320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ilmselt on vedrud õhtal või on muugid kulunud ja ei lähe oma asendisse tagasi.pead anda ei oska, eriline ekspert pole. ei tea ju õigupoolest mis lukk on üldse, aga ma soovitan proovi õlitamist. see ei võta ju tükki küljest, kui ei õnnestu, ei õnnestu.

    Kommentaar


      Mis on pubist Trehv saanud?

      Kommentaar


        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
        Mis on pubist Trehv saanud?
        Suvel oli veeavarii, taastamine läinuks kulukaks, Selver ostis ruumid ära ja avab seal millalgi poe. Uudist ei õnnestunud hetkel leida, aga see on meediast ka läbi jooksnud.

        Kommentaar


          Kas see, et viimasel ajal on klikimeedias järest lagedale tuldud kirjatükkidega stiilis "Eesti on nõme kannibalrahvas, mina kolisin Iirmaale, hurraa!" ja "Ma olen töötu etnoloogiliste esemete tundjast doktorant, Eesti on nõme riik, sest mul pole tööd ja iga õlinäpp teenib minust rohkem" on lihtsalt klikimeedia nõks kasutamaks ära üleüldist rahulolematust kõigi ühiskonnagruppide seas või on see rahulolematus nii üle ääre aetud, et tulvab igasse meediaväljaandesse sisse?

          Kommentaar


            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
            Kas see, et viimasel ajal on klikimeedias järest lagedale tuldud kirjatükkidega stiilis "Eesti on nõme kannibalrahvas, mina kolisin Iirmaale, hurraa!" ja "Ma olen töötu etnoloogiliste esemete tundjast doktorant, Eesti on nõme riik, sest mul pole tööd ja iga õlinäpp teenib minust rohkem" on lihtsalt klikimeedia nõks kasutamaks ära üleüldist rahulolematust kõigi ühiskonnagruppide seas või on see rahulolematus nii üle ääre aetud, et tulvab igasse meediaväljaandesse sisse?
            Esimest.

            Siinkohal võiks laenata tsitaati lp professor Kaarel Kilvitsa sulest (mis on küll osa EL-i astumise vastaste inimeste klassifikatsioonist, aga mõte on siin sama)

            Meditsiinilised juhtumid – alaväärsuskompleksi ning seksuaalelu ja tähelepanu puuduse käes vaevlevad isendid, kes olid saanud võimaluse tähtsad olla.

            Kommentaar


              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
              Kas see, et viimasel ajal on klikimeedias järest lagedale tuldud kirjatükkidega stiilis "Eesti on nõme kannibalrahvas, mina kolisin Iirmaale, hurraa!" ja "Ma olen töötu etnoloogiliste esemete tundjast doktorant, Eesti on nõme riik, sest mul pole tööd ja iga õlinäpp teenib minust rohkem" on lihtsalt klikimeedia nõks kasutamaks ära üleüldist rahulolematust kõigi ühiskonnagruppide seas või on see rahulolematus nii üle ääre aetud, et tulvab igasse meediaväljaandesse sisse?
              Ikka sildistame, mis siis, et 2012. aastal rändas Eestist välja 10 871 inimest, mis on 4657 inimest enam kui aasta varem.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Ikka sildistame, mis siis, et 2012. aastal rändas Eestist välja 10 871 inimest, mis on 4657 inimest enam kui aasta varem.
                Meil siin foorumis endisi ja praegusi estraallasi (ja teisi välismaal elajaid) küll. Kas kõik panid ennast ikka piiril lahkujatena kirja?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Ikka sildistame, mis siis, et 2012. aastal rändas Eestist välja 10 871 inimest, mis on 4657 inimest enam kui aasta varem.
                  Kes sildistas, keda?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                    Meil siin foorumis endisi ja praegusi estraallasi (ja teisi välismaal elajaid) küll. Kas kõik panid ennast ikka piiril lahkujatena kirja?
                    Kellele ma ennast kirja oleks pidanud panema? Lennujaamas ma ühtegi sellist paksu vihikut ei näinud
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      tööloa-elamisloa ilmselt ikkagi hankisid, ei?

                      Kommentaar


                        Kuidas on seotud töö-ja elamisluba piiril enda kirja panemisega?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Kuidas on seotud töö-ja elamisluba piiril enda kirja panemisega?
                          Ee... no statistikat saab teha tööluba taodelnute põhjal ? Ei ?

                          Et näiteks 500 Austraalia tööluba saanud inimest = 500 välismaale tööle läinud inimest ? Ei ?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Ikka sildistame, mis siis, et 2012. aastal rändas Eestist välja 10 871 inimest, mis on 4657 inimest enam kui aasta varem.
                            Oojah, vabandust. Ega ajakirjanduse eesmärk pole pinnal püsida ja kasumit teenida läbi võimalikult suure arvu klikkide, seejuures vahendeid väga valikuliselt valides (kuna päris vahendeid valimata oleks natukene äärmuslik väide). Eks igasuguste skandaalide üleskiskumine ja pidevalt pildis hoidmine ja selgelt provokatiivsete ja kohati full retardi minevate "arvamuste" trükkilaskmine teenib ju ühiskonna kõrgemaid huvisid, eksole !

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Oojah, vabandust. Ega ajakirjanduse eesmärk pole pinnal püsida ja kasumit teenida läbi võimalikult suure arvu klikkide, seejuures vahendeid väga valikuliselt valides (kuna päris vahendeid valimata oleks natukene äärmuslik väide). Eks igasuguste skandaalide üleskiskumine ja pidevalt pildis hoidmine ja selgelt provokatiivsete ja kohati full retardi minevate "arvamuste" trükkilaskmine teenib ju ühiskonna kõrgemaid huvisid, eksole !
                              Olgu, annan andeks.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Eks igasuguste skandaalide üleskiskumine ja pidevalt pildis hoidmine ja selgelt provokatiivsete ja kohati full retardi minevate "arvamuste" trükkilaskmine teenib ju ühiskonna kõrgemaid huvisid, eksole !
                                Ja miks ei võiks lasta inimestel oma arvamust avaldada? Kõike ei pea lugema, veel vähem kõigega nõus olema.
                                Väljaränne on ju iseenesest positiivne. Üksikisiku tasandil saab igaüks elada just seal ja just nii nagu õigeks peab. See on vaimustav, midagi millest minu põlvkond ei osanud koolis käies unistadagi.
                                Riigi tasandil on kõik tõepoolest poliitiliste valikute küsimus. Kuni inimesed on poliitiliselt ignorantsed, ei muutugi midagi.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X