320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No Tele2-el on näiteks 30GB see piirang.

    Kommentaar


      Kust te neid väravate ja olukordade gife nii kiiresti alati leiate ?

      Kommentaar


        101greatgoals.com

        Kommentaar


          Seda on küll juba küsitud, aga mina ei suuda seda gay-ass otsingut taltsuda. Anywhore, kuidas saab IMDB-s panna default keele inglise keele peale, et ta ei hakkaks muidu inglisekeelsel veebilehel järsku neid pealkirju eesti keelde tõlkima, mistõttu pahatihti ei leiagi õigeid filme üles. Aitäh.

          Kommentaar


            pead kasutaja tegema ja sisse logima.

            Kommentaar


              Teine võimalus on browseri settingud IK muuta. Ise kasutan seda varianti, sest ei meeldi ek tõlge. Sest alati kui ei jaga mingit matsu lahti IK palju lihtsam abi googeldada. + IMDB

              Kommentaar


                pole vaja kumbagi teha. kuna ennast häirib samuti rängalt, kui arvuti kasutaja eest vägisi "oma peaga" mõtleb ja tegutseb, siis sai ka kunagi samale murele lahendust otsitud ja vastus osutus väga lihtsaks - lükka www.imdb.com asemel bookmarkidesse akas.imdb.com ja inglise keel püsib.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Kuidas ja kas üldse saan teha oma nutitelefoniga brauserist pilti nagu seda saab teha arvutiga print screeniga? Nokia lumiat oman.
                  http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

                  Kommentaar


                    Käega vasakult paremale või paremalt vasakule üle ekraani libistsmine ei toimi? Samsungil igatahes selline lahendus.

                    Kommentaar


                      No ilmselgelt on see Samsungile ainuomane lahendus. Lumia osas ei oska kahjuks aidata.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Käega vasakult paremale või paremalt vasakule üle ekraani libistsmine ei toimi? Samsungil igatahes selline lahendus.
                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        No ilmselgelt on see Samsungile ainuomane lahendus. Lumia osas ei oska kahjuks aidata.
                        Galaxy Ace - kuidas see töötab? Ma tean, et ma olen kuidagi neid screenshotte kogemata teinud, kuid aru ma sellest pole saanud.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Galaxy Acel oli mingi kombinatsioon... Oot. Oota. Oota. Ooooota.

                          Hoia näppu "tagasi" klahvil ja pressi koduklahvi. Toimib? Mul oli mõni aeg tagasi see apastraat, aga kolisin edasi ja jätsin tolle poisile. Vist oli sedapidi see kombo, proovi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Suht Pohh Vaata postitust
                            Kuidas ja kas üldse saan teha oma nutitelefoniga brauserist pilti nagu seda saab teha arvutiga print screeniga? Nokia lumiat oman.
                            Kui see just Windows 8 telefon ehk 920 või 820 pole, siis kahjuks ei saa jah.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Galaxy Ace - kuidas see töötab? Ma tean, et ma olen kuidagi neid screenshotte kogemata teinud, kuid aru ma sellest pole saanud.
                              No mul on Samsung Galaxy S3 ja sellega käib nii, et tõmbad käe servaga üle ekraani ühest küljest teise lihtsalt. Aga Galaxy Ace on vist veidi teistmoodi: http://www.youtube.com/watch?v=b4cTeQJ0EeU

                              Kommentaar


                                Kas telefoniga on võimalik kasutada turvaliselt midagi sarnast nagu Google DNS on arvutitel?
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X