320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui sa 100 euroga saad siis osta kohe hulgi. Kiire ebaytamine näitas, et .co.uk omas oli kõige odavam ca 700£, .com andis kõige odavamaks ca 600$, aga keskmine hind oli 1200 ja rohkem. Ei näe põhjust, miks peaks keegi 100 euro eest ära andma kui välismaale müües saab 10 kordset hinda.

    E: 500$ väärt masin http://www.ebay.com/itm/1947Bally-wo...item4d085de69f
    850£ http://www.ebay.co.uk/itm/Williams-H...item337e89aae5

    Kommentaar


      aa, fakk mul prg ei koitnud üldse, et jutt oli pinballimasinast tegelikult ma mõtlesin hoopis täismõõtmetes kasutatud slot machine'i, mis näeb välja umbes selline:

      Kommentaar


        Paavli kaltsukas oli kindlasti miski selline masin!

        Kommentaar


          Eks peab silmad-kõtvad lahti hoidma. Selline asi leiaks koha siis minu sauna eesruumi
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
            Mhm, seda nägin. Mõtlesin,et äkki mingi täpsem kuupäev kuskil olemas.
            MSN sulgub lõplikult 15 märtsil!
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Kust saaks rentida dünamomeetrit, mõõtevahemik võiks olla nii 0-500 kg?
              Once a Gooner, always a Gooner

              Kommentaar


                türi tn 7, rentland

                Kommentaar


                  Momentvõtmega pole midagi teha, tõmbele töötavat dünamomeetrit on vaja, oleks tarvis see vintsile või talile vahele aretada.
                  Once a Gooner, always a Gooner

                  Kommentaar


                    Kui ma olen 20 ja tahan 28. jaanuar kuni 30. jaanuar minna Tallinn-Stockholm-Tallinn kruiisile, siis mis nuss on? Laevaks kas VICTORIA I või BALTIC QUEEN. Minek on esmaspäeval ja tulek kolmapäeval. Kas mul on mingit saatjat vaja või saan ilma probleemideta kruiisile?

                    VANUSEPIIRANGUD TALLINKI LAEVADEL

                    ÜKSIKREISIJAD

                    Vanusepiirang 21 aastat
                    BALTIC PRINCESS - ööbimine laeval, iga päev
                    VICTORIA I, BALTIC QUEEN, ROMANTIKA, SILJA FESTIVAL - kruiis algusega neljapäevast laupäevani
                    SILJA SERENADE, SILJA SYMPHONY - kruiis "Päev Stockholmis/Helsingis", iga päev
                    SILJA EUROPA, GALAXY - minikruiis reede õhtust laupäeva õhtuni

                    0- 20-aastane võib reisida:
                    - koos vanema või seadusliku hooldajaga;
                    - vanema või hooldaja poolt volitatud pereliikme või vähemalt 30-aastase järelevaataja seltsis (pereliikme/järelevaatajaga võib kaasas olla kuni 2 last lisaks oma lastele), 0-17 aastasel lapsel peab reisil kaasas olema vanema/hooldaja volitus;
                    - järelevaataja peab täitma järelevaataja ankeedi.

                    Kas ma loen siit õigesti välja, et teisipäeval minnes mingit probleemi ei teki?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Kui ma olen 20 ja tahan 28. jaanuar kuni 30. jaanuar minna Tallinn-Stockholm-Tallinn kruiisile, siis mis nuss on? Laevaks kas VICTORIA I või BALTIC QUEEN. Minek on esmaspäeval ja tulek kolmapäeval. Kas mul on mingit saatjat vaja või saan ilma probleemideta kruiisile?

                      VANUSEPIIRANGUD TALLINKI LAEVADEL

                      ÜKSIKREISIJAD

                      Vanusepiirang 21 aastat
                      BALTIC PRINCESS - ööbimine laeval, iga päev
                      VICTORIA I, BALTIC QUEEN, ROMANTIKA, SILJA FESTIVAL - kruiis algusega neljapäevast laupäevani
                      SILJA SERENADE, SILJA SYMPHONY - kruiis "Päev Stockholmis/Helsingis", iga päev
                      SILJA EUROPA, GALAXY - minikruiis reede õhtust laupäeva õhtuni

                      0- 20-aastane võib reisida:
                      - koos vanema või seadusliku hooldajaga;
                      - vanema või hooldaja poolt volitatud pereliikme või vähemalt 30-aastase järelevaataja seltsis (pereliikme/järelevaatajaga võib kaasas olla kuni 2 last lisaks oma lastele), 0-17 aastasel lapsel peab reisil kaasas olema vanema/hooldaja volitus;
                      - järelevaataja peab täitma järelevaataja ankeedi.

                      Kas ma loen siit õigesti välja, et teisipäeval minnes mingit probleemi ei teki?
                      Miks ei teki? sa pead olema 21 kui tahad üksi minna, või ma eksin? Keeruline tekst antud ette
                      FORZA FIORENTINA!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas epicap Vaata postitust
                        Miks ei teki? sa pead olema 21 kui tahad üksi minna, või ma eksin? Keeruline tekst antud ette
                        Selle keerulise teksti autoriks on Tallink isiklikult: http://www.tallinksilja.com/et/web/e...imused#1449581

                        Sooviksin minna koos sõpradega. Nendel vanusega probleemi ei teki, kuid üle 30 aasta nad ka vanad pole.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Minu meelest peaks nädala alguse kruiisid olema ilma selle 21 aasta vanusepiiranguta. Ei tohiks problerme olla. Pead ei anna aga mingi 85% kindel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Minu meelest peaks nädala alguse kruiisid olema ilma selle 21 aasta vanusepiiranguta. Ei tohiks problerme olla. Pead ei anna aga mingi 85% kindel.
                            Tundub, et õigus! ah kurat ei tea kah
                            FORZA FIORENTINA!

                            Kommentaar


                              küsiks ise kah, mis kell täna Barcelona mäng on? mõni leht väidab, et 9:30 aga mõni 22:30
                              FORZA FIORENTINA!

                              Kommentaar


                                22.30

                                Kommentaar

                                Working...
                                X