Raidil tundub olevat üsna tõsine joomisprobleem, mistõttu ta mujal enam tööd väga ei saaks.
                  Ta esineb seal igasuguste paljastustega, mis tavaliselt midagi ei muuda, keegi ei reageeri neile. Kas need on tal nö. kallutatult uuritud või milles üldse asi?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Ta esineb seal igasuguste paljastustega, mis tavaliselt midagi ei muuda, keegi ei reageeri neile. Kas need on tal nö. kallutatult uuritud või milles üldse asi?
                    Ma ei oska öelda. Mina vaatan TTV-st ainult Meedia Keskpunki ja Tervisevõtit.

                    Kommentaar


                      Pean praegu arvutiga netis olemiseks netti telefonist USB kaudu arvutiga jagama. Iga 15-20 minuti tagant see nett arvutis katkeb ja peab uuesti ühendama. Milles võib põhjus olla?

                      Kommentaar


                        Mis tankeriga juhtus või kaua ta veel maas on või on kellelgi infi ?
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Inimene reisib esimest korda lennukiga ja tal on küsimus.
                          Tema põlve opereeriti ja tal on seal palju metalil sees. Kas turvakontrolli jaoks peab võtma paberi, mis seda kinnitab, või saab ta sealt ilusti läbi?
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            Inimene reisib esimest korda lennukiga ja tal on küsimus.
                            Tema põlve opereeriti ja tal on seal palju metalil sees. Kas turvakontrolli jaoks peab võtma paberi, mis seda kinnitab, või saab ta sealt ilusti läbi?
                            Usun, et eraldi paberit selleks vaja pole. Minu õlg ei piiksunud, kui see metalli täis oli. Mingi jama korral saab kenasti ka põlvele viidata ning nad lasevad su läbi.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                              Mis tankeriga juhtus või kaua ta veel maas on või on kellelgi infi ?
                              Seda teavad praegu ainult adminnid. Kuna ta on juba päris kaua maas olnud siis ma usun, et kaua enam ei lähe.

                              Kommentaar


                                ilm.ee ütleb, et päike loojub 18.10 ... kas see tähendab, et 18.11(+/- 5 min) enam päikest ei näe siin maal?

                                (tundub, et on ilus, aga aega liiga vähe, et spoti jõuda niiviisi)
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X