320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    miks krabavad vanemad härrad ja pouad igal hommikul endale 20 tasuta Pealinna lehte?
    Minu paraadnas keegi hull korjab ka neid ajalehti kokku ja siis topib iga korteriukse ukselingi külge, et noh lugege raisk.
    308

    Kommentaar


      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
      piinlik tunnistada, aga olen ise ka tuletegemiseks krabanud....lehti ju ei telli, vaid loen netist ja nii krt paberkraami majja ei tekigi.
      No need Koduekstra jms reklaam, mis postkasti tuleb on ka enamasti tavalisest paberist ju. Ise ka lehetellija pole aga mul tekib kuidagi kole palju seda vanapaberit, kuus ikka saab üks suuremat sorti kast täis sellest reklaamist

      Kommentaar


        Lennujaamast õismäele , kuidas oleks kõige otstarbekam? Uurisin et nr 2 bussiga saaksin sossimäel maha minna ja siis nr 13 bussi peale , mis peatub peterburi tee peatuses. Oskab keegi öelda kui kaugel need peatused ükkteisest asetsevad? Või lindakivi ja järvevana?
        Koondise põhimängija

        Kommentaar


          Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
          Lennujaamast õismäele , kuidas oleks kõige otstarbekam? Uurisin et nr 2 bussiga saaksin sossimäel maha minna ja siis nr 13 bussi peale , mis peatub peterburi tee peatuses. Oskab keegi öelda kui kaugel need peatused ükkteisest asetsevad? Või lindakivi ja järvevana?
          http://soiduplaan.tallinn.ee/#plan/1...-1,01606-1/map

          Kommentaar


            Samsung Galaxy S Advance. Kuidas ja kas saab diseibida või ülepea maha lasta sellist default rakendust nagu Voice Talk? See raisk käivitub põhinupu topeltvajutusega (mida sageli kogemata juhtub) ja on kuratlikult tüütu...

            Kommentaar


              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
              Samsung Galaxy S Advance. Kuidas ja kas saab diseibida või ülepea maha lasta sellist default rakendust nagu Voice Talk? See raisk käivitub põhinupu topeltvajutusega (mida sageli kogemata juhtub) ja on kuratlikult tüütu...
              selline vastus googlest.
              ''from main screen... go to settings.... applications... go down to "double tap home lanch"... choose to disable or pick another option of your choice...''

              Kommentaar


                Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                selline vastus googlest.
                ''from main screen... go to settings.... applications... go down to "double tap home lanch"... choose to disable or pick another option of your choice...''
                See'p see häda ongi - ei leia ma sellist rida menüüs ega ka muid mooduseid, mida guugel pakub... Ilmselt olen muidugi ise loll, aga tänan avitamast.

                Kommentaar


                  rootimine on vastus sinu küsimusele

                  Kommentaar


                    Oh jeesus, ma parem ei hakka küsimagi, misasi see on.

                    Kas on palju tahetud tänapäeval, et mõni tehnikavidin töötaks, oleks intuitiivne ja loogiline ka ilma selleta, et teda ise ümber programmeerima peaks?

                    Kommentaar


                      Kas pudel Vana-Tallinnat võib eraisikupakiga USAsse saata?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                        Oh jeesus, ma parem ei hakka küsimagi, misasi see on.

                        Kas on palju tahetud tänapäeval, et mõni tehnikavidin töötaks, oleks intuitiivne ja loogiline ka ilma selleta, et teda ise ümber programmeerima peaks?
                        Minu poja viimase aja lemmikteema on ruutimine. Kõik sõbrad ju seda teevad.
                        Mul on kõvasti aega võtnud, et talle selgeks teha, et see asi pole seda väärt
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Kas kuna minu soccerneti foorumi seadetes on sätitud nii, et kõige uuem postitus ilmub kõige üles, siis ma igasuguste linkide puhul, mis viitavad mõnele suvalise teema ajaloolisele postitusele, näen aiateibaid?

                          Ehk siis minu sätete puhul on teema esimesel lehel kõige värskemad postitused.

                          Kommentaar


                            Kuulge, vanemad ja eriti ajakirjanikud.

                            Ma siin just hüüdsin järele Rein Hansonile.
                            Ja selle juures meenutasin sellist ETV saadet nagu "Rahvusvaheline panoraam". Ja nüüd, veidi hiljem hakkasin kahtlema: kas Kraftwerki "Trans Europe Express" oli SELLE saate tunnusmeloodia või oli see hoopis raadios õhtuse "Päevakaja" oma?

                            Kommentaar


                              Võin eksida aga Kuldvillakus pakuks, et vist ikka "Rahvusvaheline panoraam."

                              Kommentaar


                                Nii arvuti mehed, tahaks teada kuidas macbookil RAMi 4gb pealt 8gb peale upggreidida. Vanematel versioonidel sai seda v2ga lihtsalt teha, aga mulle 1 tyyp mingis suvaelektroonika poes teadis rääkida et uuel versioonil on koik asjad mingi imekruvidega kinni tõmmatud ja et upgreidida peaks minema applisse. Ei taha neile raiskadele niisama raha anda kui oleks voimalus seda kodus ise teha. Kellegil kogemusi?
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X