320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
    Kas "Selgeltnägijate tuleproovis" sellel valgel ümbrikul mingi praktiline kasu ka on?
    Ei pea veel 1 minutit higistama, et kas kukud saatest välja?
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      kas mul on kuidagi võimalik vaadata, kui mitu sõna ma olen viimase 24 tunniga wordis kirjutanud?

      Kommentaar


        Nii, statistikagurud. Oskab keegi mulle anda mingisuguse allika, kus ma saaksin tutvuda suuremate Euroopa jalgpalliliigade populaarsuse ja pealtvaatajanumbritega? Seda mitte siis staadionipublikumi arvestuses vaid ülemaailmsed telereitingud ja muu selline.

        Tänud ette.

        Kommentaar


          Kas kuskilt näeb listi mis lood näiteks täna sky+ läbi on käinud ?

          Kommentaar


            kellelgi aimu on, mis lugu seal a le coq speciali reklaamis kääksutatakse?
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Kui head on Draamateatri 1. loozi kohad? (võrdlus nt 2. rõdu/3. rõdu/põranda viimase reaga). Sooviks "Rahauputust" vaatama minna - kas on väärt tükk?
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                Kas kuskilt näeb listi mis lood näiteks täna sky+ läbi on käinud ?
                Kuula uuesti rubriigid on olemas. Mingeid vihjeid kummitava loo kohta? Endal mängib tööpäev läbi ja playlist on suht pähe kulunud
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Kui head on Draamateatri 1. loozi kohad? (võrdlus nt 2. rõdu/3. rõdu/põranda viimase reaga). Sooviks "Rahauputust" vaatama minna - kas on väärt tükk?
                  Rahauputus on väga väärt tükk. Ise olen 3 korda näinud ja kuivõrd paras aeg on igast korrast möödas olnud, on nalja ikka nabani. Kohtade pealt väga aidata ei oska, 3.ndalt rõdult viimane kord pold väga vigagi , vast parem kui põrandal viimases reas.Aga no suuresti ehk oleneb ikka kes ees ja kõrval istuvad, kui mingid Shaqid ümber on , ega siis vast väga tore pole.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Kus on Tallinnas parim valik kõrvaklappe? Selliseid suuremaid, mitte neid väikseid junne, mis kõrva topitakse.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      3 korda ühte ja sama teatritükki näinud?? Sa oled see tädi, kes kardinaid uste ette tõmbab?
                      Isegi kaks korda uputust näinud. Ei ole viga tõesti.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Kui head on Draamateatri 1. loozi kohad? (võrdlus nt 2. rõdu/3. rõdu/põranda viimase reaga). Sooviks "Rahauputust" vaatama minna - kas on väärt tükk?
                        wooow. ma käisin seda mingi seitsmendas klassis vaatamas. ja seda mängitakse ikka veel....

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          3 korda ühte ja sama teatritükki näinud?? Sa oled see tädi, kes kardinaid uste ette tõmbab?
                          Nooo ei.A sa ?
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                            Rahauputus on väga väärt tükk. Ise olen 3 korda näinud ja kuivõrd paras aeg on igast korrast möödas olnud, on nalja ikka nabani. Kohtade pealt väga aidata ei oska, 3.ndalt rõdult viimane kord pold väga vigagi , vast parem kui põrandal viimases reas.Aga no suuresti ehk oleneb ikka kes ees ja kõrval istuvad, kui mingid Shaqid ümber on , ega siis vast väga tore pole.
                            Oota mida?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                              Oota mida?

                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                                Kui läptop(eeldades,et läptop on üks kahest selle 3.5m jackiga ühendavatest seadmetest) vooluvõrgust eraldada, s.t siis aku pealt lasta, on ikka see sumin ?
                                Jah, on.

                                Peamiselt häirib see mind siis, kui kõlarites vaikus peaks olema. Siis on kuulda õrna suminat/sahinat.

                                PS! Tänan teatrirahvast, ostsin piletid looz number ühte ära.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X